Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczyciele II LO

DYREKCJA

  • mgr Aleksander Ziobro  – dyrektor 
  • mgr Marek Śmiłowicz - wicedyrektor

NAUCZYCIELE

  1. mgr Jarosław Biernaczyk – historia i społeczeństwo, podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie
  2. mgr Kamila Bodył - język angielski
  3. mgr Bożena Bugaj – matematyka    
  4. mgr Krzysztof Cegła - podstawy przedsiębiorczości
  5. mgr Anna Cieplik – język angielski
  6. ks. mgr Artur Filipiak - religia 
  7. mgr Krzysztof Florek – wychowanie fizyczne
  8. mgr Alina Gryczka - język angielski
  9. mgr Kamil Grzegorowski - wychowanie fizyczne
  10. mgr Kornelia Gulińska - matematyka
  11. mgr Paweł Jakubowski - biologia
  12. mgr Barbara Jany-Łojek - chemia
  13. mgr Anna Kaczmarek – język niemiecki, wiedza o kulturze
  14. mgr Stanisław Kaczocha – informatyka, geografia, przyroda, podstawy przedsiębiorczości
  15. mgr Krystyna Kalinowska - chemia
  16. ks. mgr Jakub Karpisiewicz - religia
  17. mgr Beata Karwacka - język niemiecki
  18. mgr Aleksandra Kędzierska-Cybułka - język polski
  19. dr Justyna Kociemba-Żulicka - język polski
  20. mgr Marek Koliński – matematyka
  21. dr Aneta Kołodziejczyk- Trawińska -  język polski
  22. mgr Donata Konieczna – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  23. mgr Katarzyna Kornaszewska- Kłakulak – język angielski 
  24. mgr Beata Koziarek - język polski
  25. mgr Agata Krawczyk- Paulus – pedagog szkolny
  26. mgr Iwona Laskowska -  język angielski
  27. mgr Katarzyna Lisiak – biologia
  28. mgr Marzena Machała -  muzyka
  29. mgr Michał Marcińczak - historia i społeczeństwo
  30. dr Karol Marszał - wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  31. mgr Beata Motyl – geografia
  32. mgr Danuta Nowak - geografia, przyroda, wychowanie fizyczne
  33. mgr Beata Nowicka – wychowanie fizyczne, informatyka
  34. mgr Michał Pawlak - matematyka
  35. mgr Janusz Płóciennik - fizyka, chemia
  36. mgr Marzenna Podskarbi – język polski
  37. mgr Magdalena Przybył - biologia
  38. mgr Joanna Rossowska -  język angielski
  39. mgr Witold Rychter - edukacja dla bezpieczeństwa
  40. mgr Bogusław Sokołowski - język niemiecki
  41. mgr Anna Szmania-Binek - język francuski
  42. mgr Janusz Szustkiewicz - matematyka
  43. mgr Justyna Szymendera - biblioteka
  44. mgr Paulina Urban- Rubas – język francuski
  45. mgr Krystyna Woronin – język angielski
Data dodania: 2017-09-29 12:13:44
Data edycji: 2020-11-10 19:28:42
Ilość wyświetleń: 13782

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook