II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim
E-mail: reymontsekretariat@poczta.onet.pl | Telefon: +48 62 738 55 28

Finał mistrzostw – zespół siatkarek Reymonta ze srebrem


Cóż to był za wspaniały dzień dla fanów i kibiców siatkówki!
Z całą pewnością szósty lutego zapisze się w pamięci II LO jako wyjątkowe wydarzenie. Nasze uczennice przebyły długą drogę w walce o najwyższe miejsce, by ostatecznie w finale rywalizować z równie zgranym i mocnym zespołem z III LO. Zarówno mecz o trzecie miejsce, jak i ten o pierwsze, stanowiły świetne widowisko. Każdy zespół pokazał siłę, walkę do samego końca oraz determinację.
Nasze zawodniczki pewnie wygrały pierwszego seta, pokazując rywalkom moc w ataku. Drugi set nie należał do najlepszych. Niestety trzecie wyrównało wynik. Trzeci set wymknął się spod kontroli i niestety sprawdziło się siatkarskie porzekadło „kto wygrywa trzeciego seta – wygrywa cały mecz”. Czwarty set mimo iż przegrany, został rozegrany na przewagi. Mnóstwo piłek meczowych było „w górze”.
Po wszystkim zostało trochę smutku, bo było blisko, ale później już tylko wielka radość i szczęście z drugiego miejsca!
Śmiem twierdzić, że drugie lubi drugie 😉
Gratulacje dla zawodniczek ze wszystkich szkół, które godnie się zaprezentowały: Zespół Szkół Usługowych, IV LO, III LO oraz II LO.
Gratulacje dla naszej drużyny:
Dominika Rataj, Hania Piec, Ania Panek, Iga Kaczmarek, Olga Bilan, Oliwia Jaworska, Wiktoria Karwik, Ola Jessa, Karolina Lis, Anastasia Kuropatka oraz trenerka P. Katarzyna Pawlicka.
A na koniec podziękowania dla najlepszych kibiców z II LO 🙂

Skip to content