Świąteczny Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

Świąteczny Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego za nami. Tegoroczny konkurs miał aż trzy kategorie: kartka na Boże Narodzenie, wiersz na Boże Narodzenie oraz świąteczna stylizacja twarzy.

Najpiękniejsze kartki przygotowały: 1. miejsce Julia Karwik g2c, 2. miejsce Zuzanna Czaplicka p2b, 3. miejsce Małgorzata Pawlak 3b.Wyróżnienia otrzymują również: Jagoda Gac p2a, Natalia Jakubowicz g2c oraz Jakub Wiertelak p2e.

W kategorii wiersze wyróżnienie  jury konkursowe przyznało Zuzannie Czaplickiej z klasy p2b.

Najciekawsze stylizacje twarzy przygotowały: Zuzanna Czaplicka p2b, Wiktoria Dudek p2b oraz Kinga Kupczyk p2a. Swoje prace nadesłali także: Agata Szymanek 3b, Amelia Michałowicz 1d, Kinga Kupczyk p2a, Kinga Woźniak g2c, Klaudia Brach 3b, Kornelia Mroczek 3c, Maksymilian Płóciennik 3c, Nikola Szymczak g2a, Aleksandra Kołaska g2c, Olga Bartoszek g2c, Weronika Gieprz g2c, Weronika Pajek p2a, Wiktoria Pajek p2a oraz Wiktoria Kurczaba p2b. Prace wykonane były różnymi technikami plastycznymi.

Pomysłodawczynią konkursu jest mgr Anna Kaczmarek nauczycielka języka niemieckiego.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za kontynuowanie pięknych tradycji bożonarodzeniowych wywodzących się z Niemiec. Miłych Świąt Bożego Narodzenia! Fröhliche Weihnachten!

Data dodania: 2020-12-21 15:22:42
Data edycji: 2020-12-21 15:26:47