W naszej szkole od 4 maja trwają egzaminy maturalne. Tegoroczni absolwenci przystępują do egzaminów pisemnych z przedmiotów obowiązkowych oraz dodatkowych, wykazując się wiedzą i umiejętnościami zdobywanymi przez lata nauki.
Pisemna sesja egzaminacyjna zakończy się w najbliższą środę, 20 maja, egzaminem z języka polskiego. Równolegle odbywają się również egzaminy ustne z języka polskiego oraz języków obcych.
Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia, spokoju oraz jak najlepszych wyników na egzaminach!





















