Konkurs wiedzy o Francji

W poniedziałek 27 marca 2023 roku w naszej szkole odbył się SZKOLNY KONKURS WIEDZY O FRANCJI I FRANKOFONII. Była świetna zabawa, emocje, rywalizacja i bardzo wysoki poziom! Ale najważniejsi byliście Wy – Drodzy Uczniowie! To był dobry czas, to była nie byle jaka okazja – Międzynarodowy Dzień Frankofonii i Międzynarodowy Dzień Języka Francuskiego!

Gratulujemy wszystkim uczniom! Oto najlepsi z najlepszych: Ewa Rubas i Małgorzata Kłodzińska, kl. I g- IV miejsce. Hanna Celmer, Julia Łęcka i Karolina Olejniczak, kl. IV a – III miejsce. Karol Ograbek i Kacper Włodarczyk, kl. I c – II miejsce. Norbert Grabski i Oskar Radomski, kl. I c – I miejsce! Gratulujemy! –
FELICITATIONS!

Serdeczne podziękowania dla Pani Sylwii Zając, głównej koordynatorki Konkursu oraz Pani Pauliny Urban-Rubas i Pani Anny Szmani-Binek za pomoc w organizacji tego fantastycznego wydarzenia.