Młodzi głosują+

„Młodzi Głosują+” to nazwa programu, w którym uczestniczy nasza szkoła w związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego. W dn. 22-23 marca uczennice kl. II c: Aleksandra Bachorska, Dominika Gładysz i Karolina Krawczyk jako szkolne liderki wraz z opiekunem Karolem Marszałem uczestniczyły w szkoleniu wprowadzającym do programu, które odbyło się w Poznaniu. Niebawem w szkole przeprowadzona zostanie kampania pro frekwencyjna a w maju prawybory.

Program „Młodzi Głosują+” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III: Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

Data dodania: 2019-03-28 23:02:40
Data edycji: 2019-04-03 22:03:37