Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2016/2017

Impreza Uczeń - miejsce Nauczyciel
Turniej Jednego Wiersza Agnieszka Matjasik 1c, wyróżnienie Justyna Żulicka
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce - Kempińska Julia – III miejsce w rzucie oszczepem,
- Paprocki Mariusz - III miejsce w rzucie oszczepem,
- Nowicki Jakub – III miejsce w biegu na 800 m
Krzysztof Florek Beata Nowicka
Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. -Aleksandra Popłonyk – I miejsce w stylu klasycznym, Mistrzyni Powiatu Ostrowskiego -Anna Wołowicz zajęła III miejsce w stylu dowolnym Beata Nowicka
Eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Jan Sobieraj 2c - I miejsce Danuta Nowak
XVII Olimpiada Sportowo – Zdrowotna drużyna w składzie: Oliwia Kempińska, Joanna Wolińska, Julia Kempińska, Maria Przybylska, Daria Dzięcioł, Aleksandra Rajchert, Arkadiusz Ciszak, Mariusz Paprocki, Denis Górnas, Patryk Powalisz – IV miejsce Katarzyna Lisiak, Beata Nowicka
Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej - reprezentacja powiatu ostrowskiego w składzie: Oliwia Kaźmierczak, Mariusz Paprocki - III miejsce w województwie Danuta Nowak
Szkolny Konkurs Ortograficzny Języka Niemieckiego Mistrz Ortografii Klaudia Gryglewska 3b – I miejsce Anna Kaczmarek
Finał Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego Jan Sobieraj 2c - I miejsce Danuta Nowak
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w szachach drużynowych oraz indywidualnych Julia Witwicka 2c - brązowy medal i tytuł 2 wicemistrzyni powiatu Beata Nowicka
Konkurs Dziennikarski zorganizowanym przez III LO w Ostrowie nagroda dla Tobiasza Misia 3c Justyna Żulicka
Finał Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Jan Sobieraj 2c - IV miejsce w Polsce Danuta Nowak
Konkurs Jak być aktywnym w demokratycznym państwie?” Karolina Adamkiewicz i Małgorzata Wczesna 2c - II miejsce Donata Konieczna
Finał Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Drużyna - II miejsce Krzysztof Florek
Stypendium Prezesa Rady Ministrów Klaudia Gryglewska 3b  
Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Turbolandeskunde Schweiz- Wędrówka po Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego Marianna Bąk, Bartłomiej Nowak oraz Mateusz Nowak 2b - awans do etapu wojewódzkiego Anna Kaczmarek
Supertalent Językowy Klaudia Gryglewska 3b – I miejsce Kamila Bodył i Anna Kaczmarek
Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund Klaudia Gryglewska 3b - V miejsce w Wielkopolsce oraz 46 miejsce w kraju Anna Kaczmarek

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button