Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2005/2006

Lp. Nazwa konkursu Miejsce Opiekun
1. Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie Po 17 września 1939 r. Etap centralny - tytuł finalisty mgr Donata Konieczna
2. XXXII Olimpiada Historyczna I stopień - awans do etapu okręgowego mgr Donata Konieczna
3. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Cystersach II miejsce w etapie centralnym mgr Donata Konieczna
4. "Salamandra" - Kręgowce chronione w Polsce Finaliści etapu wojewódzkiego mgr Aleksandra Podskarbi
5. Konkurs Wiedzy o Lesie i jego środowisku Etap regionalny III miejsce mgr Aleksandra Podskarbi
6. XXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej etap wojewódzki mgr Aleksandra Podskarbi
7. III Regionalne Targi Młodzieżowej Przedsiębiorczości "KREATOR 2006" Zwycięstwo w kategorii najciekawszy produkt dekoracyjny
Zwycięstwo w kategorii najlepsze miniprzedsiębiorstwo
mgr Paweł Foedke
8. Konkurs "Poetyckie Listopady" III miejsce mgr Mirosława Grzesiak
9. XIII Ogólnopolski Konkurs Czasopism Szkolnych "Pałuckie Pióro" Tytuł laureata mgr Mirosława Grzesiak
J.Wójcicki
10. Konkurs "Poznaj Unię Europejską" - debata I miejsce - wyjazd do Brukseli mgr Donata Konieczna
11. 13 Festiwal "Wszystko jest poezją" Udział w happeningu dr Tomasz Gruchot
12. Czwarta edycja "Ostrowskich Zaduszek 2005" Udział dr Tomasz Gruchot
VIII miejsce
13. 13 Festiwal "Wszystko jest poezją" Wyróżnienie za interpretację wiersza
Wyróżnienie turnieju
mgr Jan Prokop
14. III Edycja Konkursu Ortograficznego o Pióro Starosty Ostrowskiego IV miejsce
VII miejsce
mgr Jan Prokop
15. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kwadratura Koła" 1 miejsce w powiecie
49 miejsce w województwie
962 miejsce w kraju
2 miejsce w powiecie
54 miejsce w województwie
1350 w kraju
mgr Marek Koliński
16. Olimpiada Języka Niemieckiego Awans do II etapu (okręgowego) mgr Wiesława Rychwalska
17. Okregowa Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Udział w etapie okręgowym część pisemna II etapu. mgr Jan Prokop
18. Konkurs "Pomniki i ciekawostki przyrodnicze Powiatu Ostrowskiego" wyróżnienie mrg Danuta Nowak
19. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Wyróżnienie w rejonie mgr Jan Prokop
20. II Spotkania Ekologiczne -rajd I miejsce w konkursie ekologicznym mgr Danuta Nowak
21. VI Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej i Turnieju Strzeleckiego Powiatu Ostrowskiego II miejsce mgr Marian Herwich
22. V Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej Diecezji Kaliskiej Udział w finale  
23. Konkurs fotograficzny "Przyroda - świat , który nas otacza..." wyróżnienie  
24. Eliminacje Szkolne II Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego I miejsce
II miejsce

III miejsce
 
25. 6 edycja Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego Najlepsze wyniki z j.angielskiego  
26. Szkolny Konkurs o Wielkiej Brytanii Redakcja Gazety "Re(y)moncik" mgr Anna Cieplik
mgr Kamila Bodył
mgr Krystyna Woronin
27. Konkurs językowy "Pokaż nam język" Najlepsze wyniki: j.angielski



j.niemiecki
 
28. "Europa Bliżej Obywatela" Zakwalifikowanie się do II etapu mgr Donata Konieczna
29. Klasyfikacja generalna Powiatu Ostrowskiego w sporcie III miejsce w powiecie wśród szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego mgr Marek Śmiłowicz
mgr Grażyna Biegańska
mgr Beata Nowicka
mgr Krzysztof Florek
mgr Elżbieta Frąszczak
30. Licealiada - etap rejonowy I miejsce - 100 m
I miejsce - 400 m
I miejsce - 200 m
I miejsce - 800 m
III miejsce - 200m
I miejsce sztafeta 4x 100
mgr Beata Nowicka
31. Licealiada - etap wojewódzki I miejsce - 400 m
I miejsce - 800 m
II miejsce - 200 m
I miejsce - sztafeta 4x100 m
VI miejsce - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
mgr Beata Nowicka
32. Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w lekkiej atletyce w kategorii dziewcząt III miejsce mgr Beata Nowicka
33. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej dziewcząt I miejsce mgr Grażyna Biegańska
34. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w szachach I miejsce - w kategorii dziewcząt
II miejsce - w kategorii dziewcząt
I miejsce -w kategorii chłopców
I miejsce drużynowo
mgr Beata Nowicka
35. Wojewódzki Finał Indywidualnych Mistrzostw w szachach VII miejsce

X miejsce

XXIV miejsce
XVI miejsce drużynowo
mgr Beata Nowicka
36. VI Biathlon Letni I miejsce - w kategorii dziewcząt



XIII miejsce -w kategorii chłopców
mgr Beata Nowicka
37. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym IV miejsce w kategorii dziewcząt




V miejsce w kategorii chłopców
mgr Beata Nowicka
38. Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych III miejsce - w kategorii dziewcząt
V miejsce w kategorii chłopców
mgr Beata Nowicka
39. Licealiada - finał rejonu w siatkówce dziewcząt VI miejsce mgr Grażyna Biegańska
40. Sztafetowe Biegi Nocne II miejsce w kategorii dziewcząt
II miejsce w kategorii chłopców
mgr Beata Nowicka
41. Finał Wojewódzkiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno -Krajoznawczego II miejsce w województwie mgr Danuta Nowak
42. XXIX eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej III miejsce w województwie mgr Danuta Nowak
43. Mistrzostwa Rejonowe w Koszykówce Chłopców II miejsce mgr Marek Śmiłowicz
44. Mistrzostwa Rejonowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt II miejsce mgr Marek Śmiłowicz
45. Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej III miejsce mgr Marek Śmiłowicz
46. Halowe Mistrzostwa Ostrowa w Piłce Nożnej II i IV miejsce mgr Marek Śmiłowicz
47. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka I stopień- awans do etapu okręgowego mgr Jerzy Wójcicki
48. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka II stopień- eliminacje ustne- etapu okręgowego mgr Jerzy Wójcicki
49. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej I stopień- awans do etapu okręgowego mgr Jerzy Wójcicki
50. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej II stopień- eliminacje ustne- etapu okręgowego mgr Jerzy Wójcicki
51. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym I stopień- awans do etapu okręgowego mgr Jerzy Wójcicki
52. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym II stopień- eliminacje ustne etapu okręgowego mgr Jerzy Wójcicki

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button