Konkurs Supertalent Językowy 2017

Sara Stenmans z klasy 2b o profilu językowym jest zdobywczynią tegorocznego tytułu Supertalent Językowy. Zdobywczyni trofeum uczy się dwóch języków obcych na poziomie rozszerzonym: j. angielskiego i j. niemieckiego. Sara pokonała 66 uczestników Szkolnego Konkursu Lingwistycznego Supertalent Językowy. Nauczycielami prowadzącymi uczennicy są: mgr Kamila Bodył- j. angielski i mgr Anna Kaczmarek- j. niemiecki. Miejsce drugie zdobył Dawid Błoch z kl. 2c (j. ang.- K. Woronin, j. ros.- S. Michalak ). Na miejscu trzecim uplasowała się Monika Kudlińska z kl. 2b ( j. ang.- K. Bodył, j. niem.- A. Kaczmarek). Zestawy konkursowe przygotowały: j. angielski- mgr K. Bodył, mgr K. Woronin, j. francuski- mgr P. Urban- Rubas, j. niemiecki- mgr A. Kaczmarek, j. rosyjski mgr S. Michalak. Przewodniczącą konkursu była mgr Sylwia Michalak. Dyplomy oraz nagrody laureatom wręczył dyrektor szkoły Pan Aleksander Ziobro podczas gali języków obcych w dniu 14 grudnia. Była to już 7 edycja konkursu. Tytuł Supertalent Językowy przyznawany jest od 2011 roku. Laureatce gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!