Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2011/2012

Lp. Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia Osiągnięcia

1.

XII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości mgr Paweł Foedke Magdalena Wikarjak 2 f wyróżnienie w finale ogólnopolskim

2.

XII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości mgr Paweł Foedke Marta Stachowiak 2 f udział w etapie okręgowym

3.

XXXVIII Olimpiada Historyczna mgr Donata Konieczna Marta Stachowiak- 2 f udział w II części etapu okręgowego

4.

XIX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka mgr Donata Konieczna Marta Stachowiak 2 f udział w II części etapu okręgowego

5.

LIII Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym mgr Donata Konieczna Magdalena Wikarjak 2 f udział w II części etapu okręgowego
6. Olimpiada Historyczna mgr Jarosław Biernaczyk Łukasz Królik 2 e udział w II części etapu okręgowego
7. Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego mgr Jarosław Biernaczyk Łukasz Królik 2 e udział w II części etapu okręgowego

8.

XVII Olimpiada Wiedzy Ekolgicznej mgr Aleksandra Podskarbi Helena Mistewicz 3 c udział w etapie wojewódzkim

9.

XVII Olimpiada Wiedzy Ekolgicznej mgr Aleksandra Podskarbi Katarzyna Patejuk 3 c udział w etapie wojewódzkim

10.

XVII Olimpiada Wiedzy Ekolgicznej mgr Aleksandra Podskarbi Małgorzata Grobelna 2 b udział w etapie wojewódzkim

11.

XLI Olimpiada Biologiczna mgr Aleksandra Podskarbi Artur Płóciennik 2 b udział w etapie wojewódzkim
12. XLI Olimpiada Biologiczna mgr Aleksandra Podskarbi Katarzyna Kusterka 3 c udział w etapie wojewódzkim
13. XLI Olimpiada Biologiczna mgr Aleksandra Podskarbi Anna Malujda 2 b udział w etapie wojewódzkim
14. XXXV Olimpiada Języka Niemieckiego mgr Natalia Grzesiak Wojciech Frelkiewicz – 3 a udział w etapie okręgowym

15.

XXXV Olimpiada Języka Niemieckiego mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska 3 b udział w etapie okręgowym

16.

Olimpiada Języka Łacińskiego
mgr Katarzyna Skoczyńska
Marta Stachowiak 2 f
Udział w etapie okręgowym

17.

Olimpiada Języka Łacińskiego
mgr Katarzyna Skoczyńska
Magdalena Wikarjak 2 f
Udział w etapie okręgowym

18.

Olimpiada Teologii Katolickiej ks. mgr Mariusz Dąbrowski Marta Stachowiak 2 f etap diecezjalny

19.

Olimpiada Teologii Katolickiej ks. mgr Mariusz Dąbrowski Łukasz Królik 2 e etap diecezjalny

20.

Olimpiada Teologii Katolickiej ks. mgr Mariusz Dąbrowski Jakub Piotrowski 2 e etap diecezjalny
21. X Szkolna Internetowa Gra Giełdowe mgr Paweł Foedke Mateusz Pyszel Artur Płociennik Paweł Płaczek II miejsce w Polsce
22. VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień" mgr Marzenna Podskarbi Natalia Dysma 2 a VII miejsce w Polsce
23. Finał Ogólnopolski XXXVIII Konkursu Krasomówczego mgr Danuta Nowak Małgorzata Grobelna 2 b X miejsce w Polsce

24.

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Deutschfreund" mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska 3 b VIII miejsce w Polsce
II miejsce w Wielkopolsce

25.

Konkurs Ogólnopolski Języka Angielskiego „English Ace” mgr Anna Cieplik Julia Spaleniak IX miejsce w Polsce I miejsce w Wielkopolsce

26.

XIII edycja Ogólnoplskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Sprachdoktor" mgr Natalia Grzesiak Wojciech Frelkiewicz 3 a XI miejsce w Polsce I miejsce w Wielkopolsce

27.

XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Gazet Szkolnych "MAM Forum Pismaków 2012” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej mgr Donata Konieczna mgr Jerzy Wójcicki Redakcja gazety szkolnej „Re(y)moncik” XIII miejsce w Polsce

28.

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Sprachdoktor" mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska 3 b XV miejsce w Polsce
II miejsce w Wielkopolsce

29.

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Deutschfreund" mgr Natalia Grzesiak Wojciech Frelkiewicz 3 a XXII miejsce w Polsce
IV miejsce w Wielkopolsce

30.

Konkurs Ogólnopolski Języka Angielskiego „English Ace” kategoria Junior (klasy pierwsze) mgr Kamila Bodył Barbara Motylewska 1c XIX miejsce w Polsce I miejsce w Wielkopolsce

31.

Konkurs Ogólnopolski Języka Angielskiego „English Ace” mgr Anna Cieplik Karolina Kubiak XX miejsce w Polsce II miejsce w Wielkopolsce
32. Konkurs Ogólnopolski Języka Angielskiego „English Ace” mgr Krystyna Woronin Adrianna Natonik 3 d XXVII miejsce w Polsce I miejsce w Wielkopolsce

33.

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Deutschfreund" mgrAnna Kaczmarek Norbert Szargan 1 e I miejsce w Wielkopolsce
kategoria "Junior"

34.

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego mgr Danuta Nowak Małgorzata Grobelna 2 b I miejsce w Wielkopolsce

35.

XXI Regionalny Konkurs Gazet Szkolnych pod Honorowym Patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty mgr Donata Konieczna mgr Jerzy Wójcicki Redakcja gazety szkolnej „Re(y)moncik” I miejsce w Wielkopolsce

36.

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Sprachdoktor" mgr Anna Kaczmarek Edyta Suska 1 d II miejsce w Wielkopolsce
kategoria "Junior"

37.

Konkurs Ogólnopolski Języka Angielskiego „English Ace” kategoria Junior (klasy pierwsze) mgr Kamila Bodył Mikołaj Kowalski 1 a III miejsce w Wielkopolsce

38.

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Sprachdoktor" mgr Anna Kaczmarek Adam Taciak 3 d III miejsce w Wielkopolsce

39.

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Sprachdoktor" mgr Anna Kaczmarek Marta Walczak 1 b III miejsce w Wielkopolsce
kategoria "Junior"

40.

Finał Wojewódzki Konkursu Krasomówczego mgr Danuta Nowak Grażyna Stasik 1 f III miejsce w Wielkopolsce

41.

Finał Wojewódzki XL Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego mgr Danuta Nowak Weronika Guzenda Aleksandra Stangret- obie z 1 d Tomasz Sobczak III miejsce w Wielkopolsce

42.

XII edycja Konkursu Językowego "Pokaż nam język" mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska 3 b III miejsce w finale regionalnym

43.

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Deutschfreund" mgr Anna Kaczmarek Jowita Konieczna 3 b VI miejsce w Wielkopolsce

44.

Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalne człowieka mgr Aleksandra Podskarbi Jan Waloszczyk 1 b III miejsce w etapie regionalnym

45.

Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalne człowieka mgr Aleksandra Podskarbi Katarzyna Patejuk 3 c VI miejsce w etapie regionalnym

46.

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Deutschfreund" mgr Anna Kaczmarek Adam Taciak 3 d IX miejsce w Wielkopolsce

47.

XII edycja Konkursu Językowego "Pokaż nam język" mgr Anna Kaczmarek Adam Taciak 3 d udział w etapie regionalnym

48.

VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną..." mgr Marzenna Podskarbi Małgorzata Ignasiak 1 e wyróżnienie w etapie wojewódzkim

49.

VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną..." mgr Marzenna Podskarbi Katarzyna Szyszka 1 c wyróżnienie w etapie wojewódzkim

50.

VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną..." mgr Marzenna Podskarbi Sylwia Mularczyk 2 a wyróżnienie w etapie wojewódzkim

51.

VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną..." mgr Marzenna Podskarbi Monika Krawczyk 2 d wyróżnienie w etapie wojewódzkim

52.

IX Powiatowy Konkurs Informatyczny CYBORG 2012,
kategoria: licea ogólnokształcące
mgr Stanisław Kaczocha Paweł Płaczek
Jan Czajkowski
Maciej Motyl- wszyscy 3 d
I miejsce
II miejsce
III miejsce

53.

Konkurs Translatorski organizowany przez Wydział Artystyczno-Pedagogiczny UAM w Kaliszu mgr Aleksandra Chlasta-Górna Anna Nowicka 3 c I miejsce

54.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja młodzieżowa w języku poetów i współczesnych twórców angielskich i amerykańskich” mgr Aleksandra Chlasta-Górna Maciej Sułecki 2 f I miejsce

55.

VIII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego "Deutsch ist in" mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska 3 b I miejsce

56.

IV Powiatowy Konkurs Geograficzny mgr Danuta Nowak Piotr Mikłas I miejsce

57.

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy- etap powiatowy mgr Danuta Nowak Małgorzata Grobelna 2 b I miejsce

58.

Rajd Marzanna 2012- konkurs wiedzy przyrodniczej i krajoznawczej regionu mgr Danuta Nowak Jan Waloszczyk 1 b I miejsce

59.

XII Zlot Dzieci i Młodzieży Powiatu Ostrowskiego -konkurs wiedzy krajoznawczej mgr Danuta Nowak Krzysztofa Rachwalska 1 c I miejsce
60. III Konkurs o Unii Europejskiej organizowany przez Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT - Południowa Wielkopolska mgr Donata Konieczna Katarzyna Kacprzak 1 f I miejsce

61.

Powiatowy Konkurs Recytatorski mgr Marzenna Podskarbi Agata Kardas 1 e II miejsce- recytacja

62.

Powiatowy Konkurs Recytatorski mgr Marzenna Podskarbi Lidia Iwaniuk 1 c II miejsce - poezja śpiewana

63.

Powiatowy Konkurs Recytatorski mgr Marzenna Podskarbi Katarzyna Talisz 1 c III miejsce - poezja śpiewana

64.

XXV Wiosenny Rajd Bocianim Szlakiem -Konkurs Wiedzy Krajoznawczej -Konkurs myśliwski mgr Danuta Nowak Jan Walaszczyk 1 b III miejsce II miejsce

65.

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy- etap powiatowy mgr Danuta Nowak Grażyna Stasik 2 b II miejsce
65. XII Wielkopolski Konkurs „Nasza Europa” mgr Donata Konieczna Wojciech Skrobański 1 f Mateusz Marcinczak 1 f II miejsce w Powiecie Ostrowskim- udział w etapie wojewódzkim III miejsce w Powiecie Ostrowskim

66.

Powiatowy Konkurs Historyczny z okazji 125-lecia Powiatu Ostrowskiego mgr Donata Konieczna Wojciech Skrobański 1 f II miejsce

67.

Powiatowy Konkurs „30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce” mgr Donata Konieczna Wojciech Skrobański 1 f Marta Stachowiak 2 f II miejsce IV miejsce

68.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja młodzieżowa w języku poetów i współczesnych twórców angielskich i amerykańskich” mgr Aleksandra Chlasta-Górna Małgorzata Grobelna 2 b II miejsce

69.

Powiatowy Konkurs „Historia Żydów ostrowskich” mgr Jarosław Biernaczyk Łukasz Królik 2 e III miejsce

70.

VIII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego "Deutsch ist in" mgr Natalia Grzesiak Wojciech Frelkiewicz 3 a III miejsce

71.

Międzyszkolny Konkurs w ramach Zimowych Warsztatów Dziennikarskich mgr Marzenna Podskarbi Redakcja szkolnej gazety "Bez cenzury" II miejsce

72.

Finał Województwa Wielkopolskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz Karina Reczek Magdalena Pogorzelska Kamila Szymankiewicz Maria Kaczmarzyk Edyta Suska Magdalena Miodowicz Natalia Banaszak Klaudia Frankiewicz Katarzyna Wawrzyniak II miejsce w Wielkopolsce

73.

Finał Wojewódzki Wielkopolskiego Turnieju Koszykówki Ulicznej Chłopców mgr Marek Śmiłowicz Dawid Kurzawa Mikołaj Michalak Aleksander Gorgolewski Kacper Juszczak Wojciech Łuczak II miejsce w Wielkopolsce

74.

Finał Województwa Wielkopolskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz Dawid Kurzawa Mikołaj Michalak Mikołaj Spała Tomasz Radzik Kacper Juszczak Aleksander Gorgolewski Łukasz Marchewka Wojciech Łuczak Borys Klimek Tomasz Roszak Ireneusz Malchrzycki Mariusz Babral Michał Misiek Bartosz Snela V miejsce w Wielkopolsce

75.

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w pchnięciu kulą mgr Beata Nowicka Martyna Dopierała VIII miejsce w Wielkopolsce
76. Finał Rejonu Kaliskiego Szkoł Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz Dawid Kurzawa Mikołaj Michalak Mikołaj Spała Tomasz Radzik Kacper Juszczak Aleksander Gorgolewski Łukasz Marchewka Wojciech Łuczak Borys Klimek Tomasz Roszak Ireneusz Malchrzycki Mariusz Babral Michał Misiek Bartosz Snela I miejsce

77.

Finał Rejonu Kaliskiego Szkoł Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz Karina Reczek Magdalena Pogorzelska Kamila Szymankiewicz Maria Kaczmarzyk Edyta Suska Magdalena Miodowicz Natalia Banaszak Klaudia Frankiewicz Katarzyna Wawrzyniak I miejsce
78. Finał Rejonu Kaliskiego w Piłce Ręcznej Chłopców mgr Krzysztof Florek Drużyna III miejsce

79.

Mistrzostwa Rejonu SPG w lekkoatletyce –pchnięcie kulą mgr Beata Nowicka Martyna Dopierała II miejsce

80.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Wielkopolskim Turnieju Koszykówki Ulicznej Chłopców mgr Marek Śmiłowicz Dawid Kurzawa Mikołaj Michalak Aleksander Gorgolewski Mikołaj Spała Tomasz Radzik I miejsce

81.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz Dawid Kurzawa Mikołaj Michalak Mikołaj Spała Tomasz Radzik Kacper Juszczak Aleksander Gorgolewski Łukasz Marchewka Wojciech Łuczak I miejsce

82.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz Karina Reczek Magdalena Pogorzelska Kamila Szymankiewicz Maria Kaczmarzyk Edyta Suska Magdalena Miodowicz Natalia Banaszak Klaudia Frankiewicz Katarzyna Wawrzyniak I miejsce

83.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz Karina Reczek Magdalena Pogorzelska Kamila Szymankiewicz Maria Kaczmarzyk Edyta Suska Magdalena Miodowicz Natalia Banaszak Klaudia Frankiewicz Katarzyna Wawrzyniak IV miejsce

84.

Mistrzostwa Powiatu SPG w lekkoatletyce- pchnięcie kulą mgr Beata Nowicka Martyna Dopierała I miejsce
85. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Pływaniu drużynowo-dziewczęta sztafeta 10x50m jak wyżej- chłopcy mgr Beata Nowicka Anna Nowicka Anna Malujda Edyta Woszczyna Agnieszka Raczak Karina Reczek Weronika Zielińska B.Łęcka Dagmara Serek J.Kalina Magdalena Graczyk Michał Gostomczyk Daniel Dobras Ireneusz Malchrzycki D.Menzel D.Ostenda Tomasz Woźniak Artur Ludwiński Kacper Juszczak Maciej Klepacz III miejsce VI miejsce

86.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Tenisie Stołowym drużynowo-dziewczęta jw. drużynowo-chłopcy mgrBeata Nowicka Marlena Mielcarek Urszula Minta Klaudia Urbaniak Dorota Rusek Kamil Konieczny D.Przybylski Gracjan Grzesiak III miejsce X miejsce

87.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SPG w Szachach- drużynowo mgrBeata Nowicka Edyta Woszczyna, J.Płóciennik Jan Czajkowski Agata Walas Adrian Świątek V miejsce

88.

Letni Mityng Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Ostrowskiego bieg na 400m bieg na 100m mgr Beata Nowicka Agnieszka Rasiak 1 f Małgorzata Ignasiak 1 e II miejsce IV miejsce

89.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku Grupowym mgrElżbieta Frąszczak Weronika Staroojciec 1 d III miejsce

90.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku Grupowym mgrElżbieta Frąszczak Roksana Szmaj 1 d III miejsce

91.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku Grupowym mgrElżbieta Frąszczak Anita Chudy 1 d III miejsce

92.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku Grupowym mgr Elżbieta Frąszczak AgataKardas 1 e III miejsce

93.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku Grupowym mgrElżbieta Frąszczak Agnieszka Rasiak 1 e III miejsce

94.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku Grupowym mgrElżbieta Frąszczak Daria Pietraszek 2 a III miejsce

95.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku Grupowym mgr Elżbieta Frąszczak DominikaNowacka 2 b III miejsce

96.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku Grupowym mgrElżbieta Frąszczak Joanna Rychlik 2 c III miejsce

97.

Letni Miting Lekkoatletyczny SPG mgr Beata Nowicka mgrElżbieta Frąszczak Agnieszka Rasiak 1 e II miejsce w biegu na 400 m

98.

Letni Miting Lekkoatletyczny SPG

mgr Beata Nowicka
mgr Elżbieta Frąszczak

Małgorzata Ignasiak 1 e IV miejsce w biegu na 100 m

99.

Finał Powiatu Ostrowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców mgr Krzysztof Florek Drużyna II miejsce

100.

Finał Powiatu Ostrowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców mgr Krzysztof Florek Drużyna III miejsce

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button