Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

18 lutego w Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Salezjanek odbył się VI Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięło udział 19 wspaniałych wokalistów, którzy śpiewali na niezwykle wysokim poziomie.
Przy ocenie jury nie tylko brało pod uwagę umiejętności wokalne wykonawców ale także intonację, dykcję, opanowanie języka oraz stopień trudności utworu.
Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Gabryś z klasy g1b z utworem „Another love”, Julia Błaszczyk z klasy 2b z utworem „Killing me softly” oraz Weronika Hajdasz z 2b z piosenką
„Fields of Gold”. Jury doceniło cudowny głos Weroniki Hajdasz, przyznając naszej wokalistce wyróżnienie. Nauczycielem języka angielskiego Weroniki jest pani Katarzyna Kornaszewska-Kłakulak. Pozostałym dziewczynkom nie udało się zająć miejsca na podium, choć zachwycały swoim głosem i interpretacją wybranych przez siebie utworów.
Zwyciężczynią konkursu została Julia Fajdek z Zespołu Szkół Usługowych.
Konkurs koordynowały pani Iwona Laskowska i pani Kamila Bodył.

Data dodania: 2020-02-25 19:00:52
Data edycji: 2020-02-25 19:03:38