Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Osiągnięcia w latach 2002/2003

Lp. Osiągnięcia na olimpiadach, konkursach, turniejach od stopnia wojewódzkiego wzwyż Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna Uwagi
1. III Ogólnopolski Konkurs „Zostań negocjatorem”. mgr Donata Konieczna finaliPci etapu ogólnopolskiegoVIII miejsce w Polsce
2. XIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej mgr Aleksandra Podskarbi finalista etapu ogólnopolskiego
3. XXVII Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki mgr Ilona Mędykowska finalistka etapu centralnego
4. Konkurs Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Politechniki Poznańskiej – na najlepszą szkolną stronę WWW. mgr Stanisław Kaczocha III miejsce w województwie wielkopolskim
5. X Ogólnopolski Konkurs Czasopism Szkolnych „Pałuckie Pióro – 2003” mgr Mirosława Grzesiak
mgr Jerzy Wójcicki
laureat - nagroda X-lecia
6. Turniej Krajoznawczo Turystyczny mgr Danuta Nowak VI miejsce w województwie wielkopolskim
7. Wielkopolski Turniej w Aerobiku Sportowym mgr Grażyna Biegańska IV miejsce w województwie wielkopolskim
8. Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w szachach szybkich -------- II miejsce
9. XII Mistrzostwa |wiata w kendo w Glasgow -------- reprezentant Polski
10. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy dla uczniów Szkół |rednich – „RoPliny i Zwierzęta Polskich Gór”. mgr Aleksandra Podskarbi udział w etapie wojewódzkim
11. Konkurs „Las i jego użytkowanie a Prodowisko naturalne człowieka” mgr Aleksandra Podskarbi I miejsce i tytuł laureatki w III –ostatnim etapie regionalnym
12. Konkurs wiedzy o EURO mgr Donata Konieczna laureatki woj. Wielkopolskiego
13. IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej mgr Donata Konieczna udział w II etapie – Inowrocław
14. III Wielkopolski Konkurs „Nasza Europa” mgr Donata Konieczna udział w finale województwa wielkopolskiego
15. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej mgr Jerzy Wójcicki udział w etapie okręgowym
16. Wiedza o Polsce i Świecie Współczesnym mgr Jerzy Wójcicki udział w etapie okręgowym
17. XXIX Olimpiada Geograficzna mgr Danuta Nowak udział w etapie wojewódzkim
18. Mistrzostwa w lekkiej atletyce mgr Beata Nowicka III miejsce w rejonie i udział w finale wojewódzkim III miejsce w rejonie i udział w finale wojewódzkim
19. Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej mgr Marian Herwich I miejsce w finale regionalnym
20. Festiwal „Wszystko jest poezją” – Turniej Jednego Wiersza dr Tomasz Gruchot Grand Prix
Adrian Matula mgr Jan Prokop
21. Piłka siatkowa dziewcząt mgr Grażyna Biegańska I miejsce w powiecie III miejsce w finale rejonie
22. Piłka siatkowa chłopców mgr Beata Nowicka I miejsce w powiecie III miejsce w finale rejonu

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button