All about the USA rusza

Witamy wszystkich

Chcielibyśmy zaprosić Państwa szkołę do udziału w etapie czwartym  konkursu powiatowego „All about the USA”. Etap czwarty „Spelling bee” jest skierowany do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. Jeśli Państwa szkoła wystawiła reprezentację do pierwszego etapu konkursu, te osoby automatycznie biorą udział w jego czwartym etapie. Aby zwiększyć atrakcyjność konkursu, zapraszamy do udziału w konkursie kolejnych uczestników.

Szczegóły znajdują się w regulaminie który zamieszczony jest poniżej wraz ze zgodą oraz listą słów do przygotowania.

Z poważaniem,

Organizatorzy konkursu „All about the USA”

Rozpoczyna się pierwszy etap międzyszkolnego konkursu dla szkół podstawowych, który organizujemy wspólnie z SP5!
Sprawdzamy wiedzę uczniów na temat Stanów Zjednoczonych, w pierwszym etapie każda grupa przygotowuje pracę artystyczną w dowolnej formie o elemencie krajobrazu USA!
Ostatni etap konkursu dla uczniów klas 7-8 odbędzie się w naszej szkole!