Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2013/2014

Lp. Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia Osiągnięcia
1. XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego mgr Jan Prokop Maria Falis 2d Kinga Sadowska 2d laureat II stopnia laureat II stopnia
2. 22. Edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes-Lingua.Plus mgr Kamila Bodył mgr Krystyna Woronin mgr Krystyna Woronin mgr Joanna Rossowska Maciej Ryfa1b Angelika Leja 2d Maria Falis2d Joanna Marchewka 1e laureat II stopnia laureat IV stopnia laureat IV stopnia laureat IV stopnia
3. XXII Ogólnopolska OlimpiadaPromocji Zdrowego Stylu Życia PCK mgr Elżbieta Frąszczak Wiktoria Burghardt 2d III miejsce w województwie
4. Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej mgr Danuta Nowak Marta Gomółka, Karolina Jarosik iJoanna Płomińska IV miejsce w województwie
5. 10. Jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” mgr Marzenna Podskarbi Weronika Koziburska 1a Aleksandra Szustkiewicz 1e Milena Demska 1e Natalia Chudy 1a Iwona Wplnicka 2c Dominik Osiński 3e VII miejsce w Polsce finaliści
6. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski mgr Marzenna Podskarbi Anna Kraska 1a Antonina Baraniak 1e Anna Kraska 1e Antonina Baraniak 1e Martyna Wewiór 1a finalistka etapu wojewódzkiego finalistka etapu wojewódzkiego I miejsce w etapie rejonowym I miejsce w etapie rejonowym wyróżnienie w etapie rejonowym
7. 52. Ogólnopolski Rajd “Jesień Chopinowska” - Konkurs krajoznawczo-turystyczny na trasie jednodniowej mgr Danuta Nowak grupa I miejsce
8. 21 edycja ogólnopolskiego konkursu poetyckiego „Turniej Jednego Wiersza” w ramach XXI Festiwalu "Wszystko jest poezją" mgr Marzenna Podskarbi Weronika Walasz 3e Mikołaj Małecki1e II miejsce wyróżnienie
9. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund2013 mgr Anna Kaczmarek Wiktoria Burghardt 2d Alicja Warchulska 1d VI miejsce w Wielkopolsce XV miejsce w Wielkopolsce
10. XV edycja Ogólnoplskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Sprachdoktor" mgr Marcin Dryka Wiktoria Burghardt 2d II miejsce w Wielkopolsce, XXII miejsce w Polsce
11. Ogólnopolski Konkurs „Opowiadanie, bajanie” mgr Jan Prokop Natalia Gołyska I c wyróżnienie
12. Ogólnopolski konkurs "Matma mnie kręci" mgr Paweł Chołuj Agata Kurzawska 1b Beata Roga 1b Oliwia Lorenz 1b Paweł Hełka 1b Eryk Bella 1b Oskar Strzelec 1b wyróżnienie
13. Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza. dr Tomasz Gruchot Igor Żulicki 1f wyróżnienie
14. XVI Ogólnopolski Festiwal Twórczości Muzycznej Dzieci i Młodzieży „Wesoła Pięciolinia”   Klaudia Frankowska III miejsce
15. Konkurs „Życie i twórczość Władysława Reymonta” – XXVIII Rajd Reymontowski w Kołaczkowie mgr Danuta Nowak, mgr Elżbieta Frąszczak Maria Kupijaj I miejsce
16. Konkurs English High Flier mgr Kamila Bodył mgr Krystyna Woronin Wiktorii Burghardt 2d Norbert Szargan3e Dawid Marciniak3e Aleksandra Głowinkowska3d III miejsce V miejsce VII miejsce VIII miejsce
17. WielkopolskiKonkurs Historyczny „Legiony Polskie 1914 – 1918” mgr Donata Konieczna Michał Kostrzewski 1f Adrian Kujawski 1f Bartosz Szymczak 1f Martin Andrzejczak 2f Konrad Grzesiak 2f Paweł Łuczyna 2f V miejsce VI miejsce
18. III Wojewódzki Konkursu Literacki AMICI „Drzwi do wyobraźni” mgr Jan Prokop Kinga Kozłowicz 2e wyróżnienie
19. Wojewódzki Rajd Mickiewiczowski mgr Danuta Nowak drużyna V miejsce
20. Wojewódzki Rajd do Boszkowa mgr Danuta Nowak drużyna III miejsce w ogólnej klasyfikacji konkursowej
21. VII Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej „Młodzi w hołdzie Błogosławionemu Janowi Pawłowi II”   Anna Zuszek 1d - w kategorii solistek Anna Zuszek i Antonina Baraniak 1e - w kategorii zespołów I miejsce I miejsce
22. VII Przegląd Twórczości Marka Grechuty   Antonina Baraniak 1e I miejsce
23. Wielkopolskie Mistrzostwa Ortograficzne ”Dyktando o Laur Kantego” mgr Jan Prokop mgr Marzenna Podskarbi Maria Falis 2d Iwona Wolnicka Paweł Grzegorowski I miejsce wyróżnienie wyróżnienie
24. Wielkopolski Konkurs „Wiem co jem” mgr Elżbieta Frąszczak. Wiktoria Burghardt 2d III miejsce
25. Rejonowy konkurs matematyczny organizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu mgr Bożena Bugaj, mgr Janusz Szustkiewicz, mgr Paweł Chołuj Dominik Walczak 1e Joanna Grzesiak 2d Daniel Kończal 2d Kacper Perz 2c I miejsce – zakres rozszerzony, I miejsce – zakres podstawowy II miejsce –zakres podstawowy II miejsce - zakres podstawowy
26. Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej mgr Donata Konieczna Mateusz Marcinczak 3f Wojtek Skrobański 3f Katarzyna Kacprzak 3f I miejsce V miejsce VII miejsce
27. Powiatowy Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty” mgr Marzenna Podskarbi Natalia Chudy 1a Iwona Wolnicka 2c Domikik Osiński 3e wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie
28. Powiatowykonkurs „Poetycka Wiosna 2013” mgr Jan Prokop Kinga Kozłowicz 2e MonikaRymer 2d I miejsce wyróżnienie
29. Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych „Mistrz gramatyki” mgr Aleksandra Chlasta-Górna Katarzyna Kacprzak3f III miejsce w j. angielskim
30. Powiatowy międzyszkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości K. K. Baczyńskiego mgr Jan Prokop mgr Marzenna Podskarbi Weronika Bodylska 1d Marcin Prymas 1e Anna Kraska 2a II miejsce
31. Konkurs poetycki "Na jednej ziemi" dr Tomasz Gruchot Igor Żulicki 1f III miejsce
32. VI Powiatowy Konkurs Geograficzny mgr Danuta Nowak Marta Gomółka 2a IV miejsce
33. Strzeleckie Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych mgr Paweł Foedke Julia Hipp 3d, Michalina Zarycka 1a Wojciech Kieliba 2e III miejsce
34. VI Powiatowy Konkurs Matematyczny “Matliga” mgr Janusz Szustkiewicz Daniel Kończal 2d I miejsce
35. Konkurs Jednodniówek – VI Powiatowe Warsztaty Dziennikarskie Mgr Marzenna Podskarbi Gazeta"Bez Cenzury" II miejsce
36. Konkurs Literacki „Poetyckie Listopady” dr Justyna Kociemba-Żulicka, mgr Marzenna Podskarbi Agnieszka Podhajska Weronika Zielińska 3f Mikołaj Małecki1e Złote Jabłko wyróżnienie wyróżnienie
37. Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny „OstrówWielkopolski w poezji, fotografii i rysunku” mgr Jan Prokop Aleksandra Głowinkowska 3 d wyróżnienie
38. Konkurs poetycki "Ostrów w codzienności" dr Tomasz Gruchot Igor Żulicki 1f III miejsce
39. Konkurs„Tytka Ostrowska”   Agnieszka Dobras 2a I miejsce
40. Konkurs: "Ostrów w rysunku, fotografii i poezji" dr Justyna Kociemba-Żulicka Magdalena Krzyżaniak I miejsce
41. "Turniej opowiadań" dr Justyna Kociemba-Żulicka Kinga Knap 2f I miejsce
42. Powiatowy konkurs„Poetycka Wiosna” mgr Jan Prokop Kinga Kozłowicz 2e, I miejsce
43. XXII młodzieżowe mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża mgr Elżbieta Frąszczak drużyna III miejsce
44. Gra terenowa na orientację INOOSTRO 2013 mgr Danuta Nowak Magdalena Czerwińska i Weronika Koziburska II miejsce w powiecie
45. Konkurs Piosenki Poetyckiej "Taniec w poezji śpiewanej" mgr Jan Prokop Jagoda Junak 1c III miejsce
46. Konkurs Poetycki im. Fryderyka Chopina dr Tomasz Gruchot Igor Żulicki 1f I miejsce
47. Kadra Narodowa Siatkówki Plażowej na sezon 2014   Agnieszka Adamek 2c Powołanie do kadry narodowej
48. Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz drużyna III miejsce w Wielkopolsce
49. Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz drużyna II miejsce
50. Finał Wojewódzki Licealiady w Lekkiej atletyce mgr Beata Nowicka, Dorota Stasiak – 400 m Magdalena Lubecka - pchnięcie kulą Karolina Wawrzyniak - skok w dal, II miejsce IV miejsce VI miejsce
51. Finał Wojewódzki w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców mgr Beata Nowicka sztafeta XV miejsce
52. Finał Mistrzostw Wielkopolski w szachach mgr Beata Nowicka Piotr Goleszyński, Katarzyna Jasiak, Daniel Kończal, Marcin Prymas, Weronika Przysada (rez.) Wojciech Skrobański (rez.) XXIX miejsce
53. Finał Wojewódzki w Aerobiku Grupowym, mgr Elżbieta Frąszczak drużyna VIII miejsce
54. Finał Rejonu Licealiady w Lekkiej Atletyce mgr Beata Nowicka, Dorota Stasiak - 400 m, Karolina Wawrzyniak - skok w dal, Magdalena Lubecka - pchnięcie kulą A.Adamek, M.Ignasiak, D. Stasiak,K.Wawrzyniak - sztafeta 4 x 100 m I miejsce I miejsce I miejsce
55. Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt mgr Grażyna Woronin drużyna II miejsce
56. Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz drużyna I miejsce
57. Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz drużyna I miejsce
58. Finał Rejonu Kaliskiego w Aerobiku Grupowym mgr Elżbieta Frąszczak drużyna IV miejsce
59. Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce mgr B.Nowicka i mgr E.Frąszczak Magdalena Lubecka - pchnięcie kulą, Dorota Stasiak - bieg na dystansie 400 m, Karolina Wawrzyniak - skok w dal, Dorota Świątek - bieg na 800m, Olga Michalska - skok wzwyż, M.Ignasiak, K.Wawrzyniak, D.Stasiak, A.Adamek - sztafeta 4 x 100 m I miejsce I miejsce I miejsce I miejsce I miejsce I miejsce
60. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców mgr B.Nowicka i mgr E.Frąszczak Reprezentacja dziewcząt Reprezentacja chłopców II miejsce VIII miejsce
61. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców mgrKrzysztof Florek drużyna V miejsce
62. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych mgr Elżbieta Frąszczak Dorota Stasiak Dorota Świątek I miejsce III miejsce
63. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt mgr Grażyna Woronin drużyna I miejsce
64. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców mgr Beata Nowicka Daniel Kończal 2d Jakub Mistewicz 2d Michał Urbaniak2d VI miejsce
65. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz drużyna I miejsce
66. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz drużyna I miejsce
67. Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu mgr Beata Nowicka dziewczęta – drużynowo chłopcy – drużynowo sztafeta mieszana I miejsce I miejsce I miejsce
68. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Tenisie Stołowym mgr Beata Nowicka Magdalena Mądra 3e Urszula Minta 3e III miejsce VIII miejsce
69. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Tenisie Stołowym Dziewcząt mgrBeata Nowicka Magdalena Mądra3 e Marlena Mielcarek 3 f Urszula Minta kl.3 e II miejsce
70. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Szachach mgrBeata Nowicka Katarzyna Jasiak 1e drużynowo I miejsce V miejsce
71. Mistrzostwa Kibiców Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego mgr Krzysztof Florek Konrad Warzecha 2 f Norbert Mrozek 2 f II miejsce wyróżnienie
72. Letni Mityng Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego mgrElżbieta Frąszczak mgrBeata Nowicka dziewczęta chłopcy III miejsce V miejsce
73. II edycja Freestyle School Battle mgrElżbieta Frąszczak Marta Strzelczyk i Agnieszka Dobras IV miejsce w 2vs2 w B-Boyingu
74. Drużynowe Szkolne Zawody Strzeleckie mgr Paweł Foedke drużyna III miejsce

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button