1. |
XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego |
mgr Jan Prokop |
Maria Falis 2d Kinga Sadowska 2d |
laureat II stopnia laureat II stopnia |
2. |
22. Edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes-Lingua.Plus |
mgr Kamila Bodył mgr Krystyna Woronin mgr Krystyna Woronin mgr Joanna Rossowska |
Maciej Ryfa1b Angelika Leja 2d Maria Falis2d Joanna Marchewka 1e |
laureat II stopnia laureat IV stopnia laureat IV stopnia laureat IV stopnia |
3. |
XXII Ogólnopolska OlimpiadaPromocji Zdrowego Stylu Życia PCK |
mgr Elżbieta Frąszczak |
Wiktoria Burghardt 2d |
III miejsce w województwie |
4. |
Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej |
mgr Danuta Nowak |
Marta Gomółka, Karolina Jarosik iJoanna Płomińska |
IV miejsce w województwie |
5. |
10. Jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” |
mgr Marzenna Podskarbi |
Weronika Koziburska 1a Aleksandra Szustkiewicz 1e Milena Demska 1e Natalia Chudy 1a Iwona Wplnicka 2c Dominik Osiński 3e |
VII miejsce w Polsce finaliści |
6. |
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski |
mgr Marzenna Podskarbi |
Anna Kraska 1a Antonina Baraniak 1e Anna Kraska 1e Antonina Baraniak 1e Martyna Wewiór 1a |
finalistka etapu wojewódzkiego finalistka etapu wojewódzkiego I miejsce w etapie rejonowym I miejsce w etapie rejonowym wyróżnienie w etapie rejonowym |
7. |
52. Ogólnopolski Rajd “Jesień Chopinowska” – Konkurs krajoznawczo-turystyczny na trasie jednodniowej |
mgr Danuta Nowak |
grupa |
I miejsce |
8. |
21 edycja ogólnopolskiego konkursu poetyckiego „Turniej Jednego Wiersza” w ramach XXI Festiwalu „Wszystko jest poezją” |
mgr Marzenna Podskarbi |
Weronika Walasz 3e Mikołaj Małecki1e |
II miejsce wyróżnienie |
9. |
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund2013 |
mgr Anna Kaczmarek |
Wiktoria Burghardt 2d Alicja Warchulska 1d |
VI miejsce w Wielkopolsce XV miejsce w Wielkopolsce |
10. |
XV edycja Ogólnoplskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” |
mgr Marcin Dryka |
Wiktoria Burghardt 2d |
II miejsce w Wielkopolsce, XXII miejsce w Polsce |
11. |
Ogólnopolski Konkurs „Opowiadanie, bajanie” |
mgr Jan Prokop |
Natalia Gołyska I c |
wyróżnienie |
12. |
Ogólnopolski konkurs „Matma mnie kręci” |
mgr Paweł Chołuj |
Agata Kurzawska 1b Beata Roga 1b Oliwia Lorenz 1b Paweł Hełka 1b Eryk Bella 1b Oskar Strzelec 1b |
wyróżnienie |
13. |
Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza. |
dr Tomasz Gruchot |
Igor Żulicki 1f |
wyróżnienie |
14. |
XVI Ogólnopolski Festiwal Twórczości Muzycznej Dzieci i Młodzieży „Wesoła Pięciolinia” |
|
Klaudia Frankowska |
III miejsce |
15. |
Konkurs „Życie i twórczość Władysława Reymonta” – XXVIII Rajd Reymontowski w Kołaczkowie |
mgr Danuta Nowak, mgr Elżbieta Frąszczak |
Maria Kupijaj |
I miejsce |
16. |
Konkurs English High Flier |
mgr Kamila Bodył mgr Krystyna Woronin |
Wiktorii Burghardt 2d Norbert Szargan3e Dawid Marciniak3e Aleksandra Głowinkowska3d |
III miejsce V miejsce VII miejsce VIII miejsce |
17. |
WielkopolskiKonkurs Historyczny „Legiony Polskie 1914 – 1918” |
mgr Donata Konieczna |
Michał Kostrzewski 1f Adrian Kujawski 1f Bartosz Szymczak 1f Martin Andrzejczak 2f Konrad Grzesiak 2f Paweł Łuczyna 2f |
V miejsce VI miejsce |
18. |
III Wojewódzki Konkursu Literacki AMICI „Drzwi do wyobraźni” |
mgr Jan Prokop |
Kinga Kozłowicz 2e |
wyróżnienie |
19. |
Wojewódzki Rajd Mickiewiczowski |
mgr Danuta Nowak |
drużyna |
V miejsce |
20. |
Wojewódzki Rajd do Boszkowa |
mgr Danuta Nowak |
drużyna |
III miejsce w ogólnej klasyfikacji konkursowej |
21. |
VII Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej „Młodzi w hołdzie Błogosławionemu Janowi Pawłowi II” |
|
Anna Zuszek 1d – w kategorii solistek Anna Zuszek i Antonina Baraniak 1e – w kategorii zespołów |
I miejsce I miejsce |
22. |
VII Przegląd Twórczości Marka Grechuty |
|
Antonina Baraniak 1e |
I miejsce |
23. |
Wielkopolskie Mistrzostwa Ortograficzne ”Dyktando o Laur Kantego” |
mgr Jan Prokop mgr Marzenna Podskarbi |
Maria Falis 2d Iwona Wolnicka Paweł Grzegorowski |
I miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
24. |
Wielkopolski Konkurs „Wiem co jem” |
mgr Elżbieta Frąszczak. |
Wiktoria Burghardt 2d |
III miejsce |
25. |
Rejonowy konkurs matematyczny organizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu |
mgr Bożena Bugaj, mgr Janusz Szustkiewicz, mgr Paweł Chołuj |
Dominik Walczak 1e Joanna Grzesiak 2d Daniel Kończal 2d Kacper Perz 2c |
I miejsce – zakres rozszerzony, I miejsce – zakres podstawowy II miejsce –zakres podstawowy II miejsce – zakres podstawowy |
26. |
Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej |
mgr Donata Konieczna |
Mateusz Marcinczak 3f Wojtek Skrobański 3f Katarzyna Kacprzak 3f |
I miejsce V miejsce VII miejsce |
27. |
Powiatowy Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty” |
mgr Marzenna Podskarbi |
Natalia Chudy 1a Iwona Wolnicka 2c Domikik Osiński 3e |
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
28. |
Powiatowykonkurs „Poetycka Wiosna 2013” |
mgr Jan Prokop |
Kinga Kozłowicz 2e MonikaRymer 2d |
I miejsce wyróżnienie |
29. |
Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych „Mistrz gramatyki” |
mgr Aleksandra Chlasta-Górna |
Katarzyna Kacprzak3f |
III miejsce w j. angielskim |
30. |
Powiatowy międzyszkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości K. K. Baczyńskiego |
mgr Jan Prokop mgr Marzenna Podskarbi |
Weronika Bodylska 1d Marcin Prymas 1e Anna Kraska 2a |
II miejsce |
31. |
Konkurs poetycki „Na jednej ziemi” |
dr Tomasz Gruchot |
Igor Żulicki 1f |
III miejsce |
32. |
VI Powiatowy Konkurs Geograficzny |
mgr Danuta Nowak |
Marta Gomółka 2a |
IV miejsce |
33. |
Strzeleckie Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych |
mgr Paweł Foedke |
Julia Hipp 3d, Michalina Zarycka 1a Wojciech Kieliba 2e |
III miejsce |
34. |
VI Powiatowy Konkurs Matematyczny “Matliga” |
mgr Janusz Szustkiewicz |
Daniel Kończal 2d |
I miejsce |
35. |
Konkurs Jednodniówek – VI Powiatowe Warsztaty Dziennikarskie |
Mgr Marzenna Podskarbi |
Gazeta”Bez Cenzury” |
II miejsce |
36. |
Konkurs Literacki „Poetyckie Listopady” |
dr Justyna Kociemba-Żulicka, mgr Marzenna Podskarbi |
Agnieszka Podhajska Weronika Zielińska 3f Mikołaj Małecki1e |
Złote Jabłko wyróżnienie wyróżnienie |
37. |
Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny „OstrówWielkopolski w poezji, fotografii i rysunku” |
mgr Jan Prokop |
Aleksandra Głowinkowska 3 d |
wyróżnienie |
38. |
Konkurs poetycki „Ostrów w codzienności” |
dr Tomasz Gruchot |
Igor Żulicki 1f |
III miejsce |
39. |
Konkurs„Tytka Ostrowska” |
|
Agnieszka Dobras 2a |
I miejsce |
40. |
Konkurs: „Ostrów w rysunku, fotografii i poezji” |
dr Justyna Kociemba-Żulicka |
Magdalena Krzyżaniak |
I miejsce |
41. |
„Turniej opowiadań” |
dr Justyna Kociemba-Żulicka |
Kinga Knap 2f |
I miejsce |
42. |
Powiatowy konkurs„Poetycka Wiosna” |
mgr Jan Prokop |
Kinga Kozłowicz 2e, |
I miejsce |
43. |
XXII młodzieżowe mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża |
mgr Elżbieta Frąszczak |
drużyna |
III miejsce |
44. |
Gra terenowa na orientację INOOSTRO 2013 |
mgr Danuta Nowak |
Magdalena Czerwińska i Weronika Koziburska |
II miejsce w powiecie |
45. |
Konkurs Piosenki Poetyckiej „Taniec w poezji śpiewanej” |
mgr Jan Prokop |
Jagoda Junak 1c |
III miejsce |
46. |
Konkurs Poetycki im. Fryderyka Chopina |
dr Tomasz Gruchot |
Igor Żulicki 1f |
I miejsce |
47. |
Kadra Narodowa Siatkówki Plażowej na sezon 2014 |
|
Agnieszka Adamek 2c |
Powołanie do kadry narodowej |
48. |
Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt |
mgr Marek Śmiłowicz |
drużyna |
III miejsce w Wielkopolsce |
49. |
Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców |
mgr Marek Śmiłowicz |
drużyna |
II miejsce |
50. |
Finał Wojewódzki Licealiady w Lekkiej atletyce |
mgr Beata Nowicka, |
Dorota Stasiak – 400 m Magdalena Lubecka – pchnięcie kulą Karolina Wawrzyniak – skok w dal, |
II miejsce IV miejsce VI miejsce |
51. |
Finał Wojewódzki w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców |
mgr Beata Nowicka |
sztafeta |
XV miejsce |
52. |
Finał Mistrzostw Wielkopolski w szachach |
mgr Beata Nowicka |
Piotr Goleszyński, Katarzyna Jasiak, Daniel Kończal, Marcin Prymas, Weronika Przysada (rez.) Wojciech Skrobański (rez.) |
XXIX miejsce |
53. |
Finał Wojewódzki w Aerobiku Grupowym, |
mgr Elżbieta Frąszczak |
drużyna |
VIII miejsce |
54. |
Finał Rejonu Licealiady w Lekkiej Atletyce |
mgr Beata Nowicka, |
Dorota Stasiak – 400 m, Karolina Wawrzyniak – skok w dal, Magdalena Lubecka – pchnięcie kulą A.Adamek, M.Ignasiak, D. Stasiak,K.Wawrzyniak – sztafeta 4 x 100 m |
I miejsce I miejsce I miejsce |
55. |
Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
mgr Grażyna Woronin |
drużyna |
II miejsce |
56. |
Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców |
mgr Marek Śmiłowicz |
drużyna |
I miejsce |
57. |
Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt |
mgr Marek Śmiłowicz |
drużyna |
I miejsce |
58. |
Finał Rejonu Kaliskiego w Aerobiku Grupowym |
mgr Elżbieta Frąszczak |
drużyna |
IV miejsce |
59. |
Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce |
mgr B.Nowicka i mgr E.Frąszczak |
Magdalena Lubecka – pchnięcie kulą, Dorota Stasiak – bieg na dystansie 400 m, Karolina Wawrzyniak – skok w dal, Dorota Świątek – bieg na 800m, Olga Michalska – skok wzwyż, M.Ignasiak, K.Wawrzyniak, D.Stasiak, A.Adamek – sztafeta 4 x 100 m |
I miejsce I miejsce I miejsce I miejsce I miejsce I miejsce |
60. |
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców |
mgr B.Nowicka i mgr E.Frąszczak |
Reprezentacja dziewcząt Reprezentacja chłopców |
II miejsce VIII miejsce |
61. |
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców |
mgrKrzysztof Florek |
drużyna |
V miejsce |
62. |
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych |
mgr Elżbieta Frąszczak |
Dorota Stasiak Dorota Świątek |
I miejsce III miejsce |
63. |
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt |
mgr Grażyna Woronin |
drużyna |
I miejsce |
64. |
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców |
mgr Beata Nowicka |
Daniel Kończal 2d Jakub Mistewicz 2d Michał Urbaniak2d |
VI miejsce |
65. |
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców |
mgr Marek Śmiłowicz |
drużyna |
I miejsce |
66. |
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt |
mgr Marek Śmiłowicz |
drużyna |
I miejsce |
67. |
Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu |
mgr Beata Nowicka |
dziewczęta – drużynowo chłopcy – drużynowo sztafeta mieszana |
I miejsce I miejsce I miejsce |
68. |
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Tenisie Stołowym |
mgr Beata Nowicka |
Magdalena Mądra 3e Urszula Minta 3e |
III miejsce VIII miejsce |
69. |
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Tenisie Stołowym Dziewcząt |
mgrBeata Nowicka |
Magdalena Mądra3 e Marlena Mielcarek 3 f Urszula Minta kl.3 e |
II miejsce |
70. |
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Szachach |
mgrBeata Nowicka |
Katarzyna Jasiak 1e drużynowo |
I miejsce V miejsce |
71. |
Mistrzostwa Kibiców Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego |
mgr Krzysztof Florek |
Konrad Warzecha 2 f Norbert Mrozek 2 f |
II miejsce wyróżnienie |
72. |
Letni Mityng Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego |
mgrElżbieta Frąszczak mgrBeata Nowicka |
dziewczęta chłopcy |
III miejsce V miejsce |
73. |
II edycja Freestyle School Battle |
mgrElżbieta Frąszczak |
Marta Strzelczyk i Agnieszka Dobras |
IV miejsce w 2vs2 w B-Boyingu |
74. |
Drużynowe Szkolne Zawody Strzeleckie |
mgr Paweł Foedke |
drużyna |
III miejsce |