Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Osiągnięcia za rok 2018/2019

Lp.

Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów

Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela

Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia

Osiągnięcia

 

1

Szkolny Konkurs Ortograficzny Języka Niemieckiego Mistrz ortografii

mgr Anna Kaczmarek

Sara Stenmans 3b

I miejsce

2

Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej

mgr Danuta Nowak

Bruchwalski Mateusz, Dadaniak Wiktoria, Stawicka Zuzanna

V miejsce

3

Etap wojewódzki Konkursu Krasomówczego

mgr Danuta Nowak

Aleksandra Bachorska

III miejsce

4

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego piłki siatkowej dziewcząt

mgr Krzysztof Florek

drużyna

III miejsce

5

Trzecia edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”

mgr Iwona Dembczyńska

Milena Bąkowska 1a    

Wiktoria Dadaniak 1a

I miejsce

wyróżnienie

6

Szkolny Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego

mgr Kamila Bodył

Monika Kudlińska 3b

Aleksandra Pawlik 2a

Marcin Bzik 3b

I miejsce

II miejsce

III miejsce

7

Konkurs Literacki „Odkrywamy miejsca dalekie i bliskie”

mgr Danuta Nowak

Karolina Adamska 2 b

II miejsce

8

XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund

mgr Anna Kaczmarek

Agata Stybaniewicz 1c

 

 

Sara Stenmans 3b

w kategorii Junior najwyższe 8 miejsce w Wielkopolsce

w kategorii Student na 11 miejscu w Wielkopolsce

9

Konkurs English Highflier

- wyniki wojewódzkie

mgr Kamila Bodył

 

mgr Krystyna Woronin

Adrianna Kalbarczyk 1a

Milena Bąkowska 1a

Igor Kubacki 1c

Michał Chudy 2c

Aleksander Leszczyński 3b

III miejsce

XV miejsce

XXIII miejsce

I miejsce

XIV miejsce

10

XI Konkurs Poetycki pt. „Walentynki w wierszu”

 

Agnieszka Matjasik 3c

Julia Latajka 3b

II miejsce

wyróżnienie

11

Powiatowy konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych      " Unia Europejska - czas młodych"

mgr Donata Konieczna

Sandra Chmielina, Kinga Długa, Milena Bąkowska (1 a)

II miejsce

12

XI Powiatowy Konkurs Geograficzny

mgr Danuta Nowak

Aleksandra Bachorska 2c

IV miejsce

13

43 Międzywojewódzki Rajd Reymontowski

mgr Danuta Nowak

drużyna 

III miejsce

14

VII Finał Powiatowego Konkursu „Poetycka Wiosna”

mgr Marzenna Podskarbi

Agnieszka Matjasik 3c

wyróżnienie

15

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Highflier”

mgr Kamila Bodył

Adrianna Kalbarczyk 1a

III miejsce

16

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

mgr Kamila Body

Julia Błaszczyk 1b

III miejsce

17

V finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego Turbolandeskunde

mgr Anna Kaczmarek

Wiktor Borowski 1c, Kinga Długa 1a      Agata Stybaniewicz 1c

finaliści

Data dodania: 2019-09-08 17:41:58
Data edycji: 2022-03-09 19:41:45
Ilość wyświetleń: 825

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook