Wigilia w 2 LO

Tradycyjnie w ostatnim dniu pracy szkoły w danym roku uczniowie II LO spotykają się z wychowawcą na wigiliach klasowych, a następnie w auli by świętować wspólnie nadchodzące Boże Narodzenie. Podobnie w tym roku ksiądz Paweł Wczesny przygotował z młodzieżą jasełka. Uczniowie klas trzecich podziękowali księdzu za trzyletnią pomoc w ich organizowaniu. Dyrektor szkoły Aleksander Ziobro złozył wszystkim życzenia świąteczne.

Samorząd Uczniowski, z Agnieszką Matjasik na czele, przygotował kolędy, które zaśpiewała cała społeczność II LO wraz nauczycielami w auli 22 grudnia 2018 r. Wiktoria Baumann i Marcin Bzik z Zarządu SU wręczyli także nauczycielom życzenia. W ten sposób wszyscy odczuli już nastrój nadchodzących świąt.

Data dodania: 2018-12-26 12:48:22
Data edycji: 2018-12-26 12:53:22