Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2017/2018

Lp.

Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów

Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela

Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia

Osiągnięcia

 

1

Turniej Jednego Wiersza w ramach XXV Festiwalu Wszystko Jest Poezją

mgr Jan Prokop

 Joanna Wolińska 3a

 wyróżnienie

2

Olimpiada Wiedzy Turystyczno- Krajoznawczej

mgr Danuta Nowak

Marcin Bzik 2b  Emilia Wewior 2b

III miejsce

3

Finał Wojewódzki Konkursu Krasomówczego

 

Aleksandra Bachorska 1c

II miejsce

4

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego w pływaniu

 

Wiktoria Mielcarek –

50m stylem motylkowym

 

I miejsce

 

 

 

 

5

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Młodzieży Ponadgimnazjalnej

 

Aleksandra Bachorska 1c

XI miejsce

6

Międzyszkolna gra miejska "Przystanek Wielkopolska"

 

zespoły z kl.2c i 1b

III  miejsce                     i wyróżnienie

7

Szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Turbolandeskunde Deutschland – Wędrówka po Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego

mgr Anna Kaczmarek

Marianna Bąk, Mateusz Nowak i Kacper Sointa 3b

I miejsce

8

Konkurs Supertalent Językowy 2017

mgr Anna Kaczmarek

mgr Kamila Bodył

 

mgr Krystyna Woronin

mgr  Sylwia Michalak

 

mgr Anna Kaczmarek

mgr Kamila Bodył

 

Sara Stenmans 2b

 

 

 

 

 

Dawid Błoch 2c

 

 

 

 

Monika Kudlińska 2b

 

I miejsce

 

 

 

 

II miejsce

 

 

 

 

 

III miejsce

9

Finał Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

mgr Krzysztof Florek

drużyna

II miejsce

 

 

10

XLIV Olimpiada Geograficzna

mgr  Danuta Nowak

Julia Latajka 2b

kwalifikacja do etapu okręgowego

11

Zawody okręgowe w Poznaniu LIX edycji OLIMPIADY WIEDZY  O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

mgr Donata Konieczna

Jan Sobieraj 3c

IX miejsce

12

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund

mgr Anna Kaczmarek

Antonina Marek 1a

 

 

 

Sara Stenmans 2b oraz Bartłomiej Nowak 3b

 

 

XI miejsce w kategorii Junior

 

XIV miejsce w kategorii Student

13

XIV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego Deutsch ist in

mgr Anna Kaczmarek

Marcin Bzik, Monika Kudlińska, Sara Stenmans, Emilia Wewior 2b

Kwalifikacje do etapu powiatowego

14

V. edycja szkolnego konkursu języka niemieckiego Kartka na Walentynki

mgr Anna Kaczmarek

Oliwia Gąsiorek 2a

 

Karolina Adamska  1b

 

Martyna Salamon 1b

 

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

15

X Konkursu Poetyckiego „Walentynki w wierszu”

mgr Jan Prokop

 

dr Justyna Kociemba-Żulicka

Joanna Wolińska 3a

 

 

Julia Latajka 2 b

II miejsce

 

 

III miejsce

16

Etap wojewódzki konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

dr Karol Marszał

Wiktoria Kałużny 2c

III miejsce

kwalifikacja do etapu centralnego

17

XV edycja powiatowego konkursu literackiego Walentynkowy wiersz miłosny

mgr Marzenna Podskarbi

Agnieszka Matjasik   2c

nagroda główna

 

18

XV edycja powiatowego konkursu ortograficznego o Pióro Starosty Ostrowskiego

mgr Marzenna Podskarbi

Julia Witwicka 3c  Iga Podejma 3c

wyróżnienia

19

II edycja szkolnego konkursu fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”

mgr Iwona Dembczyńska

Oliwia Ciesielska 1b

nagroda główna

20

I Regionalna Olimpiada Medyczna

mgr Katarzyna Lisiak

Małgosia Jeziorek  3a

II miejsce

 

21

Ogólnopolski Konkurs: Hejter, haker, e-obywatel”

mgr Marzenna Podskarbi

Jan Sobieraj 3c

wyróżnienie

22

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego

 

Sara Stenmans 2b Bartłomiej Nowak 1c

I miejsce

I miejsce

23

Finał konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

dr Karol Marszał

Wiktoria Kałużny 2c 

udział w etapie centralnym

24

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor etap wojewódzki

mgr Anna Kaczmarek

 

Antonina Marek 1a

 

 

Monika Kudlińska 2b

 

 

 

Sara Stenmans 2b

 

 

 

Marcin Bzik 2b

IV miejsce                    w kategorii Junior

 

 

III miejsce      w kategorii Student

 

V miejsce      w kategorii Student

 

 

 

VI miejsce                    w kategorii Student

25

IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Manufaktura Słowa”

mgr Marzenna Podskarbi

Oliwia Kapała 3c

II miejsce w kategorii proza

26

VI edycja Powiatowego Konkursu „Poetycka Wiosna”

mgr Marzenna Podskarbi

Agnieszka Matjasik  2c

II miejsce

27

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

mgr Kamila Bodył

Aleksandra Ryszkowska 1a 

I miejsce

 

 

28

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Highflier

 

Julia Latajka

V miejsce w województwie

29

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

 

Aleksandra Ryszkowska 1a

wyróżnienie

 

30

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

mgr Marzenna Podskarbi

Julia Witwicak, Monika Hankiewicz, Kamil Banaszewski kl. 3c,

Agnieszka Matjasik, Weronika Grzesiek kl. 2c  

 

Julia Witwicka 3c

finaliści etapu wojewódz.  

 

 

 

finalistka etapu centralnego

 

31

Powiatowe Warsztaty Dziennikarskie

mgr Marzenna Podskarbi

Redakcja

„Bez Cenzury”

III miejsce

32

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

mgr Marzenna Podskarbi

Julia Kręc 2a

wyróżnienie   w eliminacjach rejonowych

 

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook