Lp. | Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów | Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela | Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia | Osiągnięcia |
1. | Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2013 | mgr Janusz Szustkiewicz mgr Bożena Bugaj | Daniel Kończal 1d, Joanna Grzesiak 1d Jacek Rubach 3 e | wyróżnienie w kategorii Junior wyróżnienie w kategorii Student |
2. | XVIII Olimpiada Wiedzy Ekolgicznej | mgr Aleksandra Podskarbi | Jan Waloszczyk 2b | III miejsce w województwie |
3. | XLII Olimpiada Biologiczna | mgr Aleksandra Podskarbi | Marta Skoczylas | VIII miejsce w województwie |
4. | VII Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego | mgr Jarosław Biernaczyk | Łukasz Królik 3e | XXVI miejsce w klasyfikacji generalnej oraz tytuł laureata i medal pamiątkowy |
5. | I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III Rzeczpospolitej | mgr Jerzy Wójcicki | Wojciech Skrobański 2f | XXX miejsce w Polsce I miejsce w województwie |
6. | IX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” | mgr Marzenna Podskarbi | Kinga Szymanowska 3d | V miejsce w Polsce |
7. | Finał Ogólnopolski XXXIX Konkursu Krasomówczego | mgr Danuta Nowak | Małgorzata Grobelna 3 b | VI miejsce w Polsce II miejsce w Wielkopolsce I miejsce w powiecie |
8. | XII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” | mgr Anna Kaczmarek | Wiktoria Burghardt 1d | IVmiejsce w Polsce I miejsce w Wielkopolsce |
9. | XIV edycja Ogólnoplskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” | mgr Anna Kaczmarek – koordynator | Wiktoria Burghardt 1d Kinga Sadowska 1d Marlena Krawczyk 1d Norbert Szargan 2e | I miejsce w Wielkopolsce w kategorii Junior, X miejsce w Polsce II miejsce w Wielkopolsce w kategorii Junior III miejsce w Wielkopolsce w kategorii Junior I miejsce w Wielkopolsce w kategorii Student, 18 miejsce w Polsce |
10. | XLI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno- Krajoznawczy – Finał Centralny | mgr Danuta Nowak | Marta Gomółka, Weronika Guzenda, Aleksandra Stangret | finalistki etapu centralnego I miejsce w Wielkopolsce |
11. | XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej – etap diecezjalny | ks. mgr Mariusz Dąbrowski | drużyna Karolina Kubiak | III miejsce drużynowo IV miejsce |
12. | XXII Regionalny Konkurs Gazet Szkolnych pod Honorowym Patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty | mgr Donata Konieczna mgr Jerzy Wójcicki | Redakcja gazety szkolnej „Re(y)moncik” | II miejsce w Wielkopolsce |
13. | Wielkopolski Konkurs Historyczny „Marszałek Józef Piłsudski” | mgr Donata Konieczna | Marta Stachowiak 3f Magdalena Walczak 3f Magdalena Wikarjak 3f | III miejsce |
14. | IV Ogólnopolski Konkurs Tematyczny „Losy Bliskich i losy Dalekich – Życie Polaków w latach 1914 – 1989” | mgr Donata Konieczna | Weronika Walczak 1d | wyróżnienie I stopnia w etapie wojewódzkim |
15. | Ogólnopolski Konkurs Moja Szkolna Tapeta | mgr Małgorzata Natonik | Patryk Michałowski 3d, | wyróżnienie organizatora |
16. | XV Ogólnopolski Festiwal „Wesoła pięciolinia” | Julia Jaszczyk 1 d | I miejsce | |
17. | Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski | Maciej Sułecki 2f | I nagroda | |
18. | III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Sobota 2013 | Anna Wróbel 3e | III miejsce | |
19. | Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej „Młodzi Błogosławionemu Janowi Pawłowi Wielkiemu” | Anna Wróbel 3e | II miejsce | |
20. | Konkursu Piosenki Południowej Wielkopolski „Mikrofonik” | Anna Wróbel 3e | III miejsce | |
21. | II Muzyczna Gala Utalentowanych Młodych Wielkopolan | Diana Szczypkowska 1a | wyróżnienie | |
22. | Gala finałowa XI edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej | mgr Paweł Foedke | Mateusz Chmielarz | wyróżnienie |
23. | Konkurs Historyczny „Gloria Victis! Życie i działalność rotmistrza Witolda Pileckiego” | mgr Donata Konieczna | Wojtek Skrobański 2f | III miejsce |
24. | Projekt wojewódzki: „Jak być aktywnym w demokratycznym państwie?” | mgr Donata Konieczna | Marta Stachowiak 3 f | I miejsce |
25. | IV edycja Konkursu Wojewódzkiego „Młodzi wiedzą o funduszach” | mgr Donata Konieczna | Piotr Jeziorański 1d | I miejsce |
26. | Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej | mgr Donata Konieczna | Mateusz Marcińczak 2 f Wojciech Skrobanski 2 f | IV miejsce |
27. | Wielkopolskie Mistrzostwa Ortograficzne ”Dyktando o Laur Kantego” | mgr Jan Prokop | Maria Falis 1d | wyróżnienie |
28. | XI Regionalne Zawody Chemiczne w Krotoszynie | mgr Urszula Biesiada | Marta Skoczylas3c Monika Rymer 1d | III miejsce II miejsce |
29. | Konkurs Tłumaczeniowy Ziemi Kaliskiej | mgr Kamila Bodył | Anna Stodolna | wyróżnienie |
30. | Konkurs krajoznawczo–turystyczny związany z 125–leciem powiatu ostrowskiego | mgr Danuta Nowak | Manuela Kurek drużynowo | II miejsce III miejsce |
31. | „Laur Kultury” | Maciej Sułecki 2f | wyróżnienie powiatowe | |
32. | X Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty Ostrowskiego” | mgr Jan Prokop | Maria Falis 1d | wyróżnienie |
33. | XKonkurs Ortograficzny „O pióro Starosty Ostrowskiego” | mgr Marzenna Podskarbi | Kinga Szymanowska 3d | II miejsce |
34. | Powiatowy Konkurs Historyczny „Śladami powstańców styczniowych na ziemi ostrowskiej” | mgr Jarosław Biernaczyk | Anna Kubaczewska, Zofia Wagner, Paweł Jastrzębski, Aleksander Kukuła | II miejsce |
35. | IX Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego „Deutsch ist in” | mgr Marcin Dryka | Wiktoria Burghardt | II miejsce |
36. | II Mistrzostwa Szkół Powiatu Ostrowskiego w SCRABBLE | mgr Iwona Dembczyńska | Aleksandra Olanicka i Maciej Rosiński, Anna Malujda i Piotr Jaśkowiak | V miejsce VII miejsce |
37. | VI Powiatowy Konkurs Matematyczny “Matliga” | mgr Bożena Bugaj | Dariusz Szyszka 2d | III miejsce |
38 | Powiatowy Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej | mgr Marian Herwich | Klaudia Domin 2d, Weronika Guzenda 2d, Agata Kubisiak 2d | II miejsce |
39. | VII Powiatowy Międzyszkolny Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości K. K. Baczyńskiego | Magdalena Drygas 2f Zofia Jasiak 2f Marta Matysek 2f | II miejsce drużynowo | |
40. | Konkurs Wiedzy Krajoznawczej o Powiecie Ostrowskim | Mgr Danuta Nowak | Maneula Kurek, Szymon Szwajkowski | I miejsce |
41. | Turnieju Jednego Wiersza 2012 w ramach XX Festiwalu „Wszystko jest poezją” | Weronika Walasz 2e | I miejsce | |
42. | Konkurs Recytatorski „Miłość niejedno ma imię”. | mgr Jan Prokop | Szymon Mędykowski 2d | I miejsce |
43. | Konkurs Literacki „Poetyckie Listopady” | dr Justyna Kociemba-Żulicka | Agnieszka Podhajska Weronika Zielińska | Złote Jabłko Niebieskie Jabłko |
44. | Konkurs ”Poetycka Wiosna” dla szkół ponadgimnazjalnych | mgr Jan Prokop | Kinga Kozłowicz 1e, Monika Rymer 1d | wyróżnienie |
45. | Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja polska w przekładach na języki obce” | mgr Aleksandra Chlasta-Górna | Maciej Sułecki.2 f | I miejsce |
46. | Konkurs Piosenki Poetyckiej „Wyśpiewać wiosnę” | Anna Wróbel 3e Julia Jaszczyk 1d | II miejsce III miejsce | |
47. | Gra terenowa na orientację INOOSTRO | mgr Danuta Nowak | Aleksandra Minta, Magdalena Mądra, Klaudia Urbaniak, Kinga Rosiak | I, II, III miejsce |
48. | Europejskie Igrzyska Młodzieży Niepełnosprawnej w Brnie | Małgorzata Ignasiak | I miejsce w biegu na 100 m, I miejsce w skoku w dal | |
49. | Turniej finałowy w siatkówce plażowej dziewcząt | Agnieszka Adamek, Inez Kocemba | I miejsce w województwie | |
50. | Finał Województwa Wielkopolskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt | mgr Marek Śmiłowicz | Natalia Banaszak, Marta Dopierała, Klaudia Frankowska, Maria Kaczmarzyk, Maria Łuczak, Magdalena Pogorzelska, Agnieszka Sip, Magdalena Skupińska, Kamila Szymankiewicz, Hanna Twardowska, Katarzyna Wawrzyniak, Kinga Zuchowska | III miejsce w Wielkopolsce |
51. | Finału Wojewódzki Licealiady w lekkiej atletyce | mgr Beata Nowicka, mgr Elżbieta Frąszczak | Dorota Stasiak Magdalena Lubecka | VII miejsce XV miejsce |
52. | Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców – Licealiada 2012/2013 | mgr Marek Śmiłowicz | Mariusz Babral, Bartosz Drobina, Mikołaj Kaźmierczak, Borys Klimek, Bartosz Kośmieja, Bartosz Kowalczyk, Wojciech Łuczak, Ireneusz Malchrzycki, Michał Misiek, Piotr Pietrzak, Tomasz Roszak, Igor Sieroń | I miejsce |
53. | Finał Rejonu Kaliskiego Szkoł Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt – Licealiada 2012/2013 | mgr Marek Śmiłowicz | Marta Dopierała, Natalia Banaszak, Klaudia Frankowska, Maria Kaczmarzyk, Maria Łuczak, Magdalena Pogorzelska, Agnieszka Sip, Magdalena Skupińska, Edyta Suska, Kamila Szymankiewicz, Hanna Twardowska, Daria Walczak, Katarzyna Wawrzyniak, Kinga Zuchowska | I miejsce |
54. | Finał Rejonu Kaliskiego w Aerobiku Grupowym | mgr Elżbieta Frąszczak | Daria Pietraszek 3a, Dominika Nowacka 3b, Weronika Staroojciec 2d, Roksana Szmaj 2d, Martyna Grzeszczyk 2d, Angelika Sikora 2b, Iwona Wolnicka 1c, Kinga Rosiak 1c, Małgorzata Hęćka1c, Oliwia Lorenz 1b | V miejsce |
55. | Finał Powiatu Ostrowskiego w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych | mgr Beata Nowicka | Dorota Stasiak | I miejsce |
56. | Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt | mgr Grażyna Woronin | drużyna | I miejsce |
57. | Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców | mgrKrzysztof Florek | drużyna | IV miejsce |
58. | Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych | mgr Beata Nowicka, mgr Elżbieta Frąszczak | Drużyna dziewcząt Drużyna chłopców | dziewczęta IV miejsce chłopcy IX miejsce |
59 | Finał Powiatowy Licealiady | mgr Beata Nowicka, mgr Elżbieta Frąszczak | Dorota Stasiak Weronika Bryjak Magdalena Lubecka Natalia Dysma, Magdalena Lubecka, Agnieszka Adamek, Weronika Staroojciec | I miejsce I miejsce III miejsce III miejsce |
60. | Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców | mgr Beata Nowicka | Daniel Kończal 1 d JakubMistewicz1d Michał Urbaniak1 d | VII miejsce |
61. | Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców | mgr Marek Śmiłowicz | Mariusz Babral, Bartosz Drobina, Mikołaj Kaźmierczak, Borys Klimek, Bartosz Kośmieja, Bartosz Kowalczyk, Wojciech Łuczak, Ireneusz Malchrzycki, Piotr Pietrzak, Tomasz Roszak, Igor Sieroń | I miejsce |
62. | Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt | mgr Marek Śmiłowicz | Marta Dopierała, Natalia Banaszak, Klaudia Frankowska, Maria Kaczmarzyk, Maria Łuczak, Magdalena Pogorzelska, Agnieszka Sip, Magdalena Skupińska, Edyta Suska, Kamila Szymankiewicz, Hanna Twardowska, Daria Walczak, Katarzyna Wawrzyniak, Kinga Zuchowska | I miejsce |
63. | Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu | mgr Beata Nowicka | Wiktoria Burghardt 1d Michał Gostomczyk 2b Agata Raczak 2c Michalina Zielińska 1d dziewczęta drużynowo chłopcy drużynowo sztafeta mieszana | I miejsce w stylu dowolnym, III miejsce w stylu motylkowym III miejsce w stylu motylkowym II miejsce w stylu klasycznym I miejsce w stylu klasycznym II miejsce III miejsce III miejsce |
64. | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym | mgr Beata Nowicka | Magdalena Mądra | III miejsce |
65. | Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Tenisie Stołowym Dziewcząt | mgrBeata Nowicka | Magdalena Mądra 2 e Marlena Mielcarek 2 f Urszula Minta kl.2 e Dorota Rusek kl.2 d | III miejsce |
66. | Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Szachach | mgrBeata Nowicka | Dziewczęta: Agata Walas 2 e Kinga Szymanowska 3 d Natalia Sikora 3 d Chłopcy: Dawid Przybylski 3 c Daniel Kończal 1 d Adrian Świątek 2 e | IV miejsce |
67. | Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku Grupowym | mgrElżbieta Frąszczak | Daria Pietraszek 3a, Dominika Nowacka 3b, Weronika Staroojciec 2d, Roksana Szmaj 2d, Martyna Grzeszczyk 2d, Angelika Sikora 2b, Oliwia Lorenz 1b, Kinga Rosiak 1c, Małgorzata Hęćka 1c, Iwona Wolnicka 1c, Anita Chudy 2d | II miejsce |
68. | Letni Miting Lekkoatletyczny SPG Powiatu ostrowskiego | mgrElżbieta Frąszczak mgrBeata Nowicka | Magdalena Lubecka 2d Dorota Stasiak 1b Weronika Bryjak 2c Małgorzata Ignasiak 2e sztafeta 4×100 | I miejsce w pchnięciu kulą I miejsce w biegu na 400 m III miejsce w biegu na 400 m III miejsce w biegu na 100 m II miejsce |
69. | Olimpiada Sportowo-Zdrowotna dla Szkół Ponadgimnazjalnych | Drużyna | II miejsce | |
70. | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | mgr Marzenna Podskarbi | Agnieszka Rasiak kl. IIe | finalistka etapu okręgowego |
71 | Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Turniej Jednego Wiersza” | mgr Marzenna Podskarbi | Weronika Walasz kl. IIe | I miejsce |
72 | IX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień „ | mgr Marzenna Podskarbi | Monika Krawczyk kl. IIId, Natalia Dysma kl. IIIa, Natalia Roga kl. IIIa, Anna Wrześniacka kl. IIIa, Sylwia Mularczyk kl. IIIa. Agata Kardas kl. IIe | – finalistki etapu centralnego |
73 | IX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” | mgr Marzenna Podskarbi | Marta Dopierała kl. IIIa, Weronika Bryjak kl. IIc, Miłosz Kruczyński kl. IIe, Artur Ludwiński kl. IIe, Dominik Osiński kl IIe | – wyróżnienia w etapie wojewódzkim |
74 | Wielkopolskie Mistrzostwa Ortograficzne | mgr Marzenna Podskarbi | Natalia Roga kl. IIIa, Monika Krawczyk kl. IIId, Kinga Szymanowska kl. IIId | – wyróżnienia |
75 | Powiatowy Konkurs Dziennikarski | mgr Marzenna Podskarbi | gazeta „Bez cenzury” | – I miejsce |
76 | Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | mgr Marzenna Podskarbi | Mikołaj Dolata kl. Ic – II miejsce w etapie rejonowym | – II miejsce w etapie rejonowym |