Mistrzyni niemieckiej ortografii

Tegoroczną mistrzynią niemieckiej ortografii została Sara Stenmans z klasy 3b, która uzyskała 91% punktów z testu konkursowego. Miejsce drugie zdobyły ex quo   Monika Kudlińska kl. 3b oraz Kornelia Mroczek kl. 1c, na miejscu trzecim uplasował się Marcin Bzik z klasy 3b. Wyróżnienie otrzymały także Kinga Długa kl. 1a oraz Agata Stybaniewicz kl. 1c. Szkolny Konkurs Ortograficzny Języka Niemieckiego Mistrz ortografii odbył się w czwartek 12 października.  Była to już 17. edycja konkursu, który  organizowany jest w naszej placówce od 2001r. Do tegorocznego konkursu przystąpiła rekordowa liczba uczestników- 33  uczniów z 7 klas: 1a, 1b, 1c, 2b, 2c, 3a, 3b. Ogłoszenie wyników miało miejsce we wtorek 16 października. Uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dobrą znajomością niemieckiej ortografii. Uczniów do konkursu przygotowała mgr Anna Kaczmarek, która była również jego koordynatorką. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2018-10-18 23:11:06
Data edycji: 2018-10-18 23:16:15