Obchody 100-lecia Szkoły – Tytuł Ostrowianin Roku 2019

W piątek, 20 marca 2020 r., nastąpiło rozstrzygnięcie 26. edycji Plebiscytu Ostrowianin Roku, w ramach którego mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego wybierają w 6 kategoriach: Ostrowianin Roku, Młody Talent, Wydarzenie Społeczne, Wydarzenie Sportowe, Wydarzenie Kulturalne i Wydarzenie Gospodarcze. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa gala odbyła się w Hotelu Royal, a transmisja wydarzenia odbywała się przez Internet.

Miło nam ogłosić, że Obchody 100 – lecia II Liceum Ogólnokształcącego zostały zgłoszone do kategorii wydarzenia społecznego Roku 2019.

W głosowaniu, które trwało od 3 marca, konkurowaliśmy z 3 innymi wydarzeniami, wymienionymi poniżej:

WYDARZENIE SPOŁECZNE
1. Remonty i modernizacje kolejnych oddziałów ostrowskiego szpitala: okulistyka, neurologia
2. Kamienica dostosowana do potrzeb seniorów od miasta
3. Wizyta Jurka Owsiaka w Ostrowie i kolejne dary dla szpitala od WOSP
4. 100 lat II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie

Ostatecznie, nasze wspólne przedsięwzięcie pod nazwą obchody 100 – lecia II LO uzyskało:

Tytuł – w kategorii: Wydarzenie Społeczne Roku 2019.

Serdecznie dziękujemy Państwu za oddane głosy. Przy okazji dziękujemy wszystkim jeszcze raz za pomoc w organizacji Jubileuszu Szkoły oraz za uczestnictwo w dwudniowych obchodach.