Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Reymonta w Ostrowie.

Dnia 3 września 2018r o godz. 10.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim. . Prowadzący uroczystość uczniowie klasy 3b Emilia Wewior oraz Marcin Bzik   powitali wszystkich uczniów oraz nauczycieli szkoły, a zwłaszcza pierwszoklasistów , którzy rozpoczęli w dniu dzisiejszym przygodę z ostrowskim Reymontem.   Pan Dyrektor Szkoły Aleksander Ziobro ogłosił oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019, a Przewodniczący Szkoły w swoim krótkim przemówieniu przywitał uczniów 2LO oraz życzył im udanego nowego roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu państwowego oraz hymnu szkoły uroczystość została uświetniona przez część wokalną w wykonaniu uczennic klasy 3b oraz 3c Agnieszki Matjasik oraz Sandry Gąbki.

Wszystkim uczniom ostrowskiego Reymonta życzymy wiele radości płynącej z obcowania z nauką, dobrych ocen i samych szczęśliwych dni w murach tej szkoły.