Ślubowanie klas pierwszych

W piątkowe popołudnie 13 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klas 1. Uczniowie i ich rodzice zostali powitani przez Dyrektora Aleksandra Ziobro. Życzenia młodszym kolegom złożył także przewodniczący Samorządu Szkolnego Kacper Kierzek. Swoją przysięgę pierwszoklasiści złożyli w obecności rodziców, Grona Pedagogicznego oraz starszych koleżanek i kolegów. Po ślubowaniu nastąpiło przekazanie Sztandaru Szkoły uczniom klas pierwszych. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrektor Aleksander Ziobro złożył nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzenia i podziękował za codzienny trud pracy w szkole i na rzecz szkoły. Następnie wręczył wyróżniającym się nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi nagrody. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas: 2a, 2b, 2c, 3b, 3c pod kierunkiem mgr Anny Kaczmarek. Przedstawienie wprawiło wszystkich w wyśmienity nastrój. Dzień ten z pewnością zapisze się w pamięci tegorocznych pierwszoklasistów, którym życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.