Kuchnie Świata

To już 9 raz w Pierwszy Dzień Wiosny aula naszej szkoły przemieniła się w wybieg mody oraz restauracje z różnych krańców świata. Festiwal smaków-Kuchnie Świata
to cykliczna impreza organizowana przez Samorząd Uczniowski. Nasze zmagania oceniała niezastąpiona komisja,w skład której weszli: p. Dyrektor, inicjator tej imprezy- p.Marek Śmiłowicz, szef kuchni restauracji Polonia- p. Piotr Wojtkowiak, p.Donata Konieczna- pomysłodawczyni imprezy, p. Aneta Skowrońska- anglistka oraz miłośniczka podróży. Po prezentacji strojów oraz degustacji regionalnych dań komisja przyznała punkty i wytypowała zwycięzców:
1 miejsce: klasa 3A
2 miejsca: klasa 4 B
3 miejsce: klasa 2A
Wyróżnienie: klasa 3 D

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Było fantastycznie, wesoło, z dystansem, poczuciem humoru i co najważniejsze- ten dzień spędziliśmy RAZEM.

Następne jubileuszowe 10 Kuchnie Świata już za rok.