O Nas
Dydaktyka
Przydatne

Gazeta Finansowa

 

 

Nowe wydanie "Mojej złotówki" 2015

Nowy zespół redakcyjny: Katarzyna  Kozłowska z kl.I A - red. naczelna (foto. poniżej), Magdalena Brodala z kl.III A oraz Martyna Pierunek z kl. I D wydały czwarty już numer gazety finansowej- wirtualnej "Moja złotówka" w naszej szkole. Tym razem w numerze można znaleźć informacje na temat niektórych hobby naszych uczennic i sposobów ich finansowania lub....zmniejszania kosztów, które trzeba ponieść zajmując się swoją pasją. Zapraszamy do....wakacyjnej już lektury:)!

 

http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/gazeta-finansowa/15/6/1/

 

lightbox     lightbox

Nowa "Moja złotówka"

Pod koniec kwietnia 2014  powstał trzeci  numer gazety finansowej „Moja złotówka” zredagowanej przez  zespół : Michał Leśnierowski  i  Weronika Zielińska z klasy III F. Zapraszamy do zapoznania z nowym numerem  „ Mojej złotówki”:

 

 http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/gazetka-ekonomiczna-ii-lo/14/4/1/

 

 

Nowe wydanie gazety finansowej "Moja złotówka"

Pod koniec czerwca powstał drugi numer gazety finansowej „Moja złotówka”. Nowe wydanie tego wirtualnego pisma zostało zredagowane przez nowy zespół : Anię Ferugę i Patrycję Stawik z Klasy I D. Zapraszamy do zapoznania z nowym obliczem „ Mojej złotówki”:

http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/gazetka-ekonimiczna/13/6/1/

"Finanse bez tajemnic"

 

lightbox

Uczennice z klasy II F : Agnieszka Podhajska, Weronika Zielińska, Kasia Śliwińska i Grażyna Stasik biorą udział w konkursie „Finanse bez tajemnic” w ramach Światowego Dnia Oszczędzania na gazetkę szkolną online organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej z udziałem takich partnerów jak: Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga, Fundacji Instytutu Rozwoju Komunikacji i Edukacji Think! Gazeta jest multimedialna. Porusza zagadnienia w czterech obszarach :

- zakładanie konta w banku,

- różne formach oszczędzania,

- sposoby na inwestowanie pieniędzy,

- konsekwencje zadłużania się.

 

Zapraszamy do lektury gazety finansowej „Moja złotówka” i trzymamy kciuki za Zespół Redakcyjny !

 

 

Poniżej link do gazetki:

 

http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/moja-z%C5%82ot%C3%B3wka/12/11/1/

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )