Witamy Wakacje w Boszkowie

10 czerwca nasi uczniowie uczestniczyli w Międzywojewódzkim Rajdzie "Witamy Wakacje" w Boszkowie. Nasza wędrówka przebiegała dookoła Jeziora Dominickiego. Przystanie żeglarskie, rowery wodne i słoneczna pogoda sprawiły, że poczuliśmy smak zbliżających się wakacji.

Na miejscu odbył się konkurs "Ochrona przyrody w Polsce", w których zajęliśmy I miejsce (Marcin Bzik, Danuta Nowak) natomiast w konkursie plastycznym "Ochrona przyrody i zachowania proekologiczne" V miejsce. W ogólnej klasyfikacji wraz z konkurencjami sprawnościowymi zostaliśmy sklasyfikowani na IV miejscu w województwie.

Uczestnicy:  Marlena Zięba ,  Iga Podejma,  Weronika Zaremba ,  Oliwia Gąsiorek,  Dominika Paszczakowska, Klaudia Kędzierska , Weronika Kucharska , Weronika Osiewała , Emilia Wewior , Angelika Rachwalska , Marcin Bzik , Roksana Wilak , Zuzanna Cichoradzka .

Opiekunem młodzieży była Danuta Nowak.