Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2014/2015

Lp. Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia Osiągnięcia
1. VI Międzynarodowy Festiwal - Karnawał Młodzieży"Orpheus in Italy” - w Lido di Jesolo we Włoszech   Anna Zuszek 2d II miejsce
2. Mistrzostw Europy Juniorów w Kick-Boxingu   Olga Michalska 3a III miejsce – brązowy medal
3. Ogólnopolska Olimpiada Biologiczna. mgr Aleksandra Podskarbi Wiktoria Burghardt 3d finalista
4. Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna mgr Urszula Biesiada Monika Rymer- 3d finalista
5. XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Etap okręgowy mgr Jan Prokop Maria Falis 3d laureat II stopnia
6. 10. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Mówimy Reymontem” mgr Marzenna Podskarbi Mikołaj Dolata 3c I miejsce
7. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” mgr Marzenna Podskarbi Aneta Widyńska 1e Laureat etapu centralnego w kategorii „ortografia”
8. 60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje rejonowe mgr Marzenna Podskarbi Maria Kupijaj 2e Mikołaj Dolata 3c Anna Kraska 2a laureat laureat wyróżnienie
9. „XXIIIOgólnopolskie Młodzieżowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK” mgr Elżbieta Frąszczak drużyna IV miejsce
10. XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund2014 mgr Marcin Dryka mgr Anna Kaczmarek mgr Anna Kaczmarek Wiktoria Burghardt 3d Dorota Świątek 2d Kinga Sadowska 3e IV miejsce w Wielkopolsce VI miejsce w Wielkopolsce XIII miejsce w Wielkopolsce
11. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo Planeta" mgr Danuta Nowak Natalia Chudy wyróżnienie
12. XVI edycja Ogólnoplskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Sprachdoktor" mgr Marcin Dryka Wiktoria Burghardt 3d I miejsce w Wielkopolsce, VIII miejsce w Polsce
13. Wielkopolskie Mistrzostwa Ortograficzne "Dyktando o Laur Kantego" mgr Marzenna Podskarbi mgr Jan Prokop Maria Falis 3d Iwona Wolnicka wyróżnienie
14. Konkurs "Salamandra" - etap wojewódzki mgr Anna Żygadło Marcin Falis 1d Kajetan Kujawiński 1d laureat laureat
15. Konkurs "Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalneczłowieka” –etaprejonowy mgr Katarzyna Lisiak Marcin Falis 1d WeronikaKoziburska 2a laureat IV miejsce
16. I Wielkopolskie Spotkanie Młodzieży Licealnej i Studentów – konferencja: "Młodzież w Świecie Nauki" mgr Katarzyna. Lisiak mgr Aleksandra Podskarbi Agata Urbaniak 2a Olga Michalska 2a Weronika Koziburska 2a Magdalena Czerwińska 2a Michalina Zarycka 2a Maria Falis 3d I miejsce w kategorii: Współczesna diagnostyka i terapia I miejsce w kategorii: Nowoczesne technologie stosowane w naukach przyrodniczych wyróżnienie
17. Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej "Młodzi Świętemu Janowi Pawłowi II"   Antonina Baraniak 2e - w kategorii solistek II miejsce
18. Stypendia Starosty Ostrowskiego im. ks. Jana Kompałły   Wiktoria Burghardt Kinga Kozłowicz Agata Stasierska Iwona Wolnicka Agnieszka Adamek Joanna Stempniewicz Średnia ocen 5,50 Średnia ocen 5,38 Średnia ocen 5,44 Średnia ocen 5,40 Osiągnięcia Sportowe Osiągnięcia Sportowe
19. Powiatowy Konkurs Turystyczny „Poznaj swój Powiat Ostrowski” mgr Jarosław Biernaczyk Wiktoria Orpel 3b II miejsce
20. Powiatowy Konkurs Historyczny o kampanii wrześniowej mgr Donata Konieczna Martin Andrzejczak 3f Konrad Grzesiek 3f Paweł Łuczyna 3f laureat laureat laureat
21. Poetyckie Listopady dr Tomasz Gruchot mgr Jan Prokop Igor Żulicki 2f Anna Wołowicz 1d Srebrne Jabłko – II miejsce wyróżnienie
22. Konkurs literacki „Opowiadanie bajanie”   Monika Jagodzińska 1b wyróżnienie
23. VI Powiatowy Rajd „Uroki Zimy” mgr Danuta Nowak Adrianna Kempińska Manuela Kurek Weronika Mrozińska II miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych
24. IX Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim mgr Jan Prokop mgr Marzenna Podskarbi Weronika Bodył 2c Marcin Prymas 2e Dominika Kurcz 1e Kinga Russek 1e Anna Kraska 2a I miejsce II miejsce II miejsce w recytacji
25. Powiatowykonkurs "Turniej opowiadań"   Katarzyna Walczak 3b Kinga Knap 3f III miejsce wyróżnienie
26. Powiatowy Konkurs Ortograficzny o "Pióro Starosty Ostrowskiego" mgr Jan Prokop Marcin Falis 1d wyróżnienie
27. II Ostrowskie Dyktando Ortograficzne mgr Jan Prokop Maria Falis 3d Ostrowski Mistrz Ortografii 2015
28. Konkurs Poetycki im. FryderykaChopina dr Tomasz Gruchot Igor Żulicki 2f II miejsce
29. VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny „MATLIGA”   Dominik Walczak 2d III miejsce
30. WiosennyPrzegląd Chórów Szkolnych   Chór IILiceum Ogólnokształcącego im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim Złote Pasmo
31. VII Powiatowy Konkurs Geograficzny"Przemiany polityczne i gospodarcze świata" mgr Danuta Nowak Marcin Falis 1 d Joanna Szymczak Tomasz Rasiak II miejsce wyróżnienie wyróżnienie
32. Międzyszkolne zawody taneczne „Freestyle School Battle”   Nela Bednik Aleksandra Kaczmarek Joanna Strzelczyk Marta Strzelczyk kategoria HIP HOP solo: I miejsce II miejsce III miejsce B-Boying solo: II miejsce
33. Finał drugiej edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych"Mistrz Gramatyki"   Marta Betka 3d Mistrz gramatyki języka angielskiego
34. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Szkół Ponadgimnazjalnych „Wyrazić słowem”   Ania Kraska 2a Marysia Kupijaj 2e I miejsce II miejsce
35. VII Powiatowe Warsztaty Dziennikarskie, Konkurs na najlepszeJednodniówki mgr Marzenna Podskarbi Redakcja Bez cenzury Marysia Kupijaj 2e Marcin Prymas 2e, Bartek Brzęczkowski 1e Tomek Rasiak 1e III miejsce
36. "Turniej jednego wiersza" w ramach Ostrowskiego festiwalu "Wszystko jest poezją" dr Tomasz Gruchot Igor Żulicki 2f wyróżnienie
37. Festyn edukacyjny „Spotkanie z lasem” mgr Katarzyna Lisiak Joanna Stempniewicz 2c III miejsce
38. Konkurs poetycki "Wyobraźnia zapisana w wierszu" dr Tomasz Gruchot Igor Żulicki 2f I miejsce
39. Dzień Języków Obcych – Supertalent Językowy Zespół nauczycieli języków obcych Wiktoria Burghardt 3d Julia Kubeczka 2c Minika Jagodzińska1b I miejsce II miejsce III miejsce
40. Konkurs ortograficzny języka angielskiego i niemieckiego mgr Agnieszka Gurbisz mgr Anna Kaczmarek Nikodem Krupa 2e Klaudia Gryglewska 1b I miejsce – j.angielski I miejsce – j.niemiecki
41. Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego mgr Anna Kaczmarek mgr Natalia Grzesiak mgr Elżbieta Mikołajczyk Klaudia Gryglewska 1b Piotr Goleszyński 2e Tomasz Rasiak 1b Maciej Maroszek 2e I miejsce (kat. junior) II miejsce (kat. student) II miejsce (kat. junior) I miejsce (kat. student)
42. Szkolny konkurs genealogiczny mgr Jarosław Biernaczyk Filip Kierzkowski 3d Martyna Pierunek 1d Klementyna Mackiewicz 3b Hanna Gajewska 3b I miejsce II miejsce III miejsce III miejsce
43. Konkurs fotograficzny „Ostrów Wielkopolski i okolice w obiektywie” mgr Natalia Grzesiak Julia Guździoł 1c laureat
44. Konkurs wiedzy o Rosji   Katarzyna Dziekan 1d Monika Jagodzińska 1b Hubert Wujec 1b Filip Neugebauer 1b Paula Rajska 1a Zuzanna Wawrzyniak 1a I miejsce I miejsce II miejsce III miejsce III miejsce III miejsce
45. Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz drużyna III miejsce
46. Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce dziewcząt mgr Krzysztof Florek drużyna IV miejsce
47. Mistrzostwa Wojewódzkie w Drużynowym Pływaniu dziewcząt i chłopców mgr Beata Nowicka drużyna XVI miejsce
48. Finał Wojewódzki Licealiady w Lekkiej atletyce mgr Beata Nowicka Dorota Stasiak–400m Karolina Wawrzyniak - skok w dal Dorota Stasiak Karolina Wawrzyniak Joanna Stempniewicz Angelika Leja – sztafeta szwedzka II miejsce IV miejsce I miejsce
49. Finał Województwa Wielkopolskiego w Aerobiku Grupowym. mgr Elżbieta Frąszczak drużyna V miejsce
50. XV Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym mgr Elżbieta Frąszczak drużyna I miejsce
51. Finał RejonuKaliskiego szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce, mgr Beata Nowicka, mgr Elżbieta Frąszczak Dorota Stasiak 400 m, Karolina Wawrzyniak skok w dal, Wiktor Zwierz rzut oszczepem J. Stempniewicz, A. Leja, D. Stasiak, K.Wawrzyniak - sztafeta szwedzka II miejsce I miejsce I miejsce I miejsce
52. Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz drużyna I miejsce
53. Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz drużyna I miejsce
54. Finał Rejonu w siatkówce plażowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych   Elżbieta Szczepaniak 2a Sandra Banach Ic II miejsce
55. MistrzostwaPowiatu Ostrowskiego w Aerobiku Grupowym Szkół Ponadgimnazjalnych mgr Elżbieta Frąszczak drużyna I miejsce
56. Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce mgr B.Nowicka Reprezentacja dziewcząt Reprezentacja chłopców IV miejsce VII miejsce
57. DrużynoweMistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym mgr B.Nowicka chłopcy dziewczęta VII miejsce IX miejsce
58. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnychw Indywidualnych Biegach Przełajowych mgr Elżbieta Frąszczak mgr Beata Nowicka Olga Michalska 2a I miejsce
59. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz drużyna I miejsce
60. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz drużyna I miejsce
61. Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu mgr Beata Nowicka kategoria dziewcząt kategoria chłopców sztafeta mieszana dziewcząt i chłopców I miejsce IV miejsce I miejsce
62. MistrzostwaPowiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzelectwie Sportowym Ligi Obrony Krajuo Puchar Dyrektora IV LO w Ostrowie Wielkopolskim mgr Paweł Foedke drużyna VI miejsce
63. Szkolne Mistrzostwa w Wieloboju Strzeleckim mgr Paweł Foedke Sandra Krywarczyk Ie IV miejsce
64. Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego   kategoria: dziewczęta I miejsce

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button