Świetne wyniki z niemieckiego

Z przyjemnością informujemy, że 17 naszych uczniów na 19 startujących z naszej szkoły znalazło się w „20” najwyższej sklasyfikowanych uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor w województwie wielkopolskim! W kategorii Junior najwyższe miejsce zajęła Antonina Marek z kl.1a- 4. miejsce w Wielkopolsce i 164 w Polsce. Tuż za nią uplasowały się Kamila Maryniak kl. 1a- miejsce 5. i Aleksandra Kowalkowska kl. 1b – miejsce 8. W kategorii Student miejsce 3. wywalczyła Monika Kudlińska ( 140 w Polsce), Sara Stenmans – miejsce 5. oraz Marcin Bzik – miejsce 6. W całym kraju w konkursie wzięło udział 5523 uczestników. Nauczycielem prowadzącym uczniów jest mgr Anna Kaczmarek nauczycielka języka niemieckiego. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Politechnika Wrocławska. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!