Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2012/2013

Lp. Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia Osiągnięcia
1. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2013 mgr Janusz Szustkiewicz mgr Bożena Bugaj Daniel Kończal 1d, Joanna Grzesiak 1d Jacek Rubach 3 e wyróżnienie w kategorii Junior wyróżnienie w kategorii Student
2. XVIII Olimpiada Wiedzy Ekolgicznej mgr Aleksandra Podskarbi Jan Waloszczyk 2b III miejsce w województwie
3. XLII Olimpiada Biologiczna mgr Aleksandra Podskarbi Marta Skoczylas VIII miejsce w województwie
4. VII Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego mgr Jarosław Biernaczyk Łukasz Królik 3e XXVI miejsce w klasyfikacji generalnej oraz tytuł laureata i medal pamiątkowy
5. I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III Rzeczpospolitej mgr Jerzy Wójcicki Wojciech Skrobański 2f XXX miejsce w Polsce I miejsce w województwie
6. IX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień" mgr Marzenna Podskarbi

Kinga Szymanowska 3d V miejsce w Polsce

7. Finał Ogólnopolski XXXIX Konkursu Krasomówczego mgr Danuta Nowak Małgorzata Grobelna 3 b VI miejsce w Polsce II miejsce w Wielkopolsce I miejsce w powiecie
8. XII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund" mgr Anna Kaczmarek Wiktoria Burghardt 1d IVmiejsce w Polsce
I miejsce w Wielkopolsce
9. XIV edycja Ogólnoplskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Sprachdoktor"

mgr Anna Kaczmarek - koordynator Wiktoria Burghardt 1d Kinga Sadowska 1d Marlena Krawczyk 1d Norbert Szargan 2e I miejsce w Wielkopolsce w kategorii Junior, X miejsce w Polsce II miejsce w Wielkopolsce w kategorii Junior III miejsce w Wielkopolsce w kategorii Junior I miejsce w Wielkopolsce w kategorii Student, 18 miejsce w Polsce
10. XLI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno- Krajoznawczy - Finał Centralny mgr Danuta Nowak Marta Gomółka, Weronika Guzenda, Aleksandra Stangret finalistki etapu centralnego I miejsce w Wielkopolsce
11. XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej – etap diecezjalny ks. mgr Mariusz Dąbrowski drużyna Karolina Kubiak III miejsce drużynowo IV miejsce
12. XXII Regionalny Konkurs Gazet Szkolnych pod Honorowym Patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty mgr Donata Konieczna mgr Jerzy Wójcicki Redakcja gazety szkolnej „Re(y)moncik” II miejsce w Wielkopolsce
13. Wielkopolski Konkurs Historyczny „Marszałek Józef Piłsudski” mgr Donata Konieczna Marta Stachowiak 3f Magdalena Walczak 3f Magdalena Wikarjak 3f III miejsce
14. IV Ogólnopolski Konkurs Tematyczny „Losy Bliskich i losy Dalekich – Życie Polaków w latach 1914 – 1989” mgr Donata Konieczna Weronika Walczak 1d wyróżnienie I stopnia w etapie wojewódzkim
15. Ogólnopolski Konkurs Moja Szkolna Tapeta mgr Małgorzata Natonik Patryk Michałowski 3d, wyróżnienie organizatora
16. XV Ogólnopolski Festiwal „Wesoła pięciolinia”   Julia Jaszczyk 1 d I miejsce
17. Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski   Maciej Sułecki 2f I nagroda
18. III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Sobota 2013   Anna Wróbel 3e III miejsce

19.

Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej „Młodzi Błogosławionemu Janowi Pawłowi Wielkiemu”   Anna Wróbel 3e II miejsce

20.

Konkursu Piosenki Południowej Wielkopolski „Mikrofonik"   Anna Wróbel 3e III miejsce

21.

II Muzyczna Gala Utalentowanych Młodych Wielkopolan   Diana Szczypkowska 1a wyróżnienie
22. Gala finałowa XI edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej mgr Paweł Foedke Mateusz Chmielarz wyróżnienie

23.

Konkurs Historyczny „Gloria Victis! Życie i działalność rotmistrza Witolda Pileckiego” mgr Donata Konieczna Wojtek Skrobański 2f III miejsce
24. Projekt wojewódzki: „Jak być aktywnym w demokratycznym państwie?” mgr Donata Konieczna Marta Stachowiak 3 f I miejsce
25. IV edycja Konkursu Wojewódzkiego „Młodzi wiedzą o funduszach” mgr Donata Konieczna Piotr Jeziorański 1d I miejsce
26. Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej mgr Donata Konieczna Mateusz Marcińczak 2 f Wojciech Skrobanski 2 f IV miejsce
27. Wielkopolskie Mistrzostwa Ortograficzne ”Dyktando o Laur Kantego” mgr Jan Prokop Maria Falis 1d wyróżnienie
28. XI Regionalne Zawody Chemiczne w Krotoszynie mgr Urszula Biesiada Marta Skoczylas3c Monika Rymer 1d III miejsce II miejsce
29. Konkurs Tłumaczeniowy Ziemi Kaliskiej mgr Kamila Bodył Anna Stodolna wyróżnienie
30. Konkurs krajoznawczo–turystyczny związany z 125–leciem powiatu ostrowskiego mgr Danuta Nowak Manuela Kurek drużynowo II miejsce III miejsce
31. "Laur Kultury"   Maciej Sułecki 2f wyróżnienie powiatowe
32. X Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty Ostrowskiego” mgr Jan Prokop Maria Falis 1d wyróżnienie
33. XKonkurs Ortograficzny „O pióro Starosty Ostrowskiego” mgr Marzenna Podskarbi Kinga Szymanowska 3d II miejsce
34. Powiatowy Konkurs Historyczny "Śladami powstańców styczniowych na ziemi ostrowskiej" mgr Jarosław Biernaczyk Anna Kubaczewska, Zofia Wagner, Paweł Jastrzębski, Aleksander Kukuła II miejsce
35. IX Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego "Deutsch ist in" mgr Marcin Dryka

Wiktoria Burghardt II miejsce

36. II Mistrzostwa Szkół Powiatu Ostrowskiego w SCRABBLE mgr Iwona Dembczyńska Aleksandra Olanicka i Maciej Rosiński, Anna Malujda i Piotr Jaśkowiak V miejsce VII miejsce
37. VI Powiatowy Konkurs Matematyczny “Matliga” mgr Bożena Bugaj Dariusz Szyszka 2d III miejsce
38 Powiatowy Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej mgr Marian Herwich Klaudia Domin 2d, Weronika Guzenda 2d, Agata Kubisiak 2d II miejsce
39. VII Powiatowy Międzyszkolny Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości K. K. Baczyńskiego   Magdalena Drygas 2f Zofia Jasiak 2f Marta Matysek 2f II miejsce drużynowo
40. Konkurs Wiedzy Krajoznawczej o Powiecie Ostrowskim Mgr Danuta Nowak Maneula Kurek, Szymon Szwajkowski I miejsce
41. Turnieju Jednego Wiersza 2012 w ramach XX Festiwalu "Wszystko jest poezją"   Weronika Walasz 2e I miejsce
42. Konkurs Recytatorski „Miłość niejedno ma imię”. mgr Jan Prokop Szymon Mędykowski 2d I miejsce
43. Konkurs Literacki „Poetyckie Listopady” dr Justyna Kociemba-Żulicka Agnieszka Podhajska Weronika Zielińska Złote Jabłko Niebieskie Jabłko
44. Konkurs ”Poetycka Wiosna” dla szkół ponadgimnazjalnych mgr Jan Prokop Kinga Kozłowicz 1e, Monika Rymer 1d wyróżnienie
45. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezja polska w przekładach na języki obce mgr Aleksandra Chlasta-Górna Maciej Sułecki.2 f I miejsce
46. Konkurs Piosenki Poetyckiej "Wyśpiewać wiosnę"   Anna Wróbel 3e Julia Jaszczyk 1d II miejsce III miejsce
47. Gra terenowa na orientację INOOSTRO mgr Danuta Nowak Aleksandra Minta, Magdalena Mądra, Klaudia Urbaniak, Kinga Rosiak I, II, III miejsce
48. Europejskie Igrzyska Młodzieży Niepełnosprawnej w Brnie   Małgorzata Ignasiak I miejsce w biegu na 100 m, I miejsce w skoku w dal
49. Turniej finałowy w siatkówce plażowej dziewcząt   Agnieszka Adamek, Inez Kocemba I miejsce w województwie
50. Finał Województwa Wielkopolskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz Natalia Banaszak, Marta Dopierała, Klaudia Frankowska, Maria Kaczmarzyk, Maria Łuczak, Magdalena Pogorzelska, Agnieszka Sip, Magdalena Skupińska, Kamila Szymankiewicz, Hanna Twardowska, Katarzyna Wawrzyniak, Kinga Zuchowska III miejsce w Wielkopolsce
51. Finału Wojewódzki Licealiady w lekkiej atletyce mgr Beata Nowicka, mgr Elżbieta Frąszczak Dorota Stasiak Magdalena Lubecka VII miejsce XV miejsce
52. Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców - Licealiada 2012/2013 mgr Marek Śmiłowicz Mariusz Babral, Bartosz Drobina, Mikołaj Kaźmierczak, Borys Klimek, Bartosz Kośmieja, Bartosz Kowalczyk, Wojciech Łuczak, Ireneusz Malchrzycki, Michał Misiek, Piotr Pietrzak, Tomasz Roszak, Igor Sieroń I miejsce
53. Finał Rejonu Kaliskiego Szkoł Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt - Licealiada 2012/2013 mgr Marek Śmiłowicz Marta Dopierała, Natalia Banaszak, Klaudia Frankowska, Maria Kaczmarzyk, Maria Łuczak, Magdalena Pogorzelska, Agnieszka Sip, Magdalena Skupińska, Edyta Suska, Kamila Szymankiewicz, Hanna Twardowska, Daria Walczak, Katarzyna Wawrzyniak, Kinga Zuchowska I miejsce
54. Finał Rejonu Kaliskiego w Aerobiku Grupowym mgr Elżbieta Frąszczak Daria Pietraszek 3a, Dominika Nowacka 3b, Weronika Staroojciec 2d, Roksana Szmaj 2d, Martyna Grzeszczyk 2d, Angelika Sikora 2b, Iwona Wolnicka 1c, Kinga Rosiak 1c, Małgorzata Hęćka1c, Oliwia Lorenz 1b V miejsce
55. Finał Powiatu Ostrowskiego w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych mgr Beata Nowicka Dorota Stasiak I miejsce
56. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt mgr Grażyna Woronin drużyna I miejsce
57. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców mgrKrzysztof Florek drużyna IV miejsce
58. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych mgr Beata Nowicka, mgr Elżbieta Frąszczak Drużyna dziewcząt Drużyna chłopców dziewczęta IV miejsce chłopcy IX miejsce
59 Finał Powiatowy Licealiady mgr Beata Nowicka, mgr Elżbieta Frąszczak Dorota Stasiak Weronika Bryjak Magdalena Lubecka Natalia Dysma, Magdalena Lubecka, Agnieszka Adamek, Weronika Staroojciec I miejsce I miejsce III miejsce III miejsce
60. Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców mgr Beata Nowicka Daniel Kończal 1 d JakubMistewicz1d Michał Urbaniak1 d VII miejsce
61. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz Mariusz Babral, Bartosz Drobina, Mikołaj Kaźmierczak, Borys Klimek, Bartosz Kośmieja, Bartosz Kowalczyk, Wojciech Łuczak, Ireneusz Malchrzycki, Piotr Pietrzak, Tomasz Roszak, Igor Sieroń I miejsce
62. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz Marta Dopierała, Natalia Banaszak, Klaudia Frankowska, Maria Kaczmarzyk, Maria Łuczak, Magdalena Pogorzelska, Agnieszka Sip, Magdalena Skupińska, Edyta Suska, Kamila Szymankiewicz, Hanna Twardowska, Daria Walczak, Katarzyna Wawrzyniak, Kinga Zuchowska I miejsce
63. Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu mgr Beata Nowicka Wiktoria Burghardt 1d Michał Gostomczyk 2b Agata Raczak 2c Michalina Zielińska 1d dziewczęta drużynowo chłopcy drużynowo sztafeta mieszana I miejsce w stylu dowolnym, III miejsce w stylu motylkowym III miejsce w stylu motylkowym II miejsce w stylu klasycznym I miejsce w stylu klasycznym II miejsce III miejsce III miejsce
64. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym mgr Beata Nowicka Magdalena Mądra III miejsce
65. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Tenisie Stołowym Dziewcząt mgrBeata Nowicka Magdalena Mądra 2 e Marlena Mielcarek 2 f Urszula Minta kl.2 e Dorota Rusek kl.2 d III miejsce
66. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Szachach mgrBeata Nowicka Dziewczęta: Agata Walas 2 e Kinga Szymanowska 3 d Natalia Sikora 3 d Chłopcy: Dawid Przybylski 3 c Daniel Kończal 1 d Adrian Świątek 2 e IV miejsce
67. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku Grupowym mgrElżbieta Frąszczak Daria Pietraszek 3a, Dominika Nowacka 3b, Weronika Staroojciec 2d, Roksana Szmaj 2d, Martyna Grzeszczyk 2d, Angelika Sikora 2b, Oliwia Lorenz 1b, Kinga Rosiak 1c, Małgorzata Hęćka 1c, Iwona Wolnicka 1c, Anita Chudy 2d II miejsce
68. Letni Miting Lekkoatletyczny SPG Powiatu ostrowskiego mgrElżbieta Frąszczak mgrBeata Nowicka Magdalena Lubecka 2d Dorota Stasiak 1b Weronika Bryjak 2c Małgorzata Ignasiak 2e sztafeta 4x100 I miejsce w pchnięciu kulą I miejsce w biegu na 400 m III miejsce w biegu na 400 m III miejsce w biegu na 100 m II miejsce
69. Olimpiada Sportowo-Zdrowotna dla Szkół Ponadgimnazjalnych   Drużyna II miejsce
70. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego mgr Marzenna Podskarbi Agnieszka Rasiak kl. IIe finalistka etapu okręgowego
71 Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Turniej Jednego Wiersza” mgr Marzenna Podskarbi Weronika Walasz kl. IIe I miejsce
72 IX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień „ mgr Marzenna Podskarbi Monika Krawczyk kl. IIId, Natalia Dysma kl. IIIa, Natalia Roga kl. IIIa, Anna Wrześniacka kl. IIIa, Sylwia Mularczyk kl. IIIa. Agata Kardas kl. IIe – finalistki etapu centralnego
73 IX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” mgr Marzenna Podskarbi Marta Dopierała kl. IIIa, Weronika Bryjak kl. IIc, Miłosz Kruczyński kl. IIe, Artur Ludwiński kl. IIe, Dominik Osiński kl IIe – wyróżnienia w etapie wojewódzkim
74 Wielkopolskie Mistrzostwa Ortograficzne mgr Marzenna Podskarbi Natalia Roga kl. IIIa, Monika Krawczyk kl. IIId, Kinga Szymanowska kl. IIId – wyróżnienia
75 Powiatowy Konkurs Dziennikarski mgr Marzenna Podskarbi gazeta „Bez cenzury” – I miejsce
76 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski mgr Marzenna Podskarbi Mikołaj Dolata kl. Ic – II miejsce w etapie rejonowym – II miejsce w etapie rejonowym

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button