II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim
E-mail: reymontsekretariat@poczta.onet.pl | Telefon: +48 62 738 55 28

IV Piknik z Reymontem – dofinansowany

Stowarzyszenie uzyskało dotację wśród 44 dotowanych projektów z Ostrowa Wielkopolskiego w ramach 13. Konkursu Grantowego Stowarzyszenia „Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego”.

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji odbyło się w środę, 29 marca 2017 roku w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim. Do stałych donatorów funduszu: Fundacji Orlen Dar Serca, która co roku przekazuje dla Stowarzyszenia Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego 150 000 zł, Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Gminy i Miasta Odolanów, Gminy Ostrów Wielkopolski dołączył kolejny partner Firma Mahle Behr, który przekazał czek w kwocie 15 000 zł.

Prezes Stowarzyszenia Karolina Krawczyk dziękując za otrzymany czek o wartości 15 000 złotych podkreśliła, że dzięki otrzymanym pieniądzom uda się zrealizować kilka projektów więcej. Pani Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, podziękowała wszystkim mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego i regionu za ich pasję, współpracę i zaangażowanie. Powiedziała m.in. „Pracując w organizacjach pozarządowych doskonale zdajemy sobie sprawę ile to wymaga zaangażowania, wysiłku i hartu ducha. Zawsze powtarzam, że rzeczy najważniejsze dzieją się w naszych małych ojczyznach. Składam również podziękowania przewodniczącemu kapituły Panu Michałowi Truszowi i ekspertom, którzy oceniali złożone wnioski”.

W imieniu naszego Stowarzyszenia symboliczny czek z rąk pani Beaty Klimek odebrał skarbnik Marek Śmiłowicz. Uroczystość uświetnił występ Pauli Pływaczyk i Mariusza Łęckiego.

Skip to content