Reymontowska Akademia Umysłu

Drodzy 7 i 8-klasiści, zapraszamy was do wzięcia udziału w naszym konkursie! Przed wami jak zawsze wiele zabawy i rywalizacja na najwyższym poziomie! No i oczywiście… na końcu fantastyczne nagrody dla najlepszych!

Szczegółowe informacje, czyli regulamin i formularz zgłoszeniowy zostały wysłane do waszych szkół.

W tym roku zapraszamy drużyny składające się z 4 osób. Waszym zadaniem będzie zaliczenie przedmiotowych stacji, które będą miały przygotowane dla was zadania. Drużyny, które najlepiej poradzą sobie ze wszystkimi rundami zajmą miejsca na podium!

Czekamy na was 20 marca! Czy to wy zdobędziecie pierwsze miejsce? Sprawdźmy!

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewarysta Estkowskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim
Szkoła Podstawowa nr 5 im.Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim