Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2008/2009

L p

Szkoła, placówka

Osiągnięcia szkoły w konkursach, olimpiadach
oraz inne przedsięwzięcia realizowane przez szkołę

Imię i nazwisko nauczyciela/i
prowadzącego/ychucznia/ów
lub realizującego/ychprzedsięwzięcie

Uzyskane miejsce

1 II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny Marzenna Podskarbi I miejsce w Polsce
2   Olimpiada"Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r." XI edycja-Warszawa Donata Konieczna finalista etapu centralnego
3   Ogólnopolski Konkurs Gazet Szkolnych "Pałuckie Pióro" Donata Konieczna, Jerzy Wójcicki miejsce wśród 5 najlepszych gazet w Polsce
4   Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży Bożena Bugaj 12 miejsce w kraju, III miejsce w województwie, I miejsce w powiecie kl. II
5   Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Marzenna Podskarbi udział w etapie okręgowym
6   Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Aleksandra Podskarbi udział w etapie wojewódzkim
7   Olimpiada Historyczna Donata Konieczna udział w etapie okręgowym
8   XXXV Olimpiada Geograficzna Danuta Nowak udział w II etapie finału wojewódzkiego
9   Olimpiada Języka Angielskiego Kamila Bodył udział w etapie okręgowym
10   Olimpiada Języka Łacińskiego Katarzyna Skoczyńska udział w etapie okręgowym
11   Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Jerzy Wójcicki udział w finale okręgowym
12   Wojewódzki Konkurs Literacki "Zielone Pióra" Marzenna Podskarbi II miejsce w województwie
13   Konkurs krasomówczy Danuta Nowak III miejsce w etapie wojewódzkim
14   Konkurs Językowy "Pokaż nam język" Anna Kaczmarek udział w etapie okręgowym
15   Konkurs Ortograficzny "O Pióro Starosty Powiatu Ostrowskiego Marzenna Podskarbi I miejsce
16   Konkurs "Salamandra" Aleksandra Podskarbi udział w etapie wojewódzkim
17   Konkurs "Wiedzy o lesie i jego środowisku" Aleksandra Podskarbi udział w etapie regionalnym
18   XXXVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy Danuta Nowak IV miejsce w finale wojewódzkim
19   Regionalny Konkurs "Nasza Europa" Donata Konieczna udział Dominiki Sikotowskiej w finale regionalnym
20   XVIII Regionalny Konkurs Gazet Szkolnych Donata Konieczna, Jerzy Wójcicki II miejsce w regionie
21   Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży Bożena Bugaj II miejsce w powiecie kl. II
22   Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży Bożena Bugaj III miejsce w powiecie kl. II
23   Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży Bożena Bugaj IV miejsce w powiecie kl.II
24   Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży Bożena Bugaj III miejsce w powiecie kl. II

25

  Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży Bożena Bugaj I miejsce wpowiecie kl. III

26

  Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży Bożena Bugaj II miejsce w powiecie kl. III
27   Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży Bożena Bugaj III miejsce w powiecie kl. III
28   Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży Bożena Bugaj IV miejsce w powiecie kl. III
29   Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" Bożena Bugaj wyróżnienia
30   II Powiatowy Konkurs Matematyczny "Matliga" Bożena Bugaj I miejsce
31   II Powiatowy Konkurs Matematyczny "Matliga " Bożena Bugaj II miejsce
32   II Powiatowy Konkurs Matematyczny "Matliga" Bożena Bugaj III miejsce
33   Konkurs Matematyczny zorganizowany przez ODN w Kaliszu Bożena Bugaj I miejsce
34   Konkurs Matematyczny zorganizowany przez ODN w Kaliszu Bożena Bugaj II miejsce
35   Konkurs Matematyczny zorganizowany przez ODN w Kaliszu Bożena Bugaj V miejsce
36   Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim Donata Konieczna udział w finale powiatowym
37   Powiatowy Konkurs Geograficzny Danuta Nowak I miejsce w powiecie
38   Powiatowy Konkurs Geograficzny Danuta Nowak II miejsce w powiecie
39   Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Przyroda wokół nas" organizowany przez CentrumFotografii Krajoznawczej PTTK wŁodzi Danuta Nowak wyróżnienie
40   V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych "Deutsch ist in" Anna Kaczmarek, Elzbieta Mikołajczyk, Wiesława Rychwalska udział w etapie powiatowym
41   Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Marek Śmiłowicz I miejsce w powiecie
42   Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt Marek Śmiłowicz II miejsce w powiecie
43   Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt Marek Śmiłowicz II miejsce w powiecie
44   Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców Marek Śmiłowicz II miejsce w powiecie
45   Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt Beata Nowicka II miejsce
46   Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców Beata Nowicka I miejsce
47   Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym kategorii chłopców Beata Nowicka IV miejsce w etapie rejonowym
48   Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Szachach Beata Nowicka XIX miejsce w województwie, II miejsce w powiecie
49   Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Szachach Beata Nowicka I miejsce w powiecie awans do finału wojewódzkiego
50   Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Pływaniu 4x50 Beata Nowicka III miejsce
51   IX Biathlon Letni w kategorii dziewcząt X.2008 Beata Nowicka III miejsce
52   X Biathlon Letni w kategorii dziewcząt V. 2009 Beata Nowicka I miejsce
53   Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Beata Nowicka III miejsce
54   Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Lekkiej Atletyce Elzbieta Frąszczak I miejsce - bieg na 100 m
55   Powiatowe Mistrzostwa Piłki Siatkowej dziewcząt Grażyna Woronin IV miejsce
56   Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Lekkiej Atletyce Elżbieta Frąszczak III miejsce w sztafecie 4x100m
57   Turniej Zimowy "Ferie na wesoło" Grażyna Woronin III miejsce
    Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej Krzysztof Florek II miejsce w powiecie
58   Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Lekkiej Atletyce Elżbieta Frąszczak II miejsce- bieg na 200m
59   Mistrzostwa Rejonu wLekkiej Atletyce Elżbieta Frąszczak II miejsce w rejonie, udział w finale wojewódzkim
60   Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Tenisie Stołowym Elżbieta Frąszczak II miejsce w powiecie
61   Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w aerobiku grupowym Elżbieta Frąszczak II miejsce w powiecie
62   Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w aerobiku grupowym Elżbieta Frąszczak VII miejsce w rejonie
63   Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej Krzysztof Florek IV miejsce w powiecie
64   Powiatowe Święto Sportu szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego nauczyciele powiatu ostrowskiego III miejsce w powiecie
65   Konkurs w ramach obchodów roku Z. Herberta Jan Prokop II miejsce
66   Konkurs "Poetyckie Listopady" Jan Prokop III miejsce
67   III Konkurs Literacki o Nagrodę" FanFila" Jan Prokop dyplom uczestnictwa
68   Konkurs Literacki "Środowisko, człowiek, cywilizacja" na Uniwersytecie Zielonogórskim Jan Prokop dyplom uczestnictwa
69   Konkurs "Poetyckie Listopady" Jan Prokop wyróżnienie
70   Powiatowy Konkurs Poetycki "Poetyckie Listopady" Jan Prokop wyróżnienie w turnieju jednego wiersza
71   VII Rejonowe Zawody Chemiczne Urszula Biesiada I miejsce w rejonie
72   Konkurs PCK "Życie bez nałogów" Urszula Biesiada I miejsce
73   XVII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego Urszula Biesiada III miejsce
74   Konkurs Ortograficzny "O Pióro Starosty Powiatu Ostrowskiego Marzenna Podskarbi wyróżnienie
75   Powiatowy Konkurs Poetycki "Poetyckie Listopady" Marzenna Podskarbi I miejsce
76   Powiatowy Konkurs Poetycki "Poetyckie Listopady" Marzenna Podskarbi I miejsce
77   Powiatowy Konkurs Poetycki "Poetyckie Listopady" Marzenna Podskarbi II miejsce
78   Powiatowy Konkurs Poetycki "Poetyckie Listopady" Marzenna Podskarbi III miejsce
79   Turniej "Jednego Wiersza" Marzenna Podskarbi wyróżnienie
80   54.Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Marzenna Podskarbi I miejsce w eliminacjach rejonowych - śpiew
81   54. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Marzenna Podskarbi I miejsce w eliminacjach rejonowych - recytacja
82   54. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Marzenna Podskarbi I miejsce w eliminacjach rejonowych -recytacja
83   Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Marzenna Podskarbi I miejsce - śpiew
84   Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Marzenna Podskarbi II miejsce - recytacja
85   Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Marzenna Podskarbi wyróżnienie
86   Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Szkół Reymontowskich "Mówimy Reymontem" Joanna Strzelecka III miejsce
87   Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" Janusz Szustkiewicz wyróżnienie
88   Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" Janusz Szustkiewicz I miejsce w powiecie, III miejsce w województwie
89   Konkurs organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kaliszu - Projekt okładki książki, którą chętnie czytam, lub którą kiedys napiszę Justyna Żulicka wyróżnienie
90   XXIX Wojewódzki Konkurs Literacki Szkół Ponadgimnazjalnych "Zielone Pióra" Marzenna Podskarbi I miejsce w kategorii poezji
91   Święto Roweru 2008 Danuta Nowak IV miejsce
92   Powiatowy Konkurs Międzyszkolny Wiedzy o Kamilu Baczyńskim i jego twórczości Joanna Strzelecka udział
93   Konkurs organizowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną Województwa Wielkopolskiego Urszula Biesiada uzyskanie tytułu Młodzieżowego Lidera Zdrowia
94   Akcja "Sprzątanie Świata" Aleksandra Podskarbi, Urszula Biesiada udział
95   Konkurs telewizji TVN you can dance - po prostu tańcz nauczyciele wychowania fizycznego udział
96   Konkurs Plastyczny z okazji obchodów Roku Zbigniewa Herberta   udział
97   Udział w posłudze wolontaryjnej na rzecz stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum Św. Józefa Agata Krawczyk - Paulus udział
98   Udział w otwartej akcji poboru krwi Urszula Biesiada udział
100   Akcja "Niedziela Żonkilowa" Agata Krawczyk - Paulus udział
101   Koncert Kolęd i Pastorałek Monika Łuszkiewicz srebrne pasmo
102   Międzynarodowy Konkurs Językowy Oxford Plus -język niemiecki Anna Kaczmarek, Wiesława Rychwalska, Elżbieta Mikołajczyk udział w etapie szkolnym
103   Ogólnopolski Rajd "Jesień Chopinowska" Danuta Nowak udział
104   Warsztaty "Chrońmy zasoby wodne" Danuta Nowak V miejsce w konkursie wiedzy o wodzie
105   Warsztaty "Chrońmy zasoby wodne" Danuta Nowak III miejsce w konkursie plastycznym przysłowia
106   Warsztaty "Chrońmy zasoby wodne" Danuta Nowak wyróżnienie w konkursie fotograficznym
107   Marsz na orientację Ino Ostro w Rososzycy Danuta Nowak udział
    rajd Marzanna 2009 Danuta Nowak udział
108   rajd Siedmiowiecznie w Strzyżewie Danuta Nowak udział
109   Zlot Dzieci i Młodzieży Powiatu Ostrowskiego Danuta Nowak II miejsce w konkursie krajoznawczym
110   XX lecie Odrodzenia Senatu RP i Święta Misji Pokojowych ONZ Danuta Nowak udział
111   Letni obóz wędrowno-stacjonarny Danuta Nowak i Anna Żygadło udział

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button