Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2015/2016

Lp. Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia Osiągnięcia
1. Stypendium Prezesa Rady Ministrów   Marcin Falis  
2. X Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców   Klaudia Kurczaba i Magdalena Kulesza I nagroda za najlepszy referat w sesji ochrony środowiska
3. Mistrzostwa Europy Juniorów w Kick-Boxingu   Olga Michalska 3a III miejsce brązowy medal
4. XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia etap szkolny XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia etap powiatowy mgr Elżbieta Frąszczak Magdalena Czerwińska 3a Magdalena Czerwińska 3a I miejsce II miejsce
5. Ogólnopolska olimpiada "Zwolnieni z Teorii"   10 projektów społecznych – zespoły VI miejsce w Polsce w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości
6. IV Skierniewickie Spotkania Młodych Altowiolistów – konkurs ogólnopolski   Anna Wołowicz 3d wyróżnienie
7. „XXIVOgólnopolskie Młodzieżowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK” szkół ponadgimnazjalnych - etap powiatowy mgr Elżbieta Frąszczak drużyna III miejsce
8. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund mgr Anna Kaczmarek Klaudia Gryglewska 2b Tomasz Rasiak 2d Piotr Goleszyński 3e II miejsce w Wielkopolsce VIII miejsce w Wielkopolsce XVI miejsce w Wielkopolsce
9. XVII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor mgr Anna Kaczmarek Mateusz Nowak 1b Magdalena Muss 3f III miejsce w Wielkopolsce, w kategorii Junior I miejsce w Wielkopolsce, w kategorii Student
10. Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Lato w lesie” mgr Katarzyna Lisiak Wiktoria Kościelak 2c I miejsce
11. Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży Ponadgimnazjalnej mgr Danuta Nowak Jan Sobieraj 1c 14 miejsce w Polsce
12. XL Międzywojewódzki Rajd Reymontowski mgr Danuta Nowak drużyna IV miejsce w województwie
13. XXI Konkurs Chemiczny UAM w Poznaniu mgr Urszula Biesiada Daniel Kamzol 3d VII miejsce
14. Konkurs "Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalneczłowieka” mgr Katarzyna Lisiak Marcin Falis 1d WeronikaKoziburska 2a I miejsce IV miejsce
15. Finał WojewódzkiOlimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej mgr Danuta Nowak Oliwia Kaźmierczak, Mariusz Paprocki I miejsce w testach krajoznawczych i topograficznych V miejsce w ogólnej klasyfikacji konkursowej
16. Finał Wojewódzki Konkursu Krasomówczego mgr Danuta Nowak Jan Sobieraj 1c II miejsce
17. XIV Regionalne Zawody Chemiczne mgr Urszula Biesiada Daniel Kamzol 3d Nicola Lisiak 3d I miejsce IV miejsce
18. Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy - finał wojewódzki mgr Danuta Nowak drużyna III miejsce
19. XVIII wojewódzki Rajd “Witamy Wakacje” mgr Danuta Nowak drużyna III miejsce
20. Stypendia Starosty Ostrowskiego im. ks. Jana Kompałły   Klaudia Gryglewska Magdalena Kaja Katarzyna Kozłowska Aleksandra Popłonyk Olga Michalska  
21. X Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości K. K. Baczyńskiego mgr Jan Prokop mgr Marzenna Podskarbi Weronika Bodylska Marcin Prymas Dominika Kurcz Kinga Russek Tomasz Płóciennik Anna Kraska I miejsce w konkursie pisemnym III miejsce w konkursie pisemnym II miejsce w recytacji III miejsce w recytacji
22. Powiatowy Konkurs Ortograficzny o "Pióro Starosty Ostrowskiego"   Aneta Widyńska 2e wyróżnienie
23. IX Powiatowy Konkurs Matematyczny „MATLIGA” mgr Bożena Bugaj mgr Janusz Szustkiewicz Szymon Piotrowiak Tomasz Rasiak Zuzanna Wawrzyniak II miejsce III miejsce
24. VIII Powiatowy Konkurs Geograficzny mgr Danuta Nowak Agnieszka Poprawa VII miejsce
25. Powiatowy konkurs poetycki "Marzenia zapisane w wierszu" mgr Marzenna Podskarbi Igor Żulicki 3f II miejsce
26. Powiatowy Konkurs “Dopalacze kradną życie” mgr Agata Krawczyk-Paulus Aleksander Guzowski 2c, Weronika Koziburska 3a I miejsce II miejsce
27. Powiatowy konkurs literacki “Walentynkowy wiersz miłosny” mgr Jan Prokop mgr Marzenna Podskarbi Joanna Wolińska 1a Marysia Matuszak 1c II miejsce wyróżnienie
28.

Powiatowe Warsztaty Dziennikarskie

mgr Marzenna Podskarbi Redakcja gazetki „Bez Cenzury”

III miejsce w konkursie Jednodniówek

29. Powiatowy konkurs „Poetycka Wiosna” mgr Jan Prokop Izabela Górna 1a Joanna Wolińska 1a

III miejsce

30. Międzyszkolny konkurs poetycki „Walentynki w wierszu” mgr Marzenna Podskarbi Marysia Matuszak 1c II miejsce
31. II Konkurs Piosenki Angielskiej Dla Szkół Ponadgimnazjalnych   Jagoda Junak II miejsce
32. III Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych „Mistrz gramatyki” mgr Anna Kaczmarek Klaudia Gryglewska kl. 2b I miejsce
33. I Powiatowy Konkurs Poetycki Przegląd Słowa mgr Marzenna Podskarbi Igor Żulicki 3f II miejsce
34. VIII Powiatowe Warsztaty Dziennikarskie mgr Marzenna Podskarbi Redakcja „Bez cenzury” I miejsce
35. "Turniej jednego wiersza" w ramach Ostrowskiego festiwalu "Wszystko jest poezją" mgr Jan Prokop mgr Marzenna Podskarbi Joanna Wolińska 1a Igor Żulicki 3f wyróżnienie wyróżnienie
36. Dzień Języków Obcych – Supertalent Językowy Zespół nauczycieli języków obcych Klaudia Gryglewska 2b I miejsce
37. Konkurs wiedzy o Rosji mgr Sylwia Szyszka Hubert Wujec 2b Katarzyna Dziekan 2d Denis Atanasow 2a I miejsce II miejsce II miejsce
38. Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego oraz Języka Niemieckiego mgr Elżbieta Mikołajczyk, mgr Kamila Bodył Maciej Maroszek 3e Joanna Marchewka 3e I miejsce – j. niemiecki I miejsce – j. angielski
39. Szkolny konkurs historyczny "1050 lat chrztu Polski. Ostrowianie w dziejach Kościoła katolickiego" mgr Jarosław Biernaczyk Wiktoria Kościelak 2c wyróżnienie
40. Konkurs Briatannia Antiqua mgr Krystyna Woronin Mikołaj Walczak 2b Klaudia Gryglewska 2b I miejsce I miejsce
41. Szkolny angielskojęzyczny konkursu wiedzy o literaturze brytyjskiej mgr Krystyna Woronin Mikołaj Walczak 2b Klaudia Gryglewska 2b laureaci
42. Finał Wojewódzki Licealiady w Lekkiej atletyce mgr Beata Nowicka Karolina Wawrzyniak 3b II miejsce w skoku w dal
43. Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz drużyna I miejsce
44. Finał Wojewódzki Licealiady w Piłce Plażowej Dziewcząt mgr Krzysztof Florek drużyna V-VIII miejsce
45. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w LekkiejAtletyce   Karolina Wawrzyniak Olga Michalska Monika Rosada Angelika Janas Jolanta Szczotka, Olga Michalska, Daria Grad, Karolina Wawrzyniak I miejsce w skoku w dal II miejsce w skoku wzwyż II miejsce w rzucie oszczepem III miejsce w biegu przez płotki IIImiejsce 4x100m
46. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt mgr Krzysztof Florek drużyna I miejsce
47. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz drużyna III miejsce
48. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz drużyna I miejsce
49. Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach mgr Elżbieta Frąszczak drużyna VIII miejsce
50. Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu mgr Beata Nowicka kategoria dziewcząt kategoria chłopców Aleksandra Popłonyk Sylwia Raczak Dorota Świątek Michał Skoczylas Anna Wołowicz I miejsce V miejsce I miejsce w stylu dowolnym i motylkowym III miejsce w stylu klasycznym II miejsce w stylu grzbietowym I miejsce w stylu grzbietowym II miejsce w stylu klasycznym III miejsce w stylu dowolnym
51. Szkolne Koło Strzeleckie LOK - klasowa liga strzelecka mgr Paweł Foedke Żaneta Woźniak 1b Krzysztof Galusiński 1b Tobiasz Świtoń 1b I miejsce II miejsce III miejsce
52. Zawody - Wielobój Strzelecki – broń palna „Powitanie Lata” mgr Paweł Foedke Tobiasz Świtoń 1b I miejsce
53. Szkolne Święto Sportu na wesoło   klasa 2e I miejsce

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button