Sukces naszej uczennicy Ewy Rubas

Nasi uczniowie po raz kolejny dają nam powody do dumy! Uczennica klasy 1g o profilu politechnicznym z rysunkiem, Ewa Rubas zakwalifikowała się do trzeciego etapu XV Ogólnopolskiego Festiwalu Francuskiej Piosenki, Poezji i Teatru „PROF-EUROPE 2023”. Teraz czeka ją uroczysty finał, który odbędzie się 3 czerwca w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie. Ewa reprezentuje naszą szkołę w kategorii poezja i doskonali swój talent pod okiem nauczycielki języka francuskiego, Pani Anny Szmani-Binek.

Cieszymy się, kiedy nasi uczniowie dzielą się z innymi swoimi talentami, biorą udział w zawodach sportowych, udzielają się w akcjach charytatywnych. Dzięki temu czynią świat lepszym, dają nadzieję innym, udowadniają, że chcieć to móc. Rozpiera nas duma, kiedy osiągają sukcesy.
Ewa, jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w finale. Chapeau bas!