Szkolne prawybory

W piątek 24 maja w naszej szkole odbyły się prawybory do Parlamentu Europejskiego w ramach programu "Młodzi Głosują" organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Celem akcji było zwiększenie uczestnictwa młodych ludzi w życiu publicznym, w tym zachęcenie ich do świadomego udziału w wyborach poprzez dostarczenie informacji na temat procedur demokratycznych i znaczenia wyborów, zaangażowanie w działania na rzecz wysokiej frekwencji wyborczej i udział w wyborach młodzieżowych. Szkolne wybory były koordynowane przez uczennice klasy II c – Aleksandrę Bachorską, Dominikę Gładysz i Karolinę Krawczyk pod opieką p. Karola Marszała. W szkole uprawnionych do głosowania było 197 uczniów, w wyborach wzięło udział 114 uczniów.

Data dodania: 2019-05-27 23:24:54
Data edycji: 2019-05-27 23:30:16