Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Osiągnięcia za rok 2019/2020

 

Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów

Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela

Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia

Osiągnięcia

 

1

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Pływaniu. 

Krzysztof Florek

Mielcarek Wiktoria  motylek 

2. miejsce,

Maciejewski Mateusz  klasyk –

3. miejsce,

Kaczmarek Igor grzbiet – 3. miejsce,

Piotrowicz Kacper - dowolny,

Niszkiewicz Jakub -motylek.

 

 

2

Szkolny Konkurs Ortograficzny Języka Niemieckiego

mgr Anna Kaczmarek

Maksymilian Płóciennik

I miejsce

3

Wojewódzka Olimpiada Turystyczna

mgr Danuta Nowak

Dawid Gołdys,

Igor Kubacki, Tomasz Pawłowski

IV miejsce

4

Konkurs Krasomówczy

mgr Danuta Nowak

Milena Bąkowska

Aleksandra Bachorska

I miejsce

II miejsce

etap wojewódzki

5

Zbiórka pieniędzy „Gorączka złota”

mgr Katarzyna Lisiak

II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim

I miejsce wśród szkół ponadgimna-zjalnych

6.

Szkolny Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego

mgr Kamila Bodył

Adrianna Kalbarczyk

I miejsce

 

7

„Energia mojej przyszłości – Wielkopolska 2050”

mgr Krystyna Kalinowska

Milena Bąkowska

Sandra Chmielina

II miejsce

etap wojewódzki

8

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego 

Deutschfreund 

mgr Anna Kaczmarek

Maksymilian Płóciennik

I miejsce w województwie,

XV  miejsce w kraju

9

Ogólnopolski Konkurs

Krasomówczy 

mgr Danuta Nowak

 

Milena Bąkowska

 

 

Aleksandra Bachorska

 

 

IX miejsce w kraju

 

XII  miejsce w kraju

10

44. Olimpiada Języka Angielskiego

mgr Krystyna Woronin

Michał Chudy

awans do etapu wojewódzkiego

11

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego High Flier

mgr Kamila Bodył

Jakub Konieczny , 10 miejsce  w województwie
Adrianna Kalbarczyk 5 miejsce w województwie,
Igor Kubacki 7 miejsce w województwie

 

12

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

mgr Katarzyna Kornaszewska- Kłakulak

Weronika Hajdasz

wyróżnienie

13

Międzyszkolny Konkurs poetycki „Walentynki w wierszu”.

mgr Marzenna Podskarbi

dr Justyna Kociemba-Żulicka

Milena Bąkowska

Kinga Kupczyk

Patrycja Jarych

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

14

Supertalent Językowy – konkurs szkolny

mgr Krystyna Woronin

mgr Sylwia Michalak

Maria Śmigiel

I miejsce

15

XV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch ist in”

mgr Anna Kaczmarek

Maksymilian Płóciennik

V miejsce

16

VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego 

Turbolandesku-nde Schweiz.

mgr Anna Kaczmarek

Kinga Długa,

Agata Stybaniewicz, Maksymilian Płóciennik

III miejsce

etap wojewódzki

17

Ogólnopolska Olimpiada „Zwolnieni z teorii”

dr Karol Marszał

II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim

IX miejsce szkoły w Polsce

18

Kampania społeczna „Drugie życie”

mgr Katarzyna Lisiak

II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim

wyróżnienie dla szkoły

19

Olimpiada Geograficzna

mgr Danuta Nowak

Karolina Adamska

etap wojewódzki

Data dodania: 2022-03-09 19:32:15
Data edycji: 2022-03-09 19:40:56
Ilość wyświetleń: 47

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook