Spotkanie z absolwentem-ks. Łukaszem Zawidzkim

Ksiądz Łukasz Zawidzki był naszym kolejnym gościem w ramach spotkania z absolwentami Reymonta z okazji jubileuszu 100- rocznicy powstania szkoły. Gościa w murach szkoły we wtorkowe przedpołudnie 1 października powitał dyrektor Aleksander Ziobro. Rozmowę o czasach licealnych, kolegach z klasy i profesorach oraz maturze z ks. Zawidzkim prowadziła Kornelia Mroczek. Gość opowiedział również podczas spotkania o swojej wielkiej pasji, którą są wędrówki po górach Sudetach. Ksiądz Łukasz Zawidzki jest także autorem książki o Sudetach pt. „Kraina ducha gór”. Spotkanie koordynowała z ramienia Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków II LO mgr Anna Kaczmarek. Wydarzenie odbyło się w ramach zadania pn. "100-lecie polskiej Szkoły Żeńskiej i II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim" dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Data dodania: 2019-10-06 21:39:57
Data edycji: 2019-10-06 21:42:53