Sukces naszych uczennic w konkursie językowym

Po raz kolejny ostrowski Reymont ma powody do dumy, gdyż uczniowie tej szkoły zajęli czołowe miejsca w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier, który odbył się 7 grudnia 2023r. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych, z których jedna obejmowała tylko klasy pierwsze, a druga klasy drugie, trzecie i czwarte . Z radością informujemy, że w klasach pierwszych 1 miejsce w województwie oraz 11 miejsce w Polsce zajęła Maria Góra z klasy 1b.
W kolejnej kategorii wiekowej obejmującej zarówno klasy drugie, trzecie i czwarte, 12 miejsce w województwie udało się wywalczyć Katarzynie Przerwie z klasy 4a. Ogromne brawa należą się także Ince Nowakowskiej oraz Gabrysi Kokot z klasy 2g, które uplasowały się odpowiednio na 20 i 27 miejscu w województwie. Na uwagę zasługuje fakt, że Inka uzyskała najlepszy wynik we wszystkich klasach drugich.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.