Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2004/2005

Lp. Osiągnięcia na olimpiadach, konkursach, turniejach od stopnia wojewódzkiego wzwyż Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna Uwagi
1. Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębioprstwo "Produkcik 2005" - Warszawa mgr Paweł Foedke Finaliści - w finale było tylko 30 najlepszych Miniprzedsiębiorstw w kraju
2. IV Targi Młodzieżowej Przedsiębiorczości - Oleśnica mgr Paweł Foedke I miejsce w kategorii "Najlepszy personel"
3. XXXIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy - finał w Toruniu mgr Danuta Nowak Finaliści - finał poprzedzony I miejscem w województwie wielkopolskim
4. Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji w Bytomiu mgr inż. Dorota Domagała 6 miejsce
5. 25 Regionalne Prezentacje Teatrów Dzieci i Młodzieży w Jarocinie dr Tomasz Gruchot I miejsce awans do finału w Poznaniu, który odbył się we wrześniu 2005
6. Ogólnopolski Konkurs Gazetek Szkolnych o tytuł Mistrza Pismaków 2005 - Wałbrzych mgr Mirosława Grzesiak
mgr Jerzy Wójcicki
III miejsce
7. Ogólnopolski Konkurs Gazet Szkolnych "Pałuckie Pióro" - Wągrowiec mgr Mirosława Grzesiak
mgr Jerzy Wójcicki
I miejsce
8. I Konkurs na najbardziej oryginalną gazetkę szkolną redakcji MM "Przeciąg"- Poznań mgr Mirosława Grzesiak
mgr Jerzy Wójcicki
I miejsce
9. Konkurs "Las i jego użytkowanie" - etap wojewódzki - ostatni mgr Aleksandra Podskarbi I miejsce
II miejsce
10. XX Olimpiada Ekologiczna - Poznań mgr Aleksandra Podskarbi Finalistka etapu wojewódzkiego
11. Olimpiada Naukowa Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu "CyberINDEKS" mgr Mirosława Grzesiak Finaliści
12. Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw w Szachach mgr Beata Nowicka IV miejsce
VIII miejsce
13. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy dla Uczniów Szkół Średnich "Zwierzęta Lasu" - Salamandra mgr Aleksandra Podskarbi udział w etapie wojewódzkim
14. IX edycja Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej mgr Donata Konieczna udział w etapie okręgowym
15. XXXI Olimpiada Historyczna - Poznań mgr Donata Konieczna udział w eliminacjach II stopnia
16. XXVII Olimpiada Języka Niemieckiego - Poznań mgr Wiesława Rychwalska udział w eliminacjach II stopnia
17. Olimpiada Geograficzna mgr Danuta Nowak udział w etapie okręgowym
18. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym mgr Jerzy Wójcicki I stopień- awans do etapu okręgowego
19. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym mgr Jerzy Wójcicki II stopień- eliminacje ustne- etapu okręgowego
20. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej mgr Jerzy Wójcicki I stopień- awans do etapu okręgowego

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button