All about the USA

Drodzy PaństwoSerdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w 3 edycji międzyszkolnego konkursu z wiedzy o USA: All About the USA. Konkurs odbywa się w formie zdalnej (klasy 4-6 i 7-8) oraz stacjonarnej (tylko klasy 7-8), zapraszamy do udziału grupy 2 lub 3 osobowe. Prosimy o przekazanie informacji nauczycielom języka angielskiego oraz o udostępnienie na swoim szkolnym Facebooku informacji o konkursie (najlepiej poprzez udostępnienie postu, na którym oznaczymy profile ostrowskich szkół). Regulamin konkursu znajduje się w załączniku.

Organizatorzy konkursu:

II Liceum Ogólnokształcące im. Władysław Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim

Szkołą Podstawowa nr 5 im. Mieszka I w  Ostrowie Wielkopolskim

Witamy wszystkich

Chcielibyśmy zaprosić Państwa szkołę do udziału w etapie czwartym  konkursu powiatowego „All about the USA”. Etap czwarty „Spelling bee” jest skierowany do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. Jeśli Państwa szkoła wystawiła reprezentację do pierwszego etapu konkursu, te osoby automatycznie biorą udział w jego czwartym etapie. Aby zwiększyć atrakcyjność konkursu, zapraszamy do udziału w konkursie kolejnych uczestników.

Szczegóły znajdują się w regulaminie który zamieszczony jest poniżej wraz ze zgodą oraz listą słów do przygotowania.

Z poważaniem,

Organizatorzy konkursu „All about the USA”