Lp. | Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów | Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela | Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia |
Osiągnięcia
|
1 | Szkolny Konkurs Ortograficzny Języka Niemieckiego Mistrz ortografii | mgr Anna Kaczmarek | Sara Stenmans 3b | I miejsce |
2 | Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej | mgr Danuta Nowak | Bruchwalski Mateusz, Dadaniak Wiktoria, Stawicka Zuzanna | V miejsce |
3 | Etap wojewódzki Konkursu Krasomówczego | mgr Danuta Nowak | Aleksandra Bachorska | III miejsce |
4 |
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego piłki siatkowej dziewcząt |
mgr Krzysztof Florek | drużyna | III miejsce |
5 | Trzecia edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Przyłapani na czytaniu” | mgr Iwona Dembczyńska |
Milena Bąkowska 1a Wiktoria Dadaniak 1a |
I miejsce wyróżnienie |
6 | Szkolny Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego | mgr Kamila Bodył |
Monika Kudlińska 3b Aleksandra Pawlik 2a Marcin Bzik 3b |
I miejsce II miejsce III miejsce |
7 | Konkurs Literacki „Odkrywamy miejsca dalekie i bliskie” | mgr Danuta Nowak | Karolina Adamska 2 b | II miejsce |
8 | XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund | mgr Anna Kaczmarek |
Agata Stybaniewicz 1c
Sara Stenmans 3b |
w kategorii Junior najwyższe 8 miejsce w Wielkopolsce w kategorii Student na 11 miejscu w Wielkopolsce |
9 |
Konkurs English Highflier – wyniki wojewódzkie |
mgr Kamila Bodył
mgr Krystyna Woronin |
Adrianna Kalbarczyk 1a Milena Bąkowska 1a Igor Kubacki 1c Michał Chudy 2c Aleksander Leszczyński 3b |
III miejsce XV miejsce XXIII miejsce I miejsce XIV miejsce |
10 | XI Konkurs Poetycki pt. „Walentynki w wierszu” |
Agnieszka Matjasik 3c Julia Latajka 3b |
II miejsce wyróżnienie |
|
11 | Powiatowy konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych ” Unia Europejska – czas młodych” | mgr Donata Konieczna | Sandra Chmielina, Kinga Długa, Milena Bąkowska (1 a) | II miejsce |
12 | XI Powiatowy Konkurs Geograficzny | mgr Danuta Nowak | Aleksandra Bachorska 2c | IV miejsce |
13 | 43 Międzywojewódzki Rajd Reymontowski | mgr Danuta Nowak | drużyna | III miejsce |
14 | VII Finał Powiatowego Konkursu „Poetycka Wiosna” | mgr Marzenna Podskarbi | Agnieszka Matjasik 3c | wyróżnienie |
15 | Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Highflier” | mgr Kamila Bodył | Adrianna Kalbarczyk 1a | III miejsce |
16 | Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej | mgr Kamila Body | Julia Błaszczyk 1b | III miejsce |
17 | V finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego Turbolandeskunde | mgr Anna Kaczmarek | Wiktor Borowski 1c, Kinga Długa 1a Agata Stybaniewicz 1c | finaliści |