Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2009/2010

Lp. Szkoła Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów Imię i nazwisko nauczyciela Imię i nazwisko uczniów uwagi
1. II LO Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” mgr Marzenna Podskarbi Aleksandra Mikołajczyk Laureatka II miejsca w kategorii poprawna polszczyzna
2. II LO Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” mgr Marzenna Podskarbi Aleksandra Mikołajczyk Laureatka III miejsca w kategorii ortografia
3. II LO Olimpiada Literatury i Języka Polskiego mgr Marzenna Podskarbi Karina Wojdag finalistka etapu centralnego
4. II LO XXXVIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych mgr Danuta Nowak Anna Filipiak Finalistka etapu centralnego
5. II LO X Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości mgr Paweł Foedke Paulina Wojtczak I miejsce w finale ogólnopolskim
6. II LO X Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości mgr Paweł Foedke Ana Vurdelja Wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim
7. II LO Ogólnopolski Konkurs Gazet Szkolnych „Mistrz Pismaków” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej mgr Donata Konieczna, mgr Jerzy Wójcicki Redakcja Gazety „Re(y)moncik” VI miejsce w kraju
8. II LO II Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej –www.charaktery.eu mgr Jerzy Wójcicki Agnieszka Sójka Finalistka etapu centralnego
9. II LO Konkurs Związku Literatów Polskich VI Ogólnopolskiego i Polonijnego Turnieju Poetyckiego o „Srebrne Pióro” Prezydenta Miasta Mielca mgr Marzenna Podskarbi Karina Wojdag Laureatka I nagrody
10. II LO Konkurs Związku Literatów Polskich VI .Ogólnopolskiego i Polonijnego Turnieju Poetyckiego o „Srebrne Pióro” Prezydenta Miasta Mielca mgr Marzenna Podskarbi Karina Wojdag Laureatka VI nagrody w kategorii młodzież
11. II LO Ponadwojewódzki Konkurs „Salamandra” „Natura 2000” mgr Aleksandra Podskarbi Edyta Woszczyna, Helena Misiewicz, Martyna Dopierała Finalistki etapu ponadwojewódzkiego
12. II LO Okręgowa Olimpiada Języka Angielskiego mgr Anna Cieplik Aleksandra Mikołajczyk Finalistka 2 etapu okręgowego
13. II LO Okręgowa Olimpiada Języka Łacińskiego mgr Katarzyna Skoczyńska Aleksandra Mikołajczyk Finalistka 2 etapu okręgowego
14. II LO Regionalny Konkurs „Las i jego uzytkowanie” mgr Aleksandra Podskarbi Magdalena Marciniak VI miejsce w etapie regionalnym
15. II LO Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym mgr Jerzy Wójcicki Aleksandra Żłobińska Udział w finale okręgowym
16. II LO Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej mgr Jerzy Wójcicki Aleksandra Żłobińska Udział w etapie okręgowym
17. II LO XIX Regionalny Konkurs Gazet Szkolnych pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty mgr Donata Konieczna, mgr Jerzy Wójcicki Redakcja gazety „Re(y)moncik” I miejsce w Wielkopolsce
18. II LO XXIXOlimpiada Biologiczna mgr Aleksandra Podskarbi Anna Płóciennik, Marcin Stasiak, Mateusz Kaczmarek Finaliści etapu wojewódzkiego
19. II LO XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej mgr Aleksandra Podskarbi Anna Nowicka Finalistka etapu wojewódzkiego
20. II LO Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny” Z poprawną polszczyzną na co dzień” Marzenna Podskarbi Karina Wojdag, Krzysztof Poprawa, Marta Marszałł, Paulina Rasiak Wyróżnienie w etapie wojewódzkim
21. II LO Finał Wojewódzki w Piłce Koszykowej Chłopców mgr Marek Śmiłowicz Aleksander Gogolewski, Mikołaj Michalak,Dawid Kurzawa,Tomasz Radzik,Mikołaj Spała,Kacper Juszczak,Mateusz Lisiecki, I miejsce w województwie
22. II LO Finał Wojewódzkib XXXVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego mgr Danuta Nowak Rafał Szymański, Jakub Płóciennik, Bartosz Rachuta  
23. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” mgr Natalia Grzesiak Wojciech Frelkiewicz I miejsce w województwie (7 w 24.kraju) w kategorii junior-laureat
24. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska III miejsce w województwie (18 w kraju)w kategorii junior -laureat
25. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” mgr Anna Kaczmarek Aleksandra Mikołajczyk I miejsce w województwie (12 w kraju) w kategorii student-laureat
26. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” mgr Anna Kaczmarek Anna Szczublewska 6 miejsce w województwie
27. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” mgr Wiesława Rychwalska Justyna Pabiszczak 5 miejsce w województwie
28. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” mgr Elżbieta Mikołajczyk Daria Jaśnikowska 4 miejsce w województwie
29. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Marcin Dryka Mario Sawczak I miejsce w województwie (24 w kraju) w kategorii student-laureat
30 II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Marcin Dryka Hanna Biesiada I miejsce w województwie (24 w kraju) w kategorii junior
31. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Anna Kaczmarek Jowita Konieczna 2 miejsce w województwie (43 w kraju) w kategorii junior
32. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Wiesława Rychwalska Anna Górna 2 miejsce w województwie (18 w kraju) w kategorii student
33. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Marcin Dryka Marcin Woźniak 2 miejsce w województwie (18 w kraju) w kategorii student
34. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Elżbieta Mikołajczyk Daria Jaśnikowska 1miejsce w województwie (25 w kraju) w kategorii student
35. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Natalia Grzesiak Angela Mania 4 miejsce w województwie (32 w kraju) w kategorii student
36. II LO Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” mgr Anna Kaczmarek Anna Szczublewska 5 miejsce w województwie (38 w kraju)
37. II LO Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Biegach na Orientację mgr Beata Nowicka Helena Mistewicz VIII miejsce w województwie
38. II LO Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur mgr Janusz Szustkiewicz Anna Nowicka, Edyta Woszczyna, Marcin Strzyżewski wyróżnienie
39. II LO X edycja konkursu lingwistycznego „Pokaż nam język” mgr Natalia Grzesiak Wojciech Frelkiewicz Półfinał wojewódzki
40. II LO X edycja konkursu lingwistycznego „Pokaż nam język” mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska Półfinał wojewódzki
41. II LO Wojewódzki Konkurs Literacki „Zielone Pióra” mgr Marzenna Podskarbi Karina Wojdag I nagroda eliminacji rejonowych
42. II LO Ogólnopolski Konkurs Recytatorski mgr Marzenna Podskarbi Patrycja Łebska I miejsce w rejonie w kategorii recytacja
43. II LO Ogólnopolski Konkurs Recytatorski mgr Marzenna Podskarbi Kacper Lorenz I miejsce w rejonie w kategorii recytacja
44. II LO Konkurs Matematyczny organizowany przez ODN Kalisz mgr Janusz Szustkiewicz Jolanta Łuczak IV miejsce w rejonie
45. II LO Konkurs Matematyczny organizowany przez ODN Kalisz mgr Janusz Szustkiewicz Marcin Strzyżewski Udział w etapie rejonowym
46. II LO VII Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w aerobiku grupowym mgr Elżbieta Frąszczak Magdalena Falb, Kustra Karolina, Marta Leja, Marta Smółka, Sandra Stachowczyk, Lilianna Klaga, Aleksandra Jędrzejewska, Milena Agata, Julia Kwiecień, Marta Piętak VII miejsce w rejonie
47. II LO Rejonowy Konkurs wiedzy z zakresu OC mgr Marian Herwich Paulina Rasiak, Klaudia Mencel, Ana Vurdelja II miejsce w rejonie
48. II LO Finał Rejonowy w halowej piłce nożnej chłopców mgr Krzysztof Florek drużyna V miejsce w rejonie I miejsce w powiecie
49. II LO Rejonowa Licealiada w lekkiej atletyce mgr Beata Nowicka Magdalena Nowicka V miejsce w biegu na 100 m
50. II LO Powiatowy Konkurs Poetycki „Poetyckie Listopady” mgr Marzenna Podskarbi Karina Wojdag I miejsce w powiecie
51. II LO Ortograficzny Konkurs SzkółPonadgimnazjalnych „O Pióro Starosty Ostrowskiego” mgr Marzenna Podskarbi Aleksandra Mikołajczyk I miejsce
52. II LO Powiatowy Konkurs „Poetyckie Listopady” mgr Marzenna Podskarbi Paulina Wielanek II miejsce w powiecie
53. II LO Powiatowy Konkurs Historyczny mgr Jarosław Biernaczyk Jakub Hełka II miejsce w powiecie
54. II LO Powiatowy Konkurs Matematyczny „Matliga” mgr Bożena Bugaj Bartosz Rachuta III miejsce w powiecie
55. II LO
Turniej o Puchar Dyrektora ZSBE w Ostrowie Wielkopolskim w halowej piłce nożnej chłopców mgr Krzysztof Florek drużyna II miejsce
56. II LO XI Licealiada w piłce halowej chłopców mgr Krzysztof Florek Łukasz Bąk, Miłosz Ratajczyk, Adrian Szymczak, Mateusz Grzegorowski Damian Stodolny, Michał Grabarczyk, Arkadiusz Piasecki I miejsce w powiecieV miejsce w rejonie
57. II LO Powiatowe Święto Sportu mgr Krzysztof Florek, mgr Marek Śmiłowicz, mgr Beata Nowicka drużyna II miejsce – chłopcy III miejsce -dziewczęta
58. II LO Piłka Ręczna Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz drużyna V miejsce w powiecie
59. II LO Koszykówka Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz Martyna Dopierała, Karina Reczek, Martyna SzymczakMartyna Wysota III miejsce w powiecie
60. II LO Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w siatkówce dziewcząt mgr Grażyna Woronin Magdalena Falb,Karolina Kustra, Marta Smółka, Magdalena Pytlik Marta Kubisiak, Magdalena Sikora II miejsce w powiecie
61. II LO konkurs Informatyczny Cyborg mgr Stanisław Kaczocha Jan J edrzejak III miejsce
62. II LO Letnie Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w lekkiej atletyce mgr Beata Nowicka Łukasz Bąk I miejsce –pchnięcie kulą
63. II LO Letnie Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w lekkiej atletyce mgr Beata Nowicka Beata Cicharzewska II miejsce –rzut oszczepem
64. II LO Letnie Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w lekkiej atletyce mgr Beata Nowicka Magdalena Nowicka III miejsce w biegu na 100 m
65. II LO XI Biathlon Letni mgr Beata Nowicka drużyna III miejsce dziewcząt VII miejsce chłopców w powiecie
66. II LO VI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego „Deutsch ist In” mgr Anna Kaczmarek Aleksandra Mikołajczyk I miejsce-laureat
67. II LO VI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego „Deutsch ist In” mgr Natalia Grzesiak Wojciech Frelkiewicz II miejsce –laureat
68. II LO VI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego „Deutsch ist In” mgr Elżbieta Mikołajczyk Izabella Kęxdzierska III miejsce-laureat
69. II LO VI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego „Deutsch ist In” mgr Wiesława Rychwalska Anna Górna IV miejsce – laureat
70. II LO VI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego „Deutsch ist In” mgr Anna Kaczmarek Natalia Jaśnikowska V miejsce - laureat
71. II LO Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach drużynowych mgr Beata Nowicka Jan Czajkowski,Michał Szewczyk, Konrad Grzegorczyk, Robert Grzegorczyk II miejsce w powiecie
72. II LO Powiatowy Rajd „Uroki zimy” mgr Danuta Nowak drużyna I miejsce

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button