Wykład profesora dr hab. Macieja Walkowiaka

W dniu 22 marca br. przybył do naszej szkoły profesor dr hab. Maciej Walkowiak z Instytutu Filologii Germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Gość wygłosił wykład na temat „Stosunki polsko- niemieckie od 1918 roku po współczesność”. Wykład odbył się w ramach współpracy naszej szkoły z UAM Poznań. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 1, 2 i 3. Po wykładzie Pan Profesor spotkał się również z klasą humanistyczną, z którą kontynuował temat. W dyskusji wzięli udział uczniowie mgr. Jarosława Biernaczyka nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie. Profesor Maciej Walkowiak przybył na zaproszenie mgr Anny Kaczmarek nauczycielki języka niemieckiego odpowiedzialnej za współpracę z Instytutem Filologii Germańskiej. Kolejne wykłady wkrótce.

Data dodania: 2019-03-31 01:03:19
Data edycji: 2019-04-03 22:01:05