Drużyna BM Stal w naszej szkole

BM Stal Ostrów Wielkopolski w naszej szkole!

Josh Perkins i Ojars Silins w towarzystwie kierownika zespołu Łukasza Wojciechowskiego odwiedzili 19 grudnia 2LO w Ostrowie Wielkopolskim! Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze przy udziale naszych uczniów.

Najpierw prowadzący zaprezentowali wszystkich zagranicznych zawodników Stalówki, potem goście zostali solidnie przepytani… również przez publiczność.

Dowiedzieliśmy się między innymi, że ulubioną polską potrawą obu zawodników są pierogi 🙂 oraz również jak bardzo doceniają doping ostrowskich fanów podczas meczów w ArenaOstrów. Josh – jako świeżo upieczony Stalowiec – podkreślał, że już czuje się fantastycznie w nowych barwach i chce z każdym treningiem być coraz lepszy oraz pomóc drużynie w odnoszeniu sukcesów!

Następnie były autografy oraz zdjęcia, a nasi uczniowie wrócili ze spotkania z cennymi pamiątkami!

Hej Stal!