Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2010/2011

Lp. Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów Imię i nazwisko nauczycielki/ nauczyciela Imię i nazwisko uczennicy/ ucznia Osiągnięcia
1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego mgr Marzenna Podskarbi Paulina Wielanek III g Finalistka etapu okręgowego
2. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego mgr Mirosława Grzesiak Paula Borek II f Witold Podskarbi II f Udział wetapie okręgowym
3. XXXVII Olimpiada Historyczna mgr Donata Konieczna Marta Stachowiak I f Udział w etapie okręgowym
4. XXXVII Olimpiada Historyczna mgr Jarosław Biernaczyk Łukasz Królik I e Udział w etapie okręgowym
5. XVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka mgr Donata Konieczna Marta Stachowiak I f 7. miejsce w etapie okręgowym
6. LII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym mgr Donata Konieczna Marta Stachowiak I f Udział w etapie okręgowym
7. XX Olimpiada Teologii Katolickiej Ks. mgr Mariusz.Dąbrowski Ks. mgr Jarosław.Kołodziej Aneta Malińska III f Udział w finale ogólnopolskim
8. IV Olimpiada „Losy Żołnierzy i Dzieje Oręża Polskiego” mgr Jarosław Biernaczyk Łukasz Królik I e Laureat etapu centralnego
9. Olimpiada Języka Łacińskiego mgr Katarzyna Skoczyńska Uczennice z III f Udział w etapie wojewódzkim
10. XXXVII Olimpiada Geograficzna mgr Danuta Nowak Marek Sułecki II a Udział w etapie rejonowym
11. Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Turniej jednego wiersza” mgr Marzenna Podskarbi Paulina Wielanek III g 3.miejsce w Polsce
12. XVI Ogólnopolski Konkurs Gazet Szkolnych „Mistrz Pismaków” mgr Donata Konieczna mgr Jerzy Wójcicki Redakcja gazety szkolnej
”Re(y)moncik”
11. miejsce w Polsce
13. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” mgr Marzenna Podskarbi Michał Potera III g Michał Zębski III a Finaliści etapu centralnego
14. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” mgr Marzenna Podskarbi Monika Łykowska III g Kinga Kielańska III g Weronika Rachwalska III g Paulina Rasiak III a Kinga Szymanowska I d Wyróżnienia w etapie wojewódzkim
15. Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy mgr Danuta Nowak Małgorzata Grobelna I f 10. miejsce w Polsce
16. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska II b 1. miejsce w Polsce 1.miejsce w województwie
17. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Natalia Grzesiak Wojciech Frelkiewicz II a 6. miejsce w Polsce
18. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Anna Kaczmarek Jowita Konieczna II b 16.miejsce w Polsce 4.miejsce w województwie
19. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Anna Kaczmarek Daria Piętak II b 28.miejsce w Polsce 6. miejsce w województwie
20. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska II b 9. miejsce w Polsce 2. miejsce w województwie
21. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” mgr Anna Kaczmarek Anna Szczublewska III b 84 miejsce w Polsce 8 miejsce w województwie
22. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” mgr Elżbieta Mikołajczyk Marta Dopierała II c 7 miejsce w województwie-„Junior”
23. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” mgr Elżbieta Mikołajczyk Patryk Majchrzak II e 10.miejsce w Wielkopolsce „Student”
24. XI edycja konkursu lingwistycznego „Pokaż Nam Język” mgr Aleksandra Chlasta-Górna Ana Vurdelja III b Udział w etapie wojewódzkim
25. LVI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski mgr Mirosława Grzesiak Adrian Szymczak II f Udział w etapie wojewódzkim
26. LVI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski mgr Jan Prokop Zofia Banaszak I e Finalistka etapu rejonowego
27. LVI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski mgr Jan Prokop Anna Wróbel I e Wyróżnienie w etapie rejonowym
28. Ogólnopolski Konkurs Fizyczny mgr Janusz Płóciennik Daniel Dobras II d Udział w finale ogólnopolskim
29. Ogólnopolski Turniej Poezji Śpiewanej mgr Jan Prokop Zofia Banaszak I e 1. miejsce w Wielkopolsce
30. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej mgr Danuta Nowak Paweł Gąbka II e 3.miejsce – Ostrów
31. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” mgr Janusz Szustkiewicz Marcin Strzyżewski III d wyróżnienie
32. XVIMiędzynarodowy Konkurs Językowy mgr Elżbieta Mikołajczyk Marta Dopierała II c 1. miejsce w szkole „Junior”
33. Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny mgr Janusz Płóciennik Daniel Dobras II d Udział w drugim etapie
34. Konkurs Literacki Fan-Fila mgr Mirosława Grzesiak Maciej Olanicki II f 3. miejsce w Wielkopolsce
35. XLIXOgólnopolski Rajd „Jesień Chopinowska” mgr Danuta Nowak Drużyna 4. miejsce w konkursie krajoznawczym
36. XX Regionalny Konkurs Gazet Szkolnych mgr Donata Konieczna mgr Jerzy Wójcicki Redakcja gazety „Re(y)moncik” 2. miejsce w Wielkopolsce
37. Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców mgr Marek Śmiłowicz Drużyna 2.miejsce w Wielkopolsce
38. Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz Drużyna 2. miejsce w Wielkopolsce
39. Wielkopolski Konkurs „Nasza Europa” mgr Donata Konieczna Magdalena Wikarjak I f Marta Stachowiak I f Agnieszka Leszkiewicz II f Mikołaj Maciejewski I f Udział w etapie powiatowym
40. XXXIV Wiosenny Rajd Bocianim Szlakiem mgr Danuta Nowak Drużyny Miejsca 1- 3INO (marszu na orientację)
41. Wojewódzki Konkurs Literacki „Zielone pióra mgr Marzenna Podskarbi Paulina Wielanek III g Wyróżnienie w etapie wojewódzkim
42. XI Konkurs Lingwistyczny „Pokaż nam język” mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska II b Udział w etapie wojewódzkim
43. XI edycja konkursu lingwistycznego „Pokaż nam język” mgr Kamila Bodył Paulina Rasiak III a Udział w etapie wojewódzkim
44. Międzyszkolny Konkurs Poetycki mgr Marzenna Podskarbi Szymon Adam III g 2. miejsce
45. Powiatowe Zawody PCK mgr Beata Nowicka Drużyna 1. miejsce
46. II Rajd Uroki Zimy mgr Danuta Nowak Drużyna 2. miejsce w konkursie krajoznawczym
47. Piknik z okazji obchodów wojewódzkiego Święta Misji Pokojowych ONZ mgr Danuta Nowak Drużyna 1. miejsce w konkursie krajoznawczym
48. Konkurs Biblijny Ks. mgr Piotr Gąsiorek Małgorzata Maćkowiak I c Udział w etapie diecezjalnym
49. Powiatowy Konkurs Literacki „Poetyckie Listopady” mgr Marzenna Podskarbi Paulina Wielanek III g Szymon Adam III g 1 miejsce wyróżnienie
50. Powiatowy Konkurs Literacki „Poetyckie Listopady” mgr Mirosława Grzesiak Maciej Olanicki II f 3. miejsce
51. III Powiatowy Konkurs Geograficzny mgr Danuta Nowak Michał Szykuła III a Adrianna Natonik II d 2. miejsce 4.miejsce
52. VII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch ist in” mgr Natalia Grzesiak Wojciech Frelkiewicz II a 1. miejsce
53. VII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch ist in” mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska II b 3. miejsce
54. Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch macht Spas” mgr Natalia Grzesiak Wojciech Frelkiewicz II a 2. miejsce
55. Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch macht Spass” mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska II b Anna Skrzypczak II b Jowita Konieczna II b Ola Korzańska II b Daria Piętak II b 2. i 3. miejsce
56. IX Regionalny Konkurs Chemiczny mgr Urszula Biesiada Maria Wcisłek 3 b 4. miejsce
57. Regionalny Konkurs Wiedzy o życiu i działalności Marii Skłodowskiej-Curie mgr Urszula Biesiada Dominka Słocińska I c Jagoda GlapaII c Helena MistewiczII c 1. miejsce
58. Szkolny Konkurs języka angielskiego „Brytyjska Rodzina Królewska 1930-2011” mgr Aleksandra Chlasta-Górna Karolina Balcer I b 1. miejsce
59. Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego w Aerobiku Grupowym mgr Elżbieta Frąszczak Zespół 7. miejsce
60. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Pływaniu mgr Beata Nowicka K. Reczek, A. Nowicka, M. Dopierała,J. Kalina 2. miejsce w sztafecie 4 x 50m
61. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku mgr Elżbieta Frąszczak Zespół 3. miejsce
62. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Pływaniu mgr Beata Nowicka Anna Nowicka II c 2. miejsce na 50 m stylem motylkowym
63. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Pływaniu mgr Beata Nowicka Karina Reczek II c 3. miejsce na 50 m stylem klasycznym
64. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Lekkiej Atletyce mgr Beata Nowicka Martyna Dopierała II c 1. miejsce w pchnięciu kulą
65. Miting SzkółPowiatu Ostrowskiego w Lekkiej Atletyce mgr Beata Nowicka Martyna Dopierała II c 2. miejsce w pchnięciu kulą
66. Miting SzkółPowiatu Ostrowskiego w Lekkiej Atletyce mgr Beata Nowicka Daniel Dobras II d 1. miejsce na 800 m 1 miejsce na 400 m
67. Biathlon Letni mgr Beata Nowicka Drużyna chłopców Drużyna dziewcząt 3. miejsce 4. miejsce
68. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz Drużyna 2. miejsce
69. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców mgr Krzysztof Florek Drużyna 5. miejsce
70. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt mgr Grażyna Woronin Drużyna 1. miejsce

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button