Mamy 3. miejsce w Wielkopolsce

Drużyna z naszej szkoły w składzie: Kinga Długa kl. 2a, Agata Stybaniewicz kl. 2c oraz Maksymilian Płóciennik kl. 2c zajęła 3. miejsce w województwie w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego Turbolandeskunde Schweiz. Przedmiotem tegorocznych zmagań była Szwajcaria. Konkurs odbył się 6 marca w IX LO w Poznaniu. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 13 drużyn m.in. z Obornik, Poznania, Ostrzeszowa oraz Jarocina. Konkurs zorganizowało Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego oddział Poznań. Uczniów do konkursu przygotowała mgr Anna Kaczmarek nauczycielka języka niemieckiego oraz wiedzy o kulturze. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Data dodania: 2020-03-12 12:18:46
Data edycji: 2020-03-17 21:51:04