Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2006/2007

Lp. Osiągnięcia szkoły Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
1. Finał XXXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - tytuł finalisty - etap ogólnopolski mgr Jan Prokop
2. Finał Olimpiady - Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939 roku - tytuł finalisty - etap ogólnopolski mgr Donata Konieczna
3. Finał XX edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej - tytuł finalisty - etap ogólnopolski - laureat okręgu wielkopolskiego mgr Paweł Foedke
4. Finał II Olimpiady Przedsiębiorczości - tytuł finalisty - etap ogólnopolski mgr Paweł Foedke
5. 12. Ogólnopolski Konkurs Gazet Szkolnych - I miejsce w kraju i tytuł "Mistrz Pismaków 2007" + 2 nagrody indywidualne tytuł "Pismak roku 2007" mgr Mirosława Grzesiak
mgr Jerzy Wójcicki
6. Ogólnopolski Konkurs "Ekonomia WPROST" - I miejsce w kraju ---
7. XXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - udział w etapie wojewódzkim mgr Aleksandra Podskarbi
mgr Katarzyna Plewa
8. XXXIII Olimpiada Historyczna - udział w finale wojewódzkim mgr Donata Konieczna
9. II etap 30. Olimpiady Języka Niemieckiego - 103 miejsce w skali ogólnopolskiej mgr Anna Kaczmarek
10. III Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego "DEUTSCH IST IN" - I miejsce mgr Anna Kaczmarek
11. III Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Chleba smak..." 2007. I nagroda w kategorii młodzieżowej mgr Jan Prokop
12. I Wojewódzki Konkurs Poetycki o Kobiecie XXI wieku "nuta serca`2007" - I nagroda w kategorii młodzieżowej mgr Jan Prokop
13. Konkurs Plastyczny "Exlibris" - I miejsce mgr Mirosława Grzesiak
14. I miejsce dla Młodzieżowego Miniprzedsiębiorstwa "KAERU" - najlepszy produkt dekoracyjny mgr Paweł Foedke
15. VII edycja Wielkopolskiego Konkursu "Nasza Europa" - IV miejsce w finale wojewódzkim mgr Donata Konieczna
16. Udział w finale konkursu "Pokaż nam język" - język niemiecki mgr Anna Kaczmarek
mgr Elżbieta Mikołajczyk
17. XXVIII Wojewódzki Konkurs Literacki "Zielone Pióra" - III miejsce w kategorii poezji mgr Jan Prokop
18. Diecezjalny etap XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej`2007 - miejsce IV i VII ks. Jarosław Kołodziej
19. VIII Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej Powiatu Ostrowskiego - drużynowo II miejsce Indywidualnie A.Sowińska - II miejsce mgr Marian Herwich
20. Powiatowy Konkurs Literacki - II miejsce i "Srebrna Jabłko" mgr Jan Prokop
21. Eliminacje Rejonowe 52 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - 3 wyróżnienia mgr Jan Prokop
mgr Marzenna Podskarbi
22. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy dla uczniów Szkół Średnich - "Salamandra" Wielkopolski Park Narodowy - udział w finale wojewódzkim mgr Aleksandra Podskarbi
23. X Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego - IV miejsce mgr Marian Herwich
mgr Aleksandra Podskarbi
24. Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy - wyróżnienie mgr Jan Prokop
25. Konkurs "Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalne człowieka" - I i III miejsce mgr Aleksandra Podskarbi
26. XXXV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy - V miejsce w finale wojewódzkim mgr Danuta Nowak
27. XXX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - VI miejsce w finale wojewódzkim mgr Danuta Nowak
28. XXIX Olimpiada Geograficzna - udział w finale wojewódzkim mgr Danuta Nowak
29. IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego w piłce ręcznej chłopców mgr Krzysztof Florek
30. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej chłopców mgr Krzysztof Florek
31. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w LA
I miejsce 200m
I miejsce 100m

I miejsce 4 x 100m




I miejsce 200m
IV miejsce w pchnięciu kulą
mgr Beata Nowicka
32. Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w LA - rejon
I miejsce 200m
I miejsce 100m
I miejsce 4 x 100m

Finał wojewódzki - srebrny medal 200m

mgr Beata Nowicka
33. Szachy - finał wojewódzki - V miejsce drużynowo mgr Beata Nowicka
33. Szachy - finał wojewódzki - V miejsce drużynowo mgr Beata Nowicka
34. Szachy - finał wojewódzki IV miejsce mgr Beata Nowicka
35. Tenis stołowy - II miejsce drużynowo i tytuł wicemistrza powiatu ostrowskiego mgr Beata Nowicka
36. Biathlon letni
Drużyna żeńska - II miejsce




Drużyna męska - X miejsce


mgr Beata Nowicka
37. Nocne biegi sztafetowe
Drużyna żeńska - I miejsce




Drużyna męska - II miejsce


mgr Beata Nowicka
38. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - awans do II części etapu okręgowego mgr Jerzy Wójcicki
39. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym mgr Jerzy Wójcicki

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button