Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2007/2008

Lp. Osiągnięcia na olimpiadach, konkursach, turniejach od stopnia wojewódzkiego wzwyż Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna Uwagi
1. XLIX edycja Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym mgr Jerzy Wójcicki mgr Donata Konieczna tytuł laureata i III miejsce w Polsce
2. VIII edycja Olimpiady Tematycznej "Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939 r." mgr Donata Konieczna mgr Jerzy Wójcicki tytuł laureata tytuł finalisty
3. VI edycja Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej mgr Jerzy Wójcicki mgr Donata Konieczna tytuł finalisty- XXI miejsce w Polsce
4. VI edycja Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej mgr Jerzy Wójcicki etap okręgowy
5. XXXIV Olimpiada Historyczna mgr Donata Konieczna mgr Jerzy Wójcicki etap okręgowy
6. XLIX edycja Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym mgr Donata Konieczna mgr Jerzy Wójcicki etap okręgowy
7. XXXIV Olimpiada Geograficzna mgr Danuta Nowak etap okręgowy
8. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego mgr Marzenna Podskarbi etap okręgowy
9. XXXI edycja Olimpiady Języka Niemieckiego mgr Anna Kaczmarek mgr Wiesława Rychwalska etap okręgowy
II miejsce
10. XXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej mgr Aleksandra Podskarbi Finalistka etapu wojewódzkiego
11. VIII Olimpiada Sportowo-Zdrowotna PCK mgr Urszula Biesiada II miejsce- etap powiatowy
12. VIII edycja Wielkopolskiego Konkursu "Nasza Europa" mgr Donata Konieczna III miejsce w finale wojewódzkim
VIII miejsce
13. XXIX Wojewódzki Konkurs Literacki "Zielone Pióra" mgr Marzenna Podskarbi I miejsce w finale wojewódzkim finał wojewódzki
14. V Edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego o Pióro Starosty Ostrowskiego mgr Marzenna Podskarbi I miejsce- finał powiatowy II miejsce- finał powiatowy
15. "Poetyckie Listopady" mgr Marzenna Podskarbi mgr Mirosława Grzesiak I miejsce w Ostrowie Wielkopolskim II miejsce w Ostrowie Wielkopolskim
16. 53 Ogólnopolski Konkurs recytatorski mgr Marzenna Podskarbi tytuł laureata- etap rejonowy wyróżnienie- etap rejonowy
17. Powiatowy Konkurs Literacki - "Walentynkowy wiersz miłosny" mgr Mirosława Grzesiak wyróżnienie- finał powiatowy
18. Festiwal poetycki "Wszystko Jest Poezją" mgr Jan Prokop I miejsce w kategorii: najlepsza interpretacja wiersza wyróżnienie wyróżnienie
19. Konkurs na Krzyżówkę w ramach obchodów Roku Stanisława Wyspiańskiego mgr Jan Prokop Nagroda specjalna Dziekana Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w Poznaniu wyróżnienie - etap regionalny
20. XVII edycja Regionalnego Konkursu Gazet Szkolnych mgr Mirosława Grzesiak mgr Jerzy Wójcicki I miejsce - etap regionalny
21. II Konkurs Poetycki o Kobiecie XXI wieku mgr Jan Prokop II nagroda w Ostrowie Wielkopolskim
22. Salamandra Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy "Lasy pełne grzybów" mgr Aleksandra Podskarbi etap wojewódzki
23. Powiatowy Konkurs Matematyczny "Matliga" mgr Bożena Bugaj I miejsce w finale powiatowym
24. Konkurs matematyczny etap szkolny i rejonowy organizowany przez ODN � Kalisz mgr Bożena Bugaj V miejsce- etap rejonowy etap rejonowy
25. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny mgr Bożena Bugaj mgr Marek Koliński wyróżnienie wyróżnienie
26. Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" mgr Bożena Bugaj



mgr Bożena Bugaj


mgr Bożena Bugaj
mgr Marek Koliński




mgr Janusz Szustkiewicz
I miejsce - etap powiatowy, IX miejsce � etap wojewódzki, LXV- etap ogólnopolski


II miejsce- etap powiatowy , XII miejsce- etap wojewódzki, C- etap ogólnopolski


etap powiatowy

etap powiatowy
27. Konkurs "Pokaż nam język" mgr Wiesława Rychwalska mgr Anna Kaczmarek etap okręgowy
28. Internetowy Konkurs Matematyczny "MATMIX" mgr Bożena Bugaj wyróżnienie w finale ogólnopolskim
29. Konkurs "Pokaż nam język" mgr Kamila Bodył mgr Aleksandra Chlasta-Górna etap okręgowy
30. IV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych "Deutsch ist in" mgr Anna Kaczmarek mgr Wiesława Rychwalska II miejsce- etap powiatowy etap powiatowy
31. Konkurs Translatologiczny "Walka o indeks 2008" Wyższa Szkoła Języków Obcych mgr Anna Kaczmarek XXV miejsce w finale wojewódzkim
32. IX Edycja Międzynarodowego Konkursu j.angielskiego i j.niemieckiego Oxford Plus mgr Wiesława Rychwalska I miejsce - etap szkolny
33. Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii mgr Aleksandra Chlasta-Górna mgr Kamila Bodył I miejsce- etap szkolny II miejsce- etap szkolny III miejsce- etap szkolny
34. XI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża mgr Urszula Biesiada II miejsce- etap powiatowy
35. Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej LOK O puchar Starosty Ostrowskiego mgr Marian Herwich VI miejsce- etap powiatowy
36. Zawody Szkolnej Ligii Strzeleckiej z broni małokalibrowej mgr Marian Herwich VI miejsce- etap powiatowy
37. IX Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej mgr Marian Herwich II miejsce- etap powiatowy
38. II Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny mgr Aleksandra Podskarbi II miejsce- etap międzyszkolny
39. Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw w Szachach mgr Beata Nowicka IV miejsce- finał wojewódzki VII miejsce- finał wojewódzki I miejsce drużynowo- etap powiatowy
40. Finał Wojewódzki XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno Krajoznawczego mgr Danuta Nowak VI miejsce- finał wojewódzki
41. IX Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz III miejsce- finał wojewódzki
42. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt mgr Marek Śmiłowicz I miejsce- etap powiatowy
43. Finał Wojewódzki Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce mgr Beata Nowicka II miejsce na 100 m III miejsce na 200 m XII miejsce etap rejonowy na 1500 m etap rejonowy
44. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Tenisie Stołowym mgr Beata Nowicka I miejsce- etap powiatowy , IV miejsce- etap rejonowy II miejsce- etap powiatowy
45. Turniej "Rambit" mgr Elżbieta Frąszczak II miejsce w Ostrowie Wielkopolskim
46. VIII Biathlon Letni mgr Beata Nowicka II miejsce w Ostrowie Wielkopolskim II miejsce w Ostrowie Wielkopolskim
47. Klasyfikacja ogólna w sporcie w Powiecie Ostrowskim mgr Grażyna Woronin mgr Beata Nowicka mgr Elżbieta Frąszczak mgr Marek Śmiłowicz mgr Krzysztof Florek III miejsce w Powiecie Ostrowskim
48. Turniej Siatkówki Dziewcząt z okazjii 100-lecia Venetii mgr Grażyna Woronin III miejsce w Ostrowie Wielkopolskim
49. Konkurs "Wiedzy o lesie" mgr Aleksandra Podskarbi VI miejsce

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button