Szkolimy się dla Was, bo zależy nam na Was!

Krótki filmik, nakręcony specjalnie dla Was podczas jednego ze szkoleń dla nauczycieli języka francuskiego dla tych, którzy dopiero co zaczęli uczyć się języka francuskiego…i przygotowują się do pierwszego sprawdzianu! Dla tych, którzy już zapomnieli „jak to się mówi”! Dla tych, którzy jeszcze nigdy nie powiedzieli słowa w języku Moliera! Jeden z najlepszych nauczycieli fonetyki języka francuskiego, Sebastien Palusci, wykładowca na Uniwersytecie Toulouse II – Jean Jaurès zaprezentuje poprawną wymowę podstawowych zwrotów w języku francuskim. Oto one: dzień dobry, cześć, do widzenia, dobrego dnia, dobry wieczór, miłego wieczoru, do zobaczenia, widzimy się wieczorem! Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!