Wyniki konkursu wiedzy o Francji i Frankofonii

Mesdames et Messieurs, niniejszym ogłaszamy, że Gabriela Kokot, Ewa Rubas z klasy II g oraz Wojciech Czajka – reprezentant klasy II d zajęli I miejsce w Szkolnym konkursie wiedzy o Francji i Frankofonii, który odbył się w środę, 17 kwietnia ! W drugiej edycji naszego Konkursu nie zabrakło dobrej zabawy, uśmiechu i oczywiście emocji związanych z rywalizacją! Gratulujemy wszystkim uczestnikom, szczególnie debiutantom oraz tym, którzy znaleźli się na podium! Drugie miejsce zasłużenie, po zaciekłej walce, zajęli uczniowie klasy II c, Norbert Grabski i Oskar Radomski. Trzecie miejsce wywalczyły dziewczęta z klasy II b, Aleksandra Haft oraz Sandra Szczepańska. NOS FELICITATIONS! Zapraszamy do kolejnej edycji naszego Konkursu, która odbędzie się …już za rok!